bugün

entry'ler (355)

kırgızistan türkiye manas üniversitesi

Sosyoloji yüksek lisans kazandığım üniversite. iyi mi kötü mü gidince öğreneceğiz. Biraz heyecan lazım öyle değil mi?

bitay

"Bitay, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark çıkışlı Türk Kripto Para Borsası’dır.
Bitcoin, Ethereum gibi bir çok bilindik kripto paranın alınıp, satılabilme imkanını sunar.
Hali hazırda Nüfus Müdürlüğü ve Kurumsal Olarak Devlet Onaylıdır." Sanıldığı kadar korkutucu olmamakla birlikte kripto para alım satım yapılarak güzel kazançlar ya da güzel batışlar sağlayan site. Eğer katılmayı düşünürseniz link ile üye olana 20 TL bonus veriyor bilginize. https://bitay.com/ref/1C6B15A1

hukuk kitapları

hukuk fuarı, hukuk sektörüne hizmet veren kaliteli adreslerden birisidir. hukuk sektörüne ilişkin pek çok yayın evi kuruluşlarını bünyesinde tutmaktadır. ihtiyacınız olan hukuk kitaplarını arıyorsanız sorun yaşamadan bulmanıza yardımcı oluyor. yenilikçi hizmetleriyle hukuk dünyasına farklı bir boyut kazandırmaya yardımcı olmuştur. online sistem üzerinden artık hukuk kitaplarını görebilecek, inceleyecek ve isterseniz sipariş vereceksiniz. bu konuda beklentilere en iyi şekilde karşılık veren bir firma olmayı başarıyor. dilediğiniz zaman artık sizlerde hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. kalite standartlarında bir çalışma ortaya koyuyor. birbirinden güzel hukuk kitapları konusunda hizmetler sunuyor. içerikleri zengin bilgilerle dolu en yararlı kitapları bulabilirsiniz. online platform üzerinden hızlı olarak sipariş oluşturabileceğiniz başarılı bir kitap sitesidir. diğer kitap sitelerine oranla daha farklı şekilde hizmet vermektedir. aradığınız her şeyi bulabilir ve istifade edebiliyorsunuz.

web adresinde aynı zamanda imzalı ve kampanyalı olan kitapları da çok rahat şekilde bulmaya başlayacaksınız. bu konuda artık hukukçularında yanında olduğunu hissettiren güzel bir adresiniz olacak. her an her saniye hizmet aktif şekilde veriliyor. en yeni eklenen kitapları site içeriğinde bulabilirsiniz. yayın evleri, yazılımlar, kampanyalar gibi pek çok fuar standını sizlerle buluşturuyor. tek bir şeyi değil birden çok şeyi adres içerisinde bulabiliyorsunuz. işin en güzel yanlarından birisi de 75 tl gibi bir alışveriş yaptıktan sonra kargonun bedavaya geliyor olması diyebiliriz. üstelik siteye üye olan kişiler için de 10 tl hediye kampanyası mevcut. hayatımızın daha fazla kitap odaklı şekilde geçmesine yardımcı oluyor. kitap fiyat araştırması yapmak ve hemen satın alma eylemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler https://www.hukukfuar.com adresini ziyaret edebilir. bu sayede hukuk kitabı en kısa süre zarfında elinize ulaşmış olacaktır.

araba

küresel ekonomi'nin mecbur bıraktığı rekabet dürtüsü ile, artık a noktasından b noktasına ulaşım aracı olmaktan çıkıp, markaların üst segmentlerin birer sanat eserine döndüğü insanlık tarihinin en önemli icatlarından birisidir.

antikacı

eğer elinizde varsa satıp iyi paralar çıkarabilirsiniz şu antika alan sitesi örneğin. evimdeki eski eşyaları satıp iyi para kaldırdım.

demet evgar

Kocaman gözleriyle erkeklerin dünyasını döndüren kadın.

28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi

Unutmayın,unutturmayın!

adınızı kendiniz seçseniz hangi adı alırdınız

Abdürrezzak.

kaybedenler kulübü replikleri

Kim ulan bu Erol Egemen?

kol saati

Bir erkek olarak vazgeçilmezimdir.

dünyanın en iyi şarkısı

Acdc'nin tüm şarkıları.

türkiye cumhuriyetinin yeni başbakanı

Ciddi ciddi bu olan olaylardan sonra akpyi savunanlar var ya yazık diyorum. Yeni başbakan umarım bizim koyunları daha iyi diken biri olur.

terbiyesizim

oğuzhan uğurun her şarkısı gibi samimi olan bir şarkı.

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Vazgeç gönül,vazgeç sesini duyan yok.

karşıdan kız gelirken başını öne eğen erkek

Olması gereken erkektir. Malum son zamanlarda olan olaylardan sonra ürkütmemek gerekiyor kadınlarımızı haklı olarak korkuyorlar bizden.

üniversite adaylarına abilerinden tavsiyeler

Ben üniversitede kalırım diyerek akademisyen olurum diyerek bir bölüme gitmeyin çünkü olamayacağınızı anlayacaksınız.

sözlük yazarlarının itirafları

Delirdim sanırım yani tam olarak emin değilim ama öyle hissediyorum.

taylor swift

Tek hayran olduğum kadın diyebilirim gerek müziğiyle gerek fiziğiyle.

kerimcan durmaz

Şaşırtıcı derecede ünlü olmuş,ayollu ve değişik tarzda konuşmasıyla tanınan canlı.

mutlu olmanın yolları

Sanırım elindekilerle yetinmeyi bilmek en önemli yol.