entry'ler (23)

konusurken eliyle agzini kapatmak

Nefesi kokuyordu belki... Gidin bi yemek ısmarlayın

açık yeşil gözlü güneş gibi yüzlü erkek

Zaaten genel olarak yeşil gözlü insanlar bana hep bi soğuk bi antipatik gelmiştir... Belki bundandır kendimle olan sorunlarım * güneş yüzlü kısmına bende yorum yapamicam.

gern geschehen

Şimdi bunu yüzünüzde böyle bi piçimsi sırıtmayla söylerseniz 'ohh canımada değsin, yine olsa yine yaparım, sana az bile surtuk' anlaminada gelebilir * ACHTUNG!
dikkat dikkat

alternatif kapı zili sesleri

'misafiriniz geldi lütfen kapıyı açar misiniz' yada kuş cıvıltıları üstünde tanımam. Alternatiflerini arayanda vatan hainidir :(

kız arkadaşını döven kişi

Bu konu üzerinde tartışılacak ne var şimdi? Ne gibi yorumlar bekleniyordu?

feminizm

Hahahayyt g'tüm.

yüzde 99 u müslüman olan ülkeye yakışmayan şeyler

Tecavüz ve kadına, çocuğa herhangi bi canlıya karşı şiddet.

yazarların eşcinsellerle ilgili düşünceleri

Gözlerim doldu ciddi cidii tedavi olsunlar diyenler var, yazık size.
insanların kalbini kırıyorsunuz.yapmayin...
He gitmeden şunu soyliyim: escinsel felan değilim. Empati denen bisey barındırıyoruz içimizde.

buyurun bunlar da benim taslaklarım

Bi 'aman' dedim.

arabada yüksek sesle müzik dinlemek

Keko meko aaa ben seviyorum arkadaş. iyi geliyor, şehir dışına doğru ilerliceksin yalnız. Bazende yolda iki üç arkadaşı toplarsın hiç konuşmadan dinlersiniz ben feroyu

köfte ekmek yiyip ayran içerek denizi izlemek

Ne köfte ekmek satan bir amca nede deniz burda. Bi ayranimiz var onuda kendimiz yaparsak
(bkz: orda uzakta bi köy var)

nasıl kandırılıyoruz

Gayet güzel *

gelmiş geçmiş en felsefi söz

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
Mustafa Kemal Atatürk

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün izinliyim... Tum gün yataktan çıkmadım desem, 6 bölüm Avrupa yakası izledim desem, sarıp sarıp içtim desem? *
Kendimi bok Gibi hissediyorum bu yüzdende - ama iyide geldi ben anlamamişam.

ahirette günahların gösterilecek olması

Aklıma geldikce bi utanma bi sıkılma başlar bende... Gel sabaha kadar düşün şimdi * ya diyorum orda millet zaaten sakin durur mu ki başkalarını dinleyecek şekilde? Baskalari dediğimde bi kaç milyoncuk insan? *

uyumamak için sebepler

Yalnız kalmak, tüm şehirin uyuması * bi nevi nefes alabilmek koskoca bi günden sonra

yazarları en çok sinirlendiren şeyler

Uyuşuk insanlar, yavaş yavas konuşan, yavaş yavas davranan... Hiç sevmem uyuşukluğu

itiraf com

Kaderimi skem.

hindistan

Gezdiğim, gördüğüm tüm ülkelerden en çok hoşuma giden hindistandir. Hiç öyle zannediginiz/zannettiğim kadar pis ve tehlikeli bi ülkede değil, ama hindistana gitmeyen birisi bana ishaldan bahsetmesin arkadaşlar. O neydi ya, düşündükçe bi yerlerime ağrı giriyor.
Bu sene tekrar gitmeyi düşünüyorum, Buddha izin verirse.

alkol tüketmeyen pısırık erkek

Şimdi bunun neden kullanmadığı önemli. Aman bazıları uzak dursun zaaten, hepimiz için daha iyi. Ki her arkadaş ortamında lazım bunlardan, kim kullanır arabayı yoksa?