1. 1.
  en ideal erkeklerdir, zira izmir in kadınlarını bir onlar anlayabilir, bir onlar kendilerine aşık edebilir. çünkü onlar da en az izmir in kadınları kadar karakter sahibidir.
  12 -11 ... tanrının kadın yüzü
 2. 2.
  ari ırk gibi ayrılmış gözükmelerine rağmen tuvalet ihtiyaçları olan tüm dünyada yaşayan erkeklerden pek bir farkı olmayan ama ege kültürüne sahip eril insanlar.
  4 -2 ... sex pistols
 3. 3.
  "izmiri'n kızları güzeldir genellemesiyle erkekleri nasıldır acaba?" merakıyla tıkladığım başlıktır. egelidir. başımızın üstünde yeri vardır.
  4 -1 ... minti
 4. 4.
  izmir'in havasından suyundan * olsa gerek çok rahat olan gittiği her ortamda kendini belli eden ege ruhu taşıyan kişlerdir
  5 ... lefter
 5. 5.
  türkiyenin en şanslı adamlarıdır,eşşekle ilişkiye girerek siftah yapanları görünce insan bunu düşünüyor...
  4 -1 ... probus
 6. 6.
  zarif, sıcak görünmekle birlikte kaypak, güvenilmez, kaçak güreşen erkeklerdir benim gördüğüm.Kadına dokunurken ruhuna asla dokunmazlar.Böyle bir becerileri yoktur.
  8 -1 ... kiraze
 7. 7.
  demokrat, rahat, kendine güveni tam olan, romantik, çapkın, havalı, bakımlı ve kadın ruhundan anlayan, ağzı iyi laf yapan, erkeklerdir.
  6 ... gonulcelen
 8. 8.
  "insan yaşadığı yere benzer, yaşadığı yerin havasına suyuna" o halde kimileri ege'ye benzer ışıltılı, sıcak, berrak... kimileri belki biraz havası gibi yapışkan ve bıktıran. gönülleri imbat esintili. kimileri de ataları gibi efe. velhasıl her cinsi mevcuttur diğer erkekler gibi.
  4 ... kassandra
 9. 9.
  izmirli kızların şöhret bakımından hep altında kalmış ve kalacak cinstirler.
  1 -1 ... disco inferno
 10. 10.
  izmirli güzel ve akıllı kızlarına layık olma çabalarını abartarak egolarına kas yaptıran erkek milletidir..
  2 ... frida