bugün

https://pbs.twimg.com/med...BvFFDMOIIAAB2Kd.png:large
Evim. 80 il birleşsin izmir etmez. Köy diyenler de gelmesin kardeşim. Biz böyle mutluyuz. Neyi yadırgarsaniz yadırgayın. Dediklerinizi kordonda icerken okuyup güler geçeriz.
türkiye'nin mutluluk başkenti. herkes bi umrumda değil kafasında. en çokta bunu seviyorum.
Kurban Bayramı'na eklediğim yıllık izinler ile ilk kez gideceğim şehir. Heyecanlıyım çünkü sadece turistik bir gezi olmayacak .
Gel 15 Eylül gel .
hafta da en az 3 gün rutin olarak sol framede baş gösteren şehirdir.
buda demek oluyor ki kıskanılcak şehirdir efenim.
bir kez yaşayıp tadını aldıktan sonra dünyayı gezsen görsen de yine de orada yaşamak istiyorum diyeceğin şehir. iş imkanları çok azdır, bir kere istanbul da Ankara da çalışmışsan bir daha izmir e gidip ne iş bulabilirsin ne de bulduğun işin sana sunduğu imkanlardan tatmin olursun. Bir kere izmiri bırakıp gittin mi, izmir sana küser, geri dönmene engel olur. işi gücü bırakıp, izmir'de rakı balıkçı, kahvaltıcı , gözlemeci açma hayalleri kurulur, şimdi olmazsa emekli olunca mutlaka yerleşeceğim denilir. Keşke hiç bırakmasaymışım seni izmir, senden başkalarını merak edip maceraya koyulmasaymışım, şimdi sana dönme hayalleri ile günlerimi dolduruyorum.
Sıcaklık ve nem tavan yapmıştır. Sıcaktan uyuyamıyoruz. *
istanbuldaki imkanlarımı bırakıp,gittiğim şehirdir.herkesin duyduğunda "kızım bir reklamcının izmirde ne işi var yeaa" demelerine yol açan kararım.istesem bir sene sonra tasımı tarağımı alıp istanbulda yaşamaya devam edebilirdim.ama manyak mıyım ben.kafayı yiyorum burada,vallahi insan istanbul'da yaşaması delilik.paran olacak burada yaşamak için.yoksa insan vallahi kolay kolay mutlu olamaz.insan kendine vakit ayıramıyor bi kere. kenarda beni oku diyen bekleyen onlarca kitabım birikti. ya ben metrobüste kıyamıyorum ki onları okumaya .gün sayıyorum. yaklaşık 60 gün sonra ait olduğum şehre döneceğim. pişman olursam da,pişmanlık da güzeldir. canım izmirim benim.
Hem sıcak hem laik bi şehir. Bu ne lan. Evet.
çok güzel bir şehrimizdir. nedense çook üstüne gidilmektedir. ama eleştiri yaparken genelleme yapmak çok hakkaniyetsiz bir yöntemdir .
Kisa sure once gttgm ve harikulade guzel olan sehir. Tabi araba kapisini acinca yuzunuze buhar üfler.
Karşıyakalıların 35.5 sacmaligi var bir de.
konağa sırf kendini elletmek için gelen kaşarın dibi kızların yaşadığı harikulade şehirdir.
Esmiyor sehri.
Kızlar şort giyiyorsanız lütfen selülitiniz olmasın.

bir şehir.
Eylül den itibaren 4 yıl yaşayacagim şehir.
vajinaları her daim sperm kokan kızların yurdu.
Sadace adının yettiği bir şehir... anlatmaya tanımlamaya gerek yok...
türkiye'nin üçüncü büyük şehri olmasının yanı sıra insanlarının muhabbetleri de çok hoş olur bu kentin. hava kararır kararmaz kordon çimleri binlerce farklı muhabbete kulak kesilir.

seviyorum bu şehrin çimlerinde otlanmayı.
Bornova' da nerelere gidilir, nereler canlıdır diye merak ettiğim şehir. Ayrıca neresinde yüzülür , öğrenci usulü tatil yapılır ayrı bir merak konusudur.

bilgisi olanlar yeşillendirirse sevinirim....
güzel kızlar şehri.
yakın bir tarihte yeni bir ulusözlük zirvesine ev sahipliği yapacak olan şehir.

--spoiler--
zirve is coming.
--spoiler--
türkiye'de bir eşi daha bulunmayan yaşanası kent , memleketim.
Gevrek, boyoz, midye, gazi kadınlar...
yaşama sevincimin yeni adresi...