bugün

iki klas güney amerikalının karşılaştırması.
Sadece bonservis bedelleri kapıştırılacaksa mantıklı olan karşılaşmadır. Dahası ve herşey için;

(bkz: neymar)
futbol yeteneği ve top kabiliyeti olarak neymar ın 1 adım önde olduğu versus. ama her ikisi de takımın olmazsa olmazlarıdır orası ayrı.

zöge: real mardin rahatsız.*
Hele neymar şu topu uzat denemediği için asla james değildir.
Neymar jamesi 3e böler 4le Çarpar.
James çok yetenekli ama maç içerisinde yaptıklarıyla çok ön plana çıkan bir oyuncu değil daha çok gizli kahraman oluyor ama neymar bir şov sergilercesine futbol oynuyor aslolan benim dercesine bana sorarsanız neymar daha yetenekli ve kaliteli bir oyuncu ama jameste mevkisinde kanımca mesuttan sonra ikinci iyi oyuncu.
James çok hafif kalır bu versusta. Neymar dünyanın en iyi 3.futbolcusu halihazırda.
asiste daha yakın bir ofansif orta saha oyuncusu ile gole ve asiste yakın bir gol silahını bir araya getiren karşılaştırma. cristiano ronaldo vs neymar daha uygun bir karşılaştırma olabilirdi.
kıyaslanmaması gereken oyuncular. james ofansif orta sahadır. bölgesinde de çok etkilidir. mesutla neymar'ı kıyaslama gereği duymadığınız gibi bu adamla da neymar'ı kıyaslamayın.
güncel Önemli Başlıklar