bugün

Harman International Industries 'in bir ticari markasıdır.James Bullough Lansing tarafından kurulmuş ve kurucusunun baş harflerini almıştır. önde gelen müzik sistemi markalarından biridir. ev sinemaları , ipodlar için pratik ses sistemleri, arabalar içerisinde ses donanımları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. logosu turuncu zemin üzerine beyazdır.
spyro modeliyle beni kendimden geçiren tatlılığa sahip olan hopörleri üreten firma.
http://www.jblpro.com/index.html

adresinden guzel urunlerine ulasilabilir. ipodlarla uyumlu renkli minik tasinabilir hoparlorleri her zaman favorim...
fiyat-kalite oranı yüksek otomobil müzik sistemleri üreten amerika menşeili bir marka.
(bkz: john bradshaw layfield)
en sağlam sistem.
fiyatlarıyla dudak uçuklatan ses sistemleri üreten marka. 2+1 mantar dizaynlı ses sistemi 580 euro gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.
araç içi sistemlerde fiyat/performans oranı gayet iyi düzeyde bir markadır. evde * senelerdir gt4-15 subwoofer ını kullanmaktayım ve şu ana kadar bi yamuğunu görmedim. fakat yeni serilerine media markt, satürn, vb. yerlerde denk gelmekteyim ama nedense üretimde kaliteyi düşürmüşler gibi geliyor. boşuna dememişler kadın hariç herşeyde eskisi diye.
akvaryum ürünleri üreten alman markası. pond stik yemleri tetra kadar su kirletmemektedir ama daha pahallıdır.
taşınabilir hoparlörlerinde en iyi fiyat performans markası olduğunu iddia ettiğim marka. malum markanın yarı fiyatına olup, ses seviyesi daha yüksek olan ve ayırt edilebilir kalite farkı bulunan ürünlere sahip olan firma.
o ne güzel bir şey ya rab!

neden daha önce almadım dedirten icat. clip2 sine sahip olduğum için artık hiç bir duşta müzik problemi çekmiyorum (su geçirmiyor), toplu bir şekilde yolda giderken müzik açabiliyorum (klipsi ile çantaya takabiliyorsunuz), evde film keyfi yaparken izleme kaliteniz artıyor (laptop/tablet bağlanıyor tabii).

alın, aldırın.
Biraz pahali ama speakerlari ve kulakliklarindan memnunum.
Aldığım kulaklık bozulmasın istiyorsanız tercih edebileceğiniz marka.
ilk hoparlörüm . jbl tlx 4 .
görsel
görsel
pek sevmemiştim . şimdi bir arkadaşımın bürosunda
çalıyor .