bugün

islamcı ne? Dükkanda islam mı satıyorlar?
Ben burdayım. cümle islam düşmanını üst üst koymaya hazırım biznillah. Destur alın lan hıyarlar.
yerinde bir davranıştır çünkü kendinden islamcı diye bahseden bir kişilik mutlak suretle diğerlerini kafir görme eğiliminde oluyor. sözlükte çok denk geliyorum böylelerine. kendi islamcı olunca herkesi kendinden daha imansız belleyen acayip tipler. sanki bu ülke müslüman değil, burada yazanların çoğu müslüman değğilmiş gibi triplere girerek azarla karışık entryler giren tiplerdir kendileri. ülkemizde dinimizi özgürce yaşayabilmemize en büyük katkıları yapmış olan atatürk ün övülmesine tahammül gösteremeyen yobazlar da cabası. doğru bir karar, islamcı dediğinin sözlüklerde vakit harcaması da caiz değildir. islamisozluk.com yoksa buyursun alsınlar, toplaşıp konuşsunlar. oraya da üye olur, oraya uygun sohbetler ederiz. hayırlısı olsun.
ne tür reformlar bekliyordu bu yazarlar merak ettim. kadın yazarların açtığı başlıklara destursuz girdi yazılmayacak mıydı? ya da her girdiye besmele çekip mi başlayacaktık? bir şekilde çıkarları yüzünden anlaşamayan bir topluluğun (?) yaptığı politik hamleler.. o kadar birşeyciyseniz 'gidici' olunuz.

oh.. sözlük dinsizlerin eline kaldı! (bknz. ben)
destekliyorum. gidin. sözlükte vakit öldürmek haramdır. boş vakitlerinizi farklı etkinliklerle değerlendirin. sohbetlere falan gidin.
isabetli karar olur.
Geri kafalılık.
demekki abiler öyle istemiş. (bkz: abi)
"keşke beyinlerini bıraksalar ya da en azından biraz kafa yapılarını değiştirseler, ona da razıyız" dedirten karar.
giderken yanlarında faşistleri de götürseler islama en büyük hizmeti yapmış olurlar.
yanlış karardır. eğlencemiz bölünür.
sol çerçevenin "hede höde eden izmirli laikçi kız" gibi başlıklardan; sözlük yazar ve okurlarının mide bulantısından kurtulacağını müjdeleyen karar. darısı yurdumun başına. cleveland'a kadar yolunuz var!

(bkz: na na hey hey kiss him goodbye)
islamcı denmez şakirt denir. islamcı nedir ayrıca. şakirtler bıraksın yeter.
(bkz: sağ baştan say herkes burada giden yok)
gerçekleşirse şükela saçacağım olaydır. olmadı ankaradaki panpişlerle ilk önce içer sıçar sonra twittera fotoğraflarımızı koyarız.
(bkz: iyi günler panpalar)
ne olur gitme ufak tefek şeylere kızıp gitme. (bkz: serdar ortaç)
(bkz: bye bye şakirts)
meydanı kimlere bırakacaklarını tekrar düşünerek gözden geçirmeleri gereken karardır.

muhalefet iyidir, hz. peygamber de düzene muhalif olmuştur. doğruları söylemekten geri durulmamalıdır. ebuzer in kabe önünde ki haykırışlarını hatırlatırım şahsımı kendilerinden gördüğüm islamcı arkadaşlarıma.

küçük çaplı hicretse yapılan, hicrete gereken önemi vermeliyiz kanımca. fakat geride duranları da yalnızlıkta ve yanlışlıkta bırakmamalıyız.
(bkz: islamcı)
--spoiler--
islamcı.
--spoiler--
neler olduğunu bilmediğim için şaşkınlıkla karşıladığım karardır. ben uludağ sözlük moderasyonunu objektif olarak görüyorum ve burada bulunmaktan keyif alan bir islamcı yazarım. itü'deki veya ekşi'deki, sadece islamcı olduğumuz için maruz kalınan kötü niyetlerin hiçbiriyle burada karşılaşmadım.

gerçeği bilmek istiyorum. islamcı yazarlar başımın tacıdır. onların olmadığı yerde karşılıklı konuşulabilecek hemen hiçbir şey yoktur.
gerçek bir dindarın internetin eğlence kısmıyla sözlükle falan işi olmaz zaten burda olan dindar kesimse ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyorlar isabeti bir karar allah yolunuzu açık etsin.
liste şöyle:

tarihci76,
al hadji,
sabribey,
marquise,
immortal technique
kendini islamcı sanan yobaz kesim gidecekse müthiş bir durumdur. Ama diğer türlü ise beni etkileyen birşey yok.