bugün

bir önceki başlıkta gerçekleri yediremeyen orospu çocuklarının aynı linkten 50. kere başlık açma denemesidir.

lan bir kadın burada her gün taciz gerçeğiyle karşı karşıya kime inandıracaksın bu martavalları salak herif.
dikkatini çekmiyor değil, bunun için çok sağlam bir kaynak olması lazım. bu bir ülkeye ithamdır çünkü.

gidip bir haber sitesinden rakam sallayıp, bakın ateistler tecavüzcü demek komiktir.
isveç'te tecavüzün suç olarak kabul edilip kayıt altına alındığını gösterir.
islam ülkelerinde tecavüz en iyi ihtimalle zina olarak kabul edilip, kurbanın tecavüzcüyle birlikte cezalandırılmasıyla son bulur.
Örnek:http://m.hurriyet.com.tr/...e-son-recm-olayi-13865317
aldığı sikik göçler yüzünden kaynaklanan durum. bunu bilmeden cahil cahil nasıl da salya akıtıyorsunuz aq? şu dünyada ben müslümanım diyen adamların yemediği bok kalmadı. önemli olan dini, gerektirdiği gibi yaşamak. ateizm hastalıkmış. insan istediği şeye inanır istediği şeye inanmaz.

size emek vermeye değmeyeceği için kaynak linklerini atmıyorum buraya. zaten zamanım da yok ne yazık ki.

edit: dünya yarrağımın başı ile dolu. gerçekten tam yarrak başı.

hemen ateist diye yaftalamayın insanları. cahil oğlu cahiller ya.
Güldüren durum.

Hayır isveç'e değil. Bunları klavuz alıp aklanma ya da suçlama yoluna gidenleri.

Ateistlerin ahlaki kuralları evrensel ahlak ve kat i bir özümseme ile oluşuyor. Müslümanların ki dayatma ve korku ile. O yüzden geçelim bu martavalları hakkaten.
Efendim "isveç'in Müslüman göçmenleri almasından dolayıymış", bunu diyenler bile oldu ateistlerin savına göre bu doğru olsa bile görende zannedecek ki isveç dünyada en çok müslümanın yaşadığı ülke ve tecavüz müslümanlara has bir eylem olduğu için isveç'te tecavüz vakaları patladı.

Evet sayın ateistler tecavüz islamın en önemli unsurlarından biridir ve isveç dünyadaki en büyük islam devletidir, şimdi siktirin gidin.
iftiracı ateistlerin yiyemeyeceği yarakların altına yatmalarına sebep olan istatistik. bu istatistik yanlış da olabilir, farklı da yorumlanabilir ama isveç'teki tecavüzlerin hepsini müslümanların gerçekleştirdiğini senin gibi internette göt büyüten mal bilemez. adamlar tecavüzde dünya birincisi ve bunun hepsini normalde %2- 3'e denk gelen göçmenler yapıyor öyle mi? hassiktirin. göçmenlerin nüfusu yetmez tek başlarına bu istatistiği oluşturmaya.

ben tam bilemeyeceğim bir konuda yorum yapacak kadar orospu çocuğu olmadığım için isveç'e en tecavüzcü ülke demem. bu istatistikler fasa fisodur. gerçekte kimin en tecavüzcü olduğunu kimse bilemez.
tecavüz grafiğinden çok cahillik ve orospu çocukluğu grafiğinin incelenmesi gereken olay. bu noktadaki sorunlar çözülürse dünya daha az sikik bir yerleşim yeri haline gelecek.
Ateizmin ne kadar şerefsiz ve ahlaksız bir şey olduğunu gösteren durum.
geri zekalıların bazıları bunun iyi bir şey olduğunu anlamakta zorlanacaktır muhakkak. Açıklamaya çalışayım:

Türkiye'de her gün yüzlerce kişi tecavüze uğruyor. Uganda'da belki her gün bin kişi tecavüze uğruyordur. Ama gel gör ki istatistiklerde Uganda dünya'nın en az tecavüz vakası kaydedildiği ülke. Aaa ne kadar ilginç? değil.

bu istatistikler tecavüze uğradıktan sonra polise gidebilecek kadar yaşayabilen insanların olduğu, polisin "manyak mısın karı git evine" diyip geri çevirmediği veya "kocasıysa tecavüz edebilir" diyip kadına "siktir git seninle mi uğraşacağız" denilmeyen yerlerde daha yüksek çıkar.

Kaldı ki türkiye'de ölen birinin tecavüze uğrayıp uğramadığına çoğu zaman bakılmaz. uğraşılmaz. türkiye gibi "dindar" ortaçağ ülkelerinde pek çok tecavüz vakasında kurban ya öldürülür ya da intihar eder.

yine türkiye gibi "dindar" ülkelerde öldürülüp çaya atılan veya gömülen insanlar kolay kolay bulunmaz. aç bak, türkiye'de 2 çocuk 10 gündür kayıp şu an. polis ise köy ahalisini toplamış "şuraya baktınız mı" diye soruyor hâlâ. isveç'te tek bir çocuk 10 gün kayıp olsun hükümeti istifaya çağırırlar. "oha amına koyim" demeyin, medeniyet öyle ilginç bir şey işte,sizin aklınız ermez.

