bugün

Vefat ettiği söyleniyor cidden ilginç bir durum tamam yaşlıydı ama sağlıklı görünüyordu. 6. Filo olayında Milli Türk Talebe Birliği başkanı olduğundan Ruslar sevmiyormuştur kendisini.
allah rahmet eylesin.
benim gibi atatürkçülere çağrım:
tarık akan'ın ölümüne sevinenler kadar düşmeyin. onlar gibi olmayın. ölüye saygı gösterin ve affedici olun.
kalitenizi ortaya koyun.

fikirlerime gelirsek;
pek sevdiğim söylenemezdi. fakat iyi kötü ülkeye hizmeti olmuştur. hdpli, dhkpcli, pkklı değildir en azından.
taksiratı affolsun. ALLAH rahmet eylesin.

not: ölmemiş.
sevindim.
ülkeye zerre katkısı olduğunu düşünmüyorum..

bununla beraber öcalanın idamına bile karşı olan ben..

bu adamın ölümüne sevinecek değilim..

sevinen insanı da pek sevebileceğimi sanmıyorum..

üzülür müyüm?

endonezyada trafik kazası sonucu ölen bir pizzacı kadar..

ölüme göbek atacak kadar düşmedim çok şükür..
Laiklik hakkında çok güzel düşünceleri olan ismail Kahraman Che'sine kavuşmuş diyorlar.
Kemalistlerin içler acısı halini gösteren teyitsiz bilgi.
ölmemiştir. ölmediğine sevindim.

ekleme:
http://www.uludagsozluk.com/e/35373451/
bunu 'sıra sende müjdat' diyenler mi söylüyor ?
bunu 'sana rahmetli diyemiyoruz mustafa kamal' diyenler mi söylüyor ?
bunu ' cehenneme yeni odun geldi, o odun ise tarık akan' diyenler mi söylüyor ?
bunu 'geber yaşar nuri ' diyenler mi söylüyor ?
bunu 'kamer geberdi ' diyenler mi söylüyor ?
bunu ' türkan saylan'ın ateşi bol olsun ' diyenler mi söylüyor ?
iyiymiş. evet
görsel
yine konuşmuş sevimsiz;

--spoiler--
Hollanda kim oluyor? Konya'dan küçük, kürdan cebimiz!
--spoiler--

https://tr.sputniknews.co...ismail-kahraman-hollanda/
Ben de abd ile kötüyüz diye rusyaya yaklaştık sanıyodum. Meğerse yüzölçümü fetişimiz varmış.
kefeni yırtınca azmıştır yine.
adam sana bana demiyor zaten bu lafı. kendi tabanından referanduma şüpheci yaklaşan dindar seçmeni ve aynı cahelate sahip milliyetçi tabanına sesleniyor ki, o adamlar buna "helâl olsun"dan başka bir şey demez. maksat %52yi korumak. gerisi umurlarında degil zaten.
necmettin erbakanın çok ekmeğini yemiş bir dönem postmodern darbeye maruz kalarak işsiz kalmış ardından akp ile yoluna devam etmiş siyasetçidir.

bu adam meclis başkanlığını haketmiyor, duruşu görüşleri her an değişebilecek her an kendi ve partisini bile satabilecek potansiyele sahip kişiliği var.
Soruyorum size , meclis başkanlığı yapan bu dedeyi okeye 4. Olarak alır mısınız kahvede ? Ben almam. Bırakın konuşsun.
Pakistan'da sarı bir sıvı içtim, zannediyorum bakteriyi oradan aldım diyen 77 yaşındaki zat.
mikrop kapmasının fiziken mümkün olmadığını düşündüğüm şahıs. sebebi malum....
Hastaydı ayaklanmış yine sicmis. Böyleleri çıkmasın hastaneden. Valla yildik valla bıktık.ayakta duracak hali yok ama sicmadan geri durmuyor.
adını görünce ölmüş mü diye bakmaya geldiğim ama beni yine hayal kırıklığına uğratmış kişi.
Bir değil iki ayağı çukurda olmasına rağmen yeni bir meclis binası istemiş vatansevmez. Kendi kurguladiginiz olaylar sonunda meclise zarar verip yeni bina istemek ancak sizin gibilerin yapabileceği şey. zebaniler hepiniz için yeni yerler ayarladı rahat olun.
TBMM için yeni bina istemiş. ulan para sanki senin cebinden çıkıyor. dedemiz resmen devletin malı deniz yemeyen keriz mantalitesi ile hareket ediyor.

görsel

http://www.gercekgundem.c...i-bina-istedi-275872h.htm
ek bina yapılarak büyük masraf kalemi olan bina yetmediği için sayı 600 olduğu için tbmm'ye yeni bina istiyormuş.

yeni anayasa ile gelen uygulamadan haberi yok sanırım beyefendinin. meclis binası gerekli mi?
Anayasadan laikliği çıkarmalıyız söyleminde bulunan şahıs.

Milletvekillerine iftar yemeği verecekmiş, kadın milletvekilleri ayrı gün erkek milletvekillerine ayrı gün. Sorsan pozitif ayrımcılık der. Bi gidin ya!

Güzel ülkem kimlerin ellerine düştü. meclis başkanımız bu. Cumhurbaşkanı yurt dışına çıktığı zaman ülkede en yetkili olan kişi...
Bu adam anus yerine ağzını kullanan biri. Yaşlandıkça insan nefs çukuruna dusermis; en büyük örneklerinden. Konustuklarinin başka bir izahı olamaz çünkü.
It asmayinca ölmez derler, olmuyor da.
(bkz: ismail Erdoğan)
görsel