bugün

yaşanan depresyonun kalitesini ifade eden tümce. * *
iyi bir depresyon bol ağlamalı, bol alkollü ve bol uykulu olmalı. Ek olarak da asosyalliğin dibine vurulursa iyi olur.
Bazen gereklidh.
Insan dibe vurmadan yukari cikamaz cunku.
sahici bir sarsıntı, sahte bir dengeden iyidir diyen behzat amirimi akla getiren şey.
(bkz: oo depresyon alırım bi dal)
Iyi bi depresyon sizi hayattan soğutmalıdır. Odanıza kapanıp, ışıkları kapatıp yatağa girmek istemelisiniz. Hatta odanın ek kuytu yeri de olabilir ya da yatağın altı, kimse sizi bulamasın. Ne kadar çok kaçarsanız insanlardan o kadar daha derinleşir depresyonunuz. Çevrenizde sizi gülümsetenler varsa yanlış yoldasınız,haberiniz olsun. Filmlerdeki gibi ağlayıp kocaman dondurma kabından kaşık kaşık dondurma yemek tam tersine sizi rahatlatacaktır. Ağlamayın, içinize atın. Atın ki biriksin. Biriksin ki ölüme biraz daha yaklaşasınız. Intihar etmeyi sadece gözünüzde canlandırabiliyor, uygulamaya geçirmekten korkuyorsanız yazının başında bahsettiğım gibi durabildiğiniz kadar uzak durun insanlardan ve derdinizi sakın birine anlatmayın. Çok gitmez gözünüzde canlandırdığınız hap kutusunu elinizde buluverirsiniz ve er ya da geç tüm kutuyu evde birinin olmadiği bir gün midenize indirirsiniz. Sakın yılmayın.
Not: Intihar yöntemi olarak haplar tavsiye edilmemektedir. Ayrıntılı bilgi için bi yerlere bakınız.
massive attack dinlemeden asla olunmayacak durumdur.
Öldürendir.

Öleydim de bu günleri görmeyeydiim!
Tamam neyse.
uzun süreli olmaması gerekendir.

lan 3 senedir bir ruh bozukluğuı, bir bunalım, bir kendinden geçmişlik. bildiğin yerleştim buraya. gelip giden çok ama kimse selam vermiyor. ayıp oğlum.
m83-wait ile başlar. tepede bir topuz, kızarmış gözler, akan bir burunla yorgan altında devam eder.
dozajı kaçırırsanız "self destruction" moduna girerek girdabına kapıldığınız kısır döngü sebebiyle karanlık sonsuzluğa yelken açabilirsiniz.