tüm bunların ışığında rahatça şöyle bir tahminde bulunabiliriz:

türkiye'de polise bildirilen sabıka kaydı alıp incelenen, tecavüzdür kararı verilen ve bir şekilde ulaşılabilen istatistik yıllık 10 tecavüz olayıysa,

türkiye'de polise bildirilen sabıka kaydı alıp incelenen, tecavüzdür kararı verilen yıllık 100 tecavüz olayı vardır.

türkiye'de polise bildirilen sabıka kaydı alıp incelenen yıllık 1000 tecavüz olayı vardır.

türkiye'de polise bildirilen yıllık 10.000 tecavüz olayı vardır.

bu durumda türkiye'de polise bildirilmeyen tecavüz sayısı yıllık 100.000in altında değildir.
Türkiye'de tecavüze uğrayan kadınların %89u polise veya herhangi bir kuruma başvurmuyor:

görsel

isveç'teki tecavüzlerin %77sini ülkedeki müslüman erkekler işliyor:

görsel
Türk atasözüdür: "Merhametten maraz doğar."

isveçliler bilmiyordu.
bir defa; ateistlik hastalık değildir. benim mensup olduğum islam dini bakara suresinde "dinde zorlama yoktur" der kutsal kitabında. dolayısıyla insanların dini tercihlerini hastalık ve benzeri şeylerle yargılamak hoş bir durum değildir.

ikincisi, senin iktidar partisinin emirleri ile çalışan polis ve mahkemelerin ne kadar taciz vukusunu örtbas ediyor? veyahut, tacize uğramış talihsiz insanların yüzde kaçı polise gidebilecek kadar cesur davranabiliyor? özellikle de küçük muhitlerde.

çoğunlukla "dindar" insanların daha kadın ile erkeği eşit görmediğini bile biliyoruz. ha değil diyorsanız, bu cumhurbaşkanı'nın şarkısını yapan uğur ışılak vardı ya, bak ne diyor;

"Her Feministin gönlünde bir erkeğe ''meftun'' olmak, onun ''kölesi'' olmak, ''onun bireyi'' olmak, ''ona ait olmak'' gibi bir hissiyat yoksa, gelsinler karşıma çıksınlar.

Kadının tabiatı bağlanmaktır. Ait olmaktır. Erkeğinki öyle değildir, erkek kadına, ait olmaz ''sahip olur,'' aradaki fark bu."

ya, sen müslümanlıkla övünen, sen islam lideri olmak isteyen bir ülkesin. aslında, bu ülkede olan olaylardan sonra hala "müslüman" bir lider, bu ülkenin başında duruyor ya; hem oy verenlerin hem de kendilerinin müslümanlığını sorgulamak lazım. ben utanıyorum açıkçası.

gelelim isveç'e. tecavüz evrensel bir durum. nerede olursa olsun çok çirkin bir durumdur. ayrıca isveç'in bu konuda başı çekmesi bu denli gelişmiş bir ülke için ciddi bir utanç kaynağıdır. şaşkınlık verici.

edit; http://odatv.com/kuran-ku...yil-hapis-0701161200.html

bu nedir yahu? yeni gördüm. utancım ikiye katlandı. demek ki neymiş? ahlak; insanların mensup olduğu dinde değil, akılda bitiyormuş.

ya bu on birinci nesil hiç gelmeseydi daha iyiydi.
müslüman göçmenler yapmıyorsa hiçbir şey bilmiyorum.
müslüman göcmenlerle direk olarak alakasi yoktur.
sadece her türlü tecavüzü kayitlara gecirirler. özellikle kadina kocasinin tecavüzü bile o istatistiklere dahildir. isvec´te karisina tecavüz ettigi icin hapis yatan kisiler mevcuttur. bu türkiye´de daha farkli. ufacik bir kiza tecavüz ettigi icin "rizasi vardi." diyerek elini kolunu sallayanlarla dolu. karisina tecavüz eden adami mi istatistiklere gecirecegiz?
Manevi tatminsizliklerini bu şekilde çözüyorlar.
isveç şuan vatandaşlık verse hepiniz akşam stockholm'e uçacaksınız.

O yüzden bu neyin derdi, ispat çabası?

Isveç'teki insanlığın ölüsü ortadoğululara medeniyet ışığı olur.
isveç'te çok fazla suçlu olduğunu duymuştum. Yerel insanından çok göçmen varmış. Durum böyle olunca pek de şaşırmıyor insan.
O halde çoluk çocuk demeden tecavüze devam!

Bu mudur yani?

Buralarda açık giyindi, 14 yaşındaki çocuğun rızası vardı, saygın bir din adamına iftira bik bikleriyle geçiştirilen olaylar orada geçişmiyor.

Bizde hepsi kayda geçse isveçi sollayacağımız kesin.
Kendi salaklıklarıdır. Üzülmem, üzülemem. Sen görmüyor musun biz Ortadoğuda ne haldeyiz? Ne diye alıyorsun çınar sürüsünü ülkene?
Ha bunun yanı sıra tecavüz edilenin değil edenin suçlu olduğunun bilincinde olduklarından şikayet etmekten daha az çekinmeleri de bunun büyük ölçüde sebebidir.
Bu endişeyi bir yıllığına tüm dünyadan kaldırma şansımız olsa avrupadan tek bir ülkenin dahi ilk 10'a girebileceğini sanmıyorum.
iletişim birazcık gelişince geçmişte duymadığımız taciz ve tecavüz vakalarını hergün duymaya alışmadık mı? Kendimizi kandırmayalım isveç, tecavüz sayısında ne Ortadoğu ülkelerini ne de asya ülkelerini geçebilir.