bugün

viskilerin kralı. özeldir güzeldir. pek bi severiz bunu.
ballantine s dan sonra en sevdiğimdir. yanında da bitter çikolatayla götürülesi kutsal sıvı.
allah rahmet eylesin bu jack büyük adamdır zira gelmiş geçmiş en güzel viskiye can vermiştir.
her kadehte ruhuna bir rahmet yolladığım büyük insan.
herhangi bir limon kolonyasının yerini tutmayan bourbon denilse de alkollü olan her şeye elini öptürür.
en sevdiği arkadaşları toblerone ve muse olan abimizdir.
Viskiyi bilen adamın içeceği içkidir,ilk defa viski içen adama verilirse ortaya iyi sonuç çıkmaz.iskoç ve burbon ve irish viski aşamalarını geçtikten sonra içerseniz (yani tatlıyı sona saklarsanız) ulan bu farklıymış be dedirtir.
Yorgun geçen günün akşamında içilebilecek en dinlendirici içki.
oda icin mükemmel posterleri olan viskidir.
ben ona samimiyetten john diyorum..

(bkz: scent of a woman)
evde donla gezdiren içki .
bir chivas regal değil.

amerikalıların her şeyi paraya dönüştürme politikasının bir sonucu olan viskidir.

tennese'de mısır bol olduğundan amerikalılar demiş ki "lan nie iskoçlara bu kadar para veriyoruz bizim ana maddemiz de mısır olsun gerisini de harmanlar karamel falan illa ki bir tat yakalarız" mantığıyla yapılmış viski. viski de değil aslında bourbon.
it's not scotch, it's not bourbon, it's a Jack.
al paçino'nun "kadın kokusu" filminde başrolde oynayan içkidir.
bourbon viskisinin tadına yakın, güzel içimli alkol.
Kelimeler yetmez anlatmaya kelimeler! Bu akşam beraberiz.
insanın kanını kaynatan bir içkidir efendim. buharını attırır.
bitter çikolata, badem ve kadeh basinada buzun büyüklügüne göre 2 veya 3 tanede buz. söyleyemeden geçemeyecegim shot bardagiylada pespese çakip kafayi bomba yapmakta paha biçilemez.
bir scotch değildir.
(bkz: john daniels)

sen benim kadar yakın değilsin ona.

(bkz: kadın kokusu)
meşe kömüründe damıtılmış sert bir içkidir.
(bkz: haz)
(bkz: kutsal su)*
üretim aşamaları arasında kömürden geçirilerek süzülmektedir.
shot atıldığında muazzam yakandır.
ilk üretildiğinde su renginde olmasını ve yaklaşık %70 olan alkol oranını, kullandıkları özel fıçılarla değiştiren, içimi enfes viski.
edit:kötülüyen şahıs, sanırım sen johnnie walker red label'cısın o zift gibi viskinle sana mutluluklar.