bugün

bu vasat kadro ile yine başarılı sayılır.
Penaltıyı adamına göre çalın diyen eski top tepici. Mesela Kasımpaşa maçında bize çalın ama Sivas maçında aleyhimize çalmayın diyor.

E tamam kaç puan istiyorsanız verelim boşuna oynamayın.
Ya bi s.ttir git artik ya.
karikatür gibi adam

Şampiyonluğa oynayan takıma verilmez ne demek? Penaltı her yerde penaltıdır veya değildir.

Bana göre pozisyon penaltı, oyuncunun sağlıklı bir vuruş yapması engelleniyor.
ismail Kartal:

"Şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı maçın son anlarında böyle bir penaltı verilmez".

"Biz pes etmedik, sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Puan farkıyla alakalı bir şey konuşmuyoruz, puan farkının açıldığını da düşünmüyoruz. 5 maçın beşini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz."
olympiakos maçında oyun fenerbahçe' nin lehineyken fred' i çıkartıp turu verdi.
sivasspor maçında son maçların en formda oyuncusu, daha az önce gol atmış irfan can' ı çıkartıp puan farkının 4' e çıkmasına sebep oldu.
fenerbahçe' nin eski futbolcusu ve teknik direktörü emre belözoğlu' nun takımı ankaragücü' ne 3-0 yenilip kupadan elendi.
şaşırtmış bir teknik direktör.
Gerçekten bu adamın aldığı para helal midir ? Beş maçın beşini de kazanıp şampiyon olacaklarını düşünüyormuş. Koskoca bir camiayı Ali koç ile beraber madara ettiler.

(bkz: Arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
Şapkadan tavşan çıkarma çabasında.

Aklını başına alıp karar verse zorlar kolay olacaktı.

Olympiakos a elenmek nedir kupa beklerken herkes.
(bkz: Beyin içi dll not found)

Yettin mk!

Defol git.

Bu arada selam millet. Ssjsjdk.

Evet
görsel
bu adamda zeka sorunu mu var.
maç bitti bitecek irfan'ı çıkarıp king'i sokuyor.
hocam bize lig şampiyonluğunu armağan edecek güvenimiz tam.
Öncelikle şu;

https://www.uludagsozluk.com/e/46856382/

Bunu yazmışım samsun maçından sonra...bak bayaa da zaman geçmiş üstünden. Panikten bahsetmişim. Ben futboldan belki bi teknik direktör kadar anlamam, ama geçmişte futbol oynadım, hep seyrettim, okudum, yorumcuları izledim...

Psikolojiden anlarım.

Maç esnasında, fred'i falan çıkarınca olympiakos resmen çift santrafora döndü...demek ki o ismi çok uzun mendilli felan antrenör de, olm bu herif panik bi herif çekiim lan bu fener'in ipini penaltılara kalmadan, diye düşündü...livakoviç olmasaydı nerdeyse çekiyodu da...

Türk milletinin jetonu geç düşer, halbuki bu ismail kartal benzeri hataları birçok kez yaptı...sadece, bu kadar önemli bi maçta da aynı hataları yapınca bizim millette jeton düştü, şimdi herkes ismail kartal'a sallıyo...

Diyolar ki, hemen gönderilsin, bence yanlış olur. Fenerbahçe psikolojik olarak çöker. Şu an takımın başında birinin olması iyidir.

Bence ismail kartal o hataları panikle yaptı, şimdi fenerbahçe camiası da gene aynı panikle, ismail kartal'ı gönderelim, diyo.

Panikle verilen hemen bütün kararlar, yanlış kararlardır. Paniğin kardeşi korkaklıktır, e var bu ismail kartal da...korkaklık, güvenmeme, garantiye aliim falan...fenerbahçe gibi büyük bi klübün başına korkak adam getirmişsin, esas hatayı orda yapmışsın. Bunun belirtilerini teee kaç kere göstermiş bu adam. Bak fi tarihinde yazmışım işte. Şimdi avrupa liginden şutlanınca ağıt yakıyosun.

E sende de jeton çok geç düşüyo o zaman, kusura bakma!!

N'apcan 5 hafta için başka teknik direktör mü getircen? Olcak şey mi o?!

Sivas maçını kazanamaz, diyolar. Kazanırsa gene kahraman olur ;;))...türkiye böyle de dengesiz bi ülkedir!!

Ama var, böyle bi panik durumu, stresli ortamlarda, var bu adamın. Hep vardı!! Yeni de diil yani!
Fenerbahçe ile ilk yarıyı iyi kapatmış, şimdi ise başa bela olmuş veya mehmet büyükekşi tarafından tehdit edildiği düşünülen hoca müsveddesi. ne oldu la buna bi anda?
Daha birkaç ay önce öve öve bitiremiyordunuz hayırdır?

Beddualısınız boşuna başarı hayali kurmayın. 30 penaltı da çektirseler fayda yok.
Yılmaz Vural bundan daha iyi hocadır.
Bu mağlubiyet ismail hocaya yazar
Yunanın becerip geçemediği orta sahayı iki değişiklikle kendi ikram etti
Aziz yıldırım olsa maçtan 5dk sonra kovmuştu bunu
Not:pascalspor.
fenerli arkadaşlar kusura bakmasın ama hoca moca değil bu. avrupada ceyrek fianlde oynuyorsun, gol bulman lazım dzekoyu çıkartıp batshuayi yi alıyoursun. irfan ı cıkartıp aylardır topa değmeyen cengiz i oyuna alıyorsun...değişikliklere bakıyourm da adamlar canakkale geçilmez seklinde savunma yapıyor hala taktik oyun oynamaya çalışıyorsun...

valla allah fenerli arkadaşlara sabır versin, şu adam galatasaray ın başında olsa 3 hafta tutmazdı bizimkiler.
Temiz adam. Haksız eleştirilere maruz kalıyor.
bugün hava kararmadan kulüp ile ilişkisi kesilmesi gereken kişidir. tazminat olarak da zajc ve cengizi verisinler 3 ü birlikte gitsinler. giderkende güle güle değil defolup gitsinler..

ulan ismail fenerbahçenin 5 lig 5 de avrupa maçını izlemiş herhangi birisine sorsan fred ve irfan can sakatlanmadıkça oyundan çıkartılmamalı der. zajc ve cengizi kadroya bile almayın der. dzekoyu en fazla 60 dakika oynatmak lazım der. tadiç yedek beklemeli 11 başlatılmamalı takımı eksik oynatıyor der. sen her maçı en yakından hemde tam saha kenarından izliyorsun ama sıradan vatandaş kadar gözün görmüyor aklın kesmiyor şunlara..
Aykut kocaman yaninda pep guardiola kalir amk.

Bir an once defolup gitmen dilegiyle.

Olan crespo ile lincoln'e oldu anasini satayim. Vizyonsuz, basiretsiz herif.
Susun konuşuyor.
görsel
Maçı kaybettiğimiz an burasıydı.

Geldiği ilk günden beri söylüyorum. Bu adamdan hiçbir cacık olmaz. Fenerbahçe buralara kadar bu adama rağmen geldi.

Tekrar söylüyorum allah senin belanı versin!