bugün

kimse yazmadan ben yazayım;

nickimde (müstear) kullandığım yazarın ikinci ismi bilerek fransızca yazımıyla değiştirilmiştir.

nickaltımda ileride oluşacak kirliliğin benim için adeta tanrı gibi olan bir edebiyatçının sayfasını kirletmesini istemedim...
jorge luis borges hayranı bir yeni yazardır.
jorge lois borges. jelibon gibi yazardır. *
bazıları zıpzıp zıpleycek yani. *
hoş gelmiş.
hoş gelmiş 10. nesil bilge yazar.
(#18574366) güldürmüş yazardır. sevdim bu çocuğu ben. okur bu çocuk.
(#18592416) kendisi ile aynı düşüncede olmayan kişilere karşı ne derece sığlaşabileceğini kanıtlamıştır.
(#18605707) edebi ile yorum yapması talep edilecek yazardır. böyle bir haysiyetsizlik insana yakışmaz. bir inancın dini yol göstericisine bu şekilde saldırmak insanlık değildir.

birinin ırkını aşağı görmek ve soysuz ilan etmek kişinin kendi ırkının nerede olduğunu göstermektir.
basit faşist edebiyatıyla bir yere varılamayacağı yazar arkadaşa hatırlatmak isterim.
taraflı siyasi görüş ve babadan oğula geçen mitolojik sayılabilecek söylencelere dayalı ideolojilerin fanatik taraftarlığı, bilinci değil cehaleti öne çıkarır.

Küfretmek bir düşünceyi daha da sağlamlaştırmaz. mesele kendini küfürsüz ifade etmektir.

Efendi olması önerilen yazar.
borgia sülalesinden olup olmadığını merak ettiğim yazar.

- kimlerdensin yeğen?
+ kimi bilin?
ilgiyle takip edilen ayarcı yazar. klavyesine sağlık göte göt diyor şahane bu adam.
http://galeri2.uludagsozl...do-klavyeliler_285802.jpg

Brezilyalı efsane kütürhaneci, Karma hikaye kitapları vardır.
NOt; sözlükteki değil.
16 yaşından gün almış yazar.
(#18691622) risale- i nur' u bir kere eline alıp okumamış (nur külliyatından bir kitabı) okusa da bi sikim anlamayacak yazarımsı. Ama dalga geçmeyi de çok iyi bilir kendileri. Ama dikkatinizi bu yöne çekmek isterim yukarda verdiğim entrysinde 'said-i kûrdi' demiştir. Yani kürtlüğe dikkat çekip ordan vurmaya çalışmıştır asıl olarak. Bunun nedeni ise ırkçı, kürt düşmanlarından şuku almaktır. Sen iste ben günde 7 şuku veririm sana yeterki çingenelik yapma.
Tanım: 10. Nesil yazar.
bir daha silinmesin, istikrarlı bir nick olsun bu artık.

(bkz: darius ve krezus)
(bkz: darius ve krezus reloaded)

tekrar hoşgeldin kardeş.
delikanlıdır, türkçü ve atatürkçüdür. can-ı gönülden sevilmektedir.
kendisine mağarasından çıkmasını ve güzel bir nefes almasını tavsiye ediyorum.
beynine biraz oksijen gider.
(bkz: çakma solcu)
(bkz: vajina uğruna solcu olan nesil)

(bkz: #18527098)
Kendini sözlüğün papası ilan edip ona buna ayar çekme sevdasındadır. senin gibileri üniversiteden tanıyoruz, tek takılan kızlarla iletişimde elleri terleyen toplumumuzun abaza diye nitelendirdiği muhterem.
Bide tahammülsüzdür muhterem nick altına eleştiri yazdığınızda sıfırcı hoca misali eksiyi basar.
--spoiler--
kur'an kapağı açtınız mı acaba bir kez olsun. geçtim fıkıh'ı mecelle'yi.
--spoiler--

yok babam über güçlerimiz var kapağını açmadan okuyabiliyoruz.
simdi bende bilmeden ahkam kesen sen için tane tane anlatayım. büyük harf de yok ki sözlükte. küçük harfle de yazınca anlaşılmıyor sanırım.

--spoiler--
tedaviden imtina eden o dingileler utanmadan maaşını da almaktadır allah bilir...

ve bunu da dinin içine sığdırabilmektedir.
--spoiler--

madem bilmiyorsun. sus o zaman cahil cahil konuşma.

--spoiler--
gerizekalılar için baştan alalım...
--spoiler--

ben de senin için yazıyorum malum tek seferde anlamıyorsun.

--spoiler--
diyelim ki inanç diye kılıfladığın bazı şahsi sebepler yüzünden erkek hastaya tedavi uygulamak istemiyorsun. olabilir,
--spoiler--

olamaz. hemşire kim olursa olsun tedavi uygulamayı reddedemez. görevini yapmadığı için hakkında soruşturma açılır.
(
--spoiler--
gerçi insanlığa sığmaz ama kişisel seçimdir). o zaman bebeyim defolup gidicen başka iş yapacaksın. çünkü görev tanımın içinde olan bir işi yapmadığın zaman aldığın maaş doğrudan "haram" kapsamındadır.
--spoiler--

kendince sebeplerden dolayı hasta ayrımı yapan veya yapmayı düşünen hemşireler ise uygun servisleri seçerler kadın doğum vs. gibi.

--spoiler--
bebek bak, kömür taşı, kod yaz, yemek pişir ama o işi yapma.

hem o maaşı alıp, hem müslümanım zannedene de öte tarafta hak teala'nın "karşıma bir tek kul hakkıyla çıkmayın" emri gereğince kolaylıklar diliyorum.

tembellik, hainlik ve ahmaklığa din perde oldukça az gelişmişlikten kurtulamayacağız.
--spoiler--

asıl senin gibi bilmediği konularda ahkam kesenler ve dinazorlar yüzünden bir arpa boyu ilerleyemedik ve de ilerleyemeyeceğiz. azalarak bitmeniz dileğiyle.
(#19149806) dostum çok yanlış gelmişsin. ırkçılık yapmayan bir türküm ben. milliyetçiliğime ise laf ettirmem kusura bakmayasın.
Kur'an-ı Kerim' i ise işime geldiği gibi yorumlamıyorum.
(#19149916) bildiğim konuda biliyorum der bilmediğime ise bilmiyorum derim kardeşim. ama sen bildiğim yerlerden bahsediyorsun.
sizdeki sorun tam olarak ne biliyor musun?
herşeyin en doğrusunu bildiğinizi zannetmeniz ve aksi düşünenleri görünce hakarete başlamanız.
beni adamdan saymamana ise inan sesli gülüyorum.
sahip olduğu nefrete, hırsa ve tahammülsüzlüğe şaştığım yazar.
çaylak olmak için büyük mücadele vermiş yazar.

- e! muradına da ermiş sonunda.
ne zaman denk gelsem, kendisiyle aynı fikirde olmayanları gerici, bölücü vs. gibi şeylerle suçlayan yazar.
bu denli nefret taşımak iyi birşey değil arkadaşım. psikolojisi bozulur insanın hasta olursun. yazık üzülürüz senin için..
iyi bir yazardır. takibindeyiz her zaman.