bugün

Bir mesaj çeşididir.
görsel

Bir twit çeşididir.
Düşünmekten uyuyamıyorum konuşacak kimsen yok buraya yazıyorum iyi geceler.
bir temenni. iyi geceler bebeklerim bu gece de meme atmadınız yarın artık.❤️
iyi geceler 3 aydır yokmuşum, söveceğim ne çok şey biriktirmişim. Yaza yaza, söve söve buralardayız yine.
evet şuan bu kafayla yatağa girip 10.kattan akdenize doğru dönerek gitmeye başlayacağımı bilerek hepinize iyi geceler diliyorum. bye.

not: ne uzun cümle kurmuşum amk.
iyi geceler. Kafamı sikeyim nerde bana yardım edebilecek biri varsa kendimden uzaklaştırıp,ağzıma sıçacak herkesi kendime yakın tutuyorum. Şu ayarı bi türlü tutturamadım. Gerçi şu an herkesi kendimden uzaklaştırıyorum kimseyi kafam almıyor ama konumuz bu değil. Yaklaşık 1 aydır düşünmekten uyuyamıyorum. Size iyi geceler.
kamyoncu bilir işini, akşamdan yapar çişini.

iyi geceler.
iyi geceler. ben daha uyumayacağım. ama siz uyuyorsunuzdur belki diye şey ettim. (bkz: iyi uykular)
görsel
o ne trip atar gibi. küs müyüz?
iyi geceler sözlük ben cips yiyip dizi izlicem.
iyi geceler hayata tutunmak için bir çift meme arayan fakir kardeşlerim.
bir temenni. iyi geceler güzel insanlar.
hayırlı geceler arkadaşlar...

gün geçmiyor ki bir kamyonun daha tekeri patlamasın, uykuya yenik düşüp yatağa devrilmesin. ciğerlerim kahrolası sigara dumanının etkisiyle paramparça olurken umarsız sıfatımdan ödün vermeden gün boyu sağa sola sataşıp, etliye sütlüye kurabiye olup çayıma banarken ve kendimden geçmiş bir halde çırılçıplak soyunup hell yeah diye bağırırken kim beni durdurabilir ki?

kendimi durduracak değilim ve şüphesiz benden hızlı olanların kendini kovalamasında bir hayır vardır.

memelere özgürlük! yaşasın 1 mayıs!
iyi gecelere robokop.
Niyet ettim Allah rızası için merkez bankası başkanı olarak uyanmaya. iyi geceler.
Güzel geceler."
Madem diyen kimsemiz yok.
Bende, buraya bir iyi geceler bırakıyorum.
genelde çoğu kişinin ilk defa gördüğü güzel cümle.
iyi geceler.
Zaman geçmiyor
görsel
daha aksam yemegi yemedim ne gecesi yaa.
iyi geceler meleğim karar verdim sana buradan hep iyi geceler dileyeceğim nasıl olsa haberin yok kendine dikkat et oralarda çok güneş altında kalma yorma kendini seni seviyorum iyi geceler o zaman.
Ölüme bir adım daha bakalım yarın nasıl bir gün olacak.
görsel
güncel Önemli Başlıklar