bugün

entry'ler (1186)

28 eylül 2014 akhisar bld spor fenerbahçe maçı

inşallah evire çevire yenerler bizi.çünkü oynadığımız oyunun hakkı bu.hangi piçler bizi bu hale getirdiyse, hangi piçler bu duruma çanak tuttuysa...Lan neyse ben bişi demiyorum.

Not:azizbahçeli değil fenerbahçeliyim.

edit:görünen köy kılavuz istemiodu.görmemek için mal olmak lazımdı.

suriyeliler hakkında danimarkanın açıklaması

eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur azizim neyin tatavasını yapıosun.mal gibi sınırlarını açıp içeri doldurursan herkesi adam da rahatlıkla 'kanki şu benimkileri de alsana yeeaa' der.

pes te en nefret edilen insan tipi

takım/sistem oyunu yerine hayvan adam oyunu oynayan piçlerden nefret ediom.kafalarını kesesim gelio amk.

Amk evladı rooney e 'tarla sür' desen sürer o oyunda.gidip gidip köşelerden vurup gol atmanın neyinden zevk alıosun?bu mallar küçükken cs de wallhack açan piçlerin büyümüş hali.

Tamam sakinim.

gecenin şarkısı

redd-öyle boş ki hayat.

spotify

beatles nerde, ac/dc nerde amk diyesim gelio bazen.o kadar kusur kadı kızında da olur diom sonra.

eski sevgiliye söylemek istenen şeyler

pişman ol, kafanı taşlara vur ama geri dönme.bana ne yaşattıysan aynısı yani.ha bi de yarrak kürek mesaj atıp da 'yaa onu kastetmedim' deme yeter.

ıssız adaya düşen kürt ün alacağı üç şey

bi bok almaz.onu da devletten bekler.devlet vermezse de olay dövlet bize bokmire bağlanır

24 bin mezun a 727 kontenjan ayırmak

arkadaş ben anlamıyorum bu eğitim fakültesi mezunlarını.ülkede öğretmenlik mezunlarının yaşadığı sıkıntılar ortadayken hala nasıl gidip ısrarla yazıyorlar bu bölümleri vallahi anlamıyorum.bu arkadaşların muadilleri bir de fen-edebiyatçılar var.onlar da formasyon alıp öğretmen olma derdindeler felan.

Evet öğretmenlere gereken değer verilmiyor o bu tamam da bunu düzeltmenin yolu eğitim fakültelerini tıka basa doldurmak değil ki.'devlete bi kapak atıyım da gerisi kolay' kafasından sıyrılsın şu öğretmenler ondan sonra konuşun.

Uzun lafın kısası, mühendislik öğrencisi olarak gelecek kaygısı yaşayan ve onlarca yolu tırmalayan biri olarak, 'biz öğretmenlik okuduk, başımıza geleceği bile bile 10 kişilik kontejyan açılan bölüme 1000 kişi girdik' diyen ve devlete kapak atma derdinde olan insanları anlamadığım durum.

engelli dergisi satan öğrenciler

bigün bu modellerden bi tanesi yolumu çıkmıştı eve giderken.öyle bir göz vardı ki kızda, ömrü hayatımda öyle şey görmedim.gözlerinde öyle bi boğuldum ki az daha cüzdanı vericektim 'al ulan al hepsini al ' diye.

sonra hemen toparladım kendimi ve yoluma devam ettim.ve o gün anladım ki ben böyle basit güzel kız oyunlarına gelcek adam değilmişim.

biriyle konuşur gibi düşünmek

bunu yapanlar kesin kendisini sinir eden/canını yakan kişileri kafalarının içindeki kavgada onlarca kez alt etmenin haklı gururunu da yaşarlar.

nolur siz de yapıyor olun da kendi kendime bipolar bozukluk tanısı koymim.

haa bi de ben bazen olaya görsellik katsın diye düşünürken sigaramla konuşurum.

14 eylül 2014 uludağ sözlük adapazarı zirvesi

'ben gidemem adım gider dostlar beni hatırlasın' zirvesidir.rıza babanın da selamı var size.

cimbom a bas kartal a bas diego ribas

(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang)

tavla geyikleri

tavlayı kap gel, seni bi sikiyim de kendine gel.

her maç öncesi kurarım bu cümleyi.

2 eylül 2014 soma maden kazası

sikeyim sizin şehit edebiyatınızı.ne kadar kolay çıkıyor lan ağzınızdan bu kelime.aloooo birilerinin babası, eşi kardeşi o ölen alooo.gerçi kime ne anlatıon ki.hee şehit oldu hee.dünyaya yeniden gönder beni allah ım yine şehlt olayım diyor şu sıralar.para babası orospu çocukları ona bu mertebeyi kazandırdı çünkü.

Ben sizinle aynı allah a inanıyor olamam lan

terk edildikten sonra sik gibi şiirler yazmak

gidip terkeden kızı bıçaklayıp ne biliyim kafasını kesip öldürmesinden iyidir.güzel olur ya da olmaz, öfkelerini böyle boşaltabiliyorlarsa ne mutlu o şiir yazanlara.

14 eylül 2014 uludağ sözlük adapazarı zirvesi

hayırlısı be gülüm dediğim zirvedir.okullar açıldıktan sonra olsaydı kesin gelirdim ama.zamanı gelince net konuşacaığım zirvedir.

zeytinli rock fest 2014

yarın yollara düşmemle beraber benim için resmen başlayacak festival.baktınız mal gibi yalnız kaldınız bi mesaj atın yeter.*

son model araba mı top model manita mı

top model arabayı seçeceğim versus.

tarihe geçmeyen sözler

celcius ne diyorsa 273 fazlası.

kelvin

gece 03 00 da ateşlenen sigara

bu gece farklılık olsun yatmadan önce sigara içmiyim diyen bünyeme zorla sigara yaktıran başlık.amk senin sözlük.