bugün

izmire bu yıl gelen üniversite öğrencilerinin izmir diye geldik bıdı bıdı çıktı şeklinde götlerini yırtacağı olaylardandır.
Gavur izmir'e gusül abdesti aldırmıştır. Haydi yine iyisiniz.
Sabah kaltığımızda yine caddede sokakta göletler halinde su birikintileri göreceğimiz doğa olayı. An itibariyle felaket bir yağış mevcut.
Şuan yardirmakta olan.
Normal yagmurdur Iste amk ne bekliyonuz ki altin mi dusecek gokten tey allam.
Korktugum yagmurdur. Simsekli ve gok gurultuludur.
oğlum ilk defa camıma yağmur değdi bu nasıl bir şiddet celal yıldırımlar gök gürlemeler valla elektrik gider yarım saate.
muson yağmurlarından farksız oluyor izmirin yağmuru. cidden izmirde yaşıyor olduğum kaç aydır alışamadım.
gece gece bira keyfinin ortasına sıçmış yağmur. ne güzel parkta demleniyorduk.
bir anda bastırır nerden geldiğini anlamazsınız. dışardaki herkesi iliklerine kadar ıslatmadan da durmaz. altyapı sıkıntısı olduğu için bittiğinde ardında bol bol gölet bırakır.
gök gürültüsü ve şimşek ile beraber iyi döken yağmurdur.
miss gibi toprak kokusuyla üçyolda başlamıştır. çok iyi geldi
psikopat gibi gelmiştir aniden.
hunharca yağmakta ve bendenizi şaşkınlıklara gark etmektedir. an itibarıyla göz gözü görmüyor.
Güzel yağdı , otobüsten inince okula koşarken sırılsıklam oldum .
Evet .
Acaba ben izmirde yasamiyormuyum diye sordurmuştur.Menderes tarafları cayır cayır yanmıştır.
10 dakikada ortalığın mına koyan yağmurdur. Yine ansızın geldi lanet olası.
Yalan yağmurudur. Bini binparadır.
Bir hafta önce izmirime kavusabildim. Buranın yağmurlu havalarını özlemisim yagsin rahmet,iyi geliyor bozuk olan ruh halime.
La Şirinyer tarafı pis kapattıydı gelirken ama foça açık ve güzel bir miktar klasik foça rüzgarı sadece. .
Ne güzeldir.
Berekettir, toprak kokusunun sebebidir.
Sanki gök delindi.
23 Aralık 2017 Allah ile izmir arası yaşanan gerginlik.
Şuan delirmişçesine yağıyor, yarım saate kaldırımlara kadar geldi. Arabaya kadar çamura battığım için bu şiir benim olsun.

Eğer ben yalnızsam, yanılmışsam
Elimden tut, yoksa düşeceğim
Yağmur beni götürecek yoksa beni