bugün

Çamlıcadan yayın yapan frekansı 88.6 olan radyo.Sanat camiasına bir kaç ünlü transfer etmiştir.

(bkz: Cüneyt Tek)
(bkz: Kırmızı karanfil)
yayın yapan bir kaç arkadaşımı tanımamla davetiyeler de bana öncelik tanıyıp beleş konserlere gitmemi saglayan ama normalde dinlemedigim radyo programı.(sırf bu yüzden seviyorum)
"i i ii i istanbul ef em, bi bi bir sıfır altı yüz altı..."

edit: bu jenerik istanbul fm in yeni frekansı ile artık değişmiş olsa gerek.
oldukça güzel şarkılar yayınlayan çamlıca yayınlı 106.0'dan dinlenebilen radyo.
sloganı; bütün marmara istanbul fm dinliyor olan radyo.
12 yıldır aynı cıngılı kullanan iyi de yapan radyodur. hersey hızla değişirken değişmeyen bir dost gibi gelir.
nedenini anlamadim ama 88.6 frekansina tasimis istasyon.
gecenin 12'sinde caldigi zikik zikik, cistak cistak, hadeee hooop elleri görelim tarzi sarkilari ile afedersin bacim ama kafa ziken radyo!
http://www.istanbulfm.com.tr
bursa'da 97'lerde bir yerde yayın yapan, bugün keşfettiğim keyifli radyo. oynayası geliyor insanın canım.
bir sıfı altı, yüz altı (106.0) frekansını pal station 'a bırakmış olan radyo. yerine gelen daha güzel, vallahi.
istanbul için ilk frekansı 106.0 iken 2008'de 88.6 olarak değişmiştir...
Yeni sloganı ise : Türkiye'nin en güçlü , en özel , en köklü radyosu 'istanbul fm' olmuştur.
haftaiçi her gece 12 den sonra muhteşem slow şarkılar çalan radyo. insanın dinlemek isteyip de adını aklında tutamadığı ne kadar şarkı varsa hepsi çalıyor.
an itibariyle çaldığı adını bilmediğim şarkıyla umutsuz aşklara sahip bünyeleri sarsan istasyondur.
-son dileğim koynunda öleyim...
an itibariyle "otomatiğe bağlamış" radyo kanalı. bu kadar uzun bir parça mı olur yahu?! yaklaşık 7 dakikadır "dıptıs dıptıs"...
cingıllarını zeynep dizdar'ın söylediği radyo.
an itibariyle süper slowlar çalan radyo.
intenet sitesindeki canlı radyo dinleme öğesi indirildiğinde karşınıza yerli-yabancı slow-pop-arabesk-rock çalan toplam 11 istasyon alternatifini çıkaran ve ses kalitesi de gayet iyi olan radyo.
winamp gibi radyo kanalı. arşivden istediğiniz dosyayı açıp çalmak gibi bir şey. sitelerine giriyorsunuz istediğiniz tarzda müziği dinliyorsunuz. tavsiye edilir.
iki parça müzik çalıp reklam yapan radyo istasyonu.
14'üncü iFA istanbul FM Altın Ödüllerinde En iyi Albüm ve Pop Erkek kategorilerinde 2010 yılının en çok satanlarından birisi olan tarkan'ı aday göstermeyen radyo istasyonudur.
gerçekten özenle seçilmiş şarkılar çalan istanbul'un her yerinde cızırtısız dinleyebileceğiniz tek radyo istasyonu.ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde,sosyal konularda oldukça duyarlı ve başarılı olduğunu da söyleyebilirim.favori radyolarımdan
2004 yılında forumunda koskocaman aileye sahip olduğum radyodur.
az önce melisa isimli şarkıcının yıldızlar isimli şarkısını çalmış radyo kanalı.
bana kanal değiştirtmeyen ve en sevdiğim şarkılarımı ard arda çalmaya başlayan radyo kanalı.
güncel Önemli Başlıklar