bugün

uludağ itiraf varken okunmaması gereken sitedir.

bizim itiraflar manyak yaa sahi ben eşek siktiğimi itiraf etmişmiydim? harbi etmemişim lan dur yemeği yiyip geliyorum.
Uludağ sözlüğü satın almış. Hayırlı olsun.
Yenilik için habire bi şeyler sıvazlayan site.

Bizim milletimizin itiraf ettiği şeylere bakın ya. Biz nasıl bi millet oluverdik.

Cem yılmazın dedikleri doğruymuş.
Daha çok aşk acısı çeker gibi sözlerin paylaşıldığı site. Yada bana hep acılı şeyler denk geliyor.
itiraf.com değil de platonikim.com olarak adı adresi değişmeli artık. aylardan sonra bakayım dedim. hepsi platonik...
ben sadece kadınların itiraflarını okuyorum.
okurken fark ediyorum, ağzım açık...
neler var neler.. korkuyor insan.
gece yatmadan önce okuduğum güzel site. ben daha yeni tanıştım ama gel gör ki beni sinirlendiriyor ve hiçbir itirafımı yayınlamıyor. hayır yani niye? niye hep aynı kişilerin itirafı yayınlanırken benimkileri yayınlamıyor ve dahası yayınlananlara bakıyorum, lan bunun neresi itiraf ki demekten kendimi alamıyorum. halbuki benim yazdıklarım gayet de itiraf.
Hala varlığını sürdürüyor mu bu site? Enteresan gerçekten. 10 yıl önce baya popülerdi. Ekşiciler burada komikli itiraf girmek için birbiriyle yarışır dururdu. Hey gidi günler...
10 15 yil once vardi hala var mi bilmiyorum.
yıllar sonra aklıma geldi bi giriyim dedim birde ne görüyüm bugün (1şubat) itibariyle itiraf girişi kapatılmış.Zamanında baya popüler olmuştu.
üniversite yıllarımın vazgeçilmez sitesi. o yıllarda buranın avantajlarını sonuna kadar kullanmıştım.
bir zamanların efsane sitesi.. insanlar seks hayatlarını bile uzun uzun anlatırlardı.. aptalların toplandığı bir site olduğu kadar, bir o kadarda bunları okuması zevkliydi.. durduk yere aklıma geldi siteye baktım eski heyecanından eser kalmamış..
aheyy aheyyy aheyyyy. eskidendi, çok eskiden.

ekşi, manipülasyon aracı değildi. uludağ yeni açılmıştı. sabahları şukela butonları aşındırılıp başlanırdı güne ofis bilgisayarında. bir diğer sekmede de itiraf.com açık olurdu.

ne insanlar, ne olaylar yaşamış ibretle, hasamatle, kahkahayla, gıptayla, şaşkınlıkla okunurdu.

fosil olduk biz artık amk!
burada 3 itirafım yayınlanmıştı. itiraf ediyorum sadece biri doğruydu. ikisi de hayal ürünü şeylerdi. 3 itiraftan sonra kendimi ünlü oldum sanmıştım o zaman. sosyal medya yok, youtuber yok, twitter fenomeni yok. gelen kutunuzda yüzlerce mesaj, tanışmak isteyen kızlar, havada uçuşan numaralar falan..

hey gidi günner hey.
Kaderimi skem.
Sanırım 3 yıl önce kapanmış. Yeni yazılar girilmiyor. Okuduğum kadarıyla yazarların çoğu belli bir seviyede ve samimi. Sözlüğümüzün de öyle olmasını umardım. Hayata dair iç burkan veya güldüren yazılar okudum.
eski dönemde sabahları ilk açtığım sayfaydı.
sol tarafta mesaj kutusunda yeşil renk çok güzel olurdu.
hem okurdum hem yazardım.
bir dönem gençliğin beslenme noktasıydı.
şimdi hakkın rahmetine kavuştu.