bugün

entry'ler (128)

kızlara dair bilinmesi gereken gerçekler

erkekler için değil hemcinsleri için süslenirler. Erkeklerin ne düşündüğünden cok kızların hakkında ne düşündüğünü merak ederler.

dalgalı saç uzatan erkeğe verilecek tavsiyeler

o tacı bir daha takma.

kişinin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

"bir of çeksem feys yıkılır" yazma gözünü seveyim.

bir kadının kurabileceği en güzel cümle

artık çoraplarını istediğin yere atabilirsin.

kızlar ne düşünür

acaba annemin temizlik gününde nereye gitsem, nasıl sıyrılsam.

what is love

Efsane şarkıdır ayrıca eminem ft lil wayne-no love şarkısının arka fonuna on numara olmuştur.

eskiden bakkallarda olan şeyler

icinden çikolata çıkan altınlar. onlarla kendimi hem mutlu hem de zengin hissederdim.

eski sevgili akla gelince söylenen tek cümle

"rahat bırak artık beni ve aklımı allahın cezası!!!!!"

suskunlar

her bölümünde "ohaa eceviiitt vohaaaa eceviiiitttt uuuuuhhhvvv amaaanıınn ecevitim" diye tepki verilen dizidir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Öper beni annem yanaklarımdan, güzel bir rüyada sanki sevdiklerim hayattalarken hala.

hagi li hakan şükür lü taffarel li galatasaray

Özlenen galatasaraydır.

fetih 1453 te gözlerin dolması

filmde milli duyguların kabarmasıyla birlikte duygu yüklü sahnelerde muhtemelen hemen hemen herkesin başına gelmiş olaydır. Film sonrasında da "ah bee keşke o dönemde yaşasaydım" diyen bir sürü insanın var olduğunu da bilirim.

türkçe ezan

ismet inönünün halkı dinsizleştirmeye çalışarak yapmış olduğu saçmalıklardan biridir. ayrıca "tanrı uludur" diye başlayarak halkın ağzına tanrı lafını yapıştıran zihniyettir bunlar.

29 mayıs 1453

inancını hiçbir zaman yitirmeden kararlı, karadan gemi donanmasını yürüterek zeki ve peygamber övgüsü alarak ne kadar mübarek bir komutan olduğunu gösteren şanlı ATAmızın çağ kapayıp yeni bir çağ açan o muhteşem fethin yapıldığı tarihdir.

evine atatürk büstü diken kemalist

her ne kadar hayır dese de bir nevi putperestliği yaşayan adamdır.

dondurmayı sade seven insan

dondurma gibi arkadasın kişiliğide sadedir. Sevilmesi gereken tiptir ayrıca sorun sevdigi renkleri ya siyah ya beyaz ya da kahverengi krem tonlarıdır.

en sevilen dizi karakteri

Suskunlar-ecevit.
Tvd - klaus.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

Ay taşlarının üstüne oturarak hatıra fotografı cekmek + ay taşlarının üstüne sevdiğinin adını kazımak.

eminem

Şarkılarını dinleyeni rahatlatırcasına söyleyen mükemmel rapçi. Arkadaş söylerken sanki ben sövüyormuşum gibi rahatlıyor insan.