bugün

hayallerini gerçekleştirmesini dilediğimiz 6 nesil yazar.hoş gelmiş.
yazar sıfatına erişmek için kırk fırın ekmek yemesi gereken acayip insan.
budist mariuhanna...
where ıs my mind ile yardıran adam.
yazar. yazıyor.
bir zamanlar, uzak uzak diyarlarda hiyerarşiyle zebani gibi başı beklenilen yazar.
"aforizmalarına kurban" *
(bkz: röh !)
pilav sever.
bilerek konuşan sözlükte ki müstesna yazarlardan birisi. kavgalı başladığımız mühabbetimizin sonunda "helal olsun, bu konuda yalnızca laf yapmıyor, bilgide sunuyor" diye düşünmemi sağlıyan alnından öpülesi yazar. aynen böyle devam.
paranoya ile komplo teorisi arasındaki farkı farketmesini umduğum yazar.
yardımcı olmakta fayda var tabi
(bkz: paranoya ile komplo teorisi arasındaki fark)

edit: farkı inatla farketmemiş yazardır.. *
guru gürültüdür.

gazi mustafa kemal'le kıyaslanmasın dediği adamı bizzat atatürk meclise çağırmıştır. ayrıca kimsenin onu atatürk'le kıyasladığı falan yokken bunu neresinden, ne şekilde ıkınarak çıkarmıştır bilemiyorum. atatürk asker ve devlet adamıdır, diğeri ise din adamıdır, kıyaslanmaları saçmalıktır.

kendisi şeyh sait isyanına karşı çıkmıştır. bu topraklar için kurtuluş savaşında ruslara karşı savaşırken esir düşmüştür. s.ktiri boktan olan kim şimdi, o mu yoksa boş boş konuşanlar mı?

edip: biletim nerede? sözünde dur.
ailem gibi sevdiğim yazardır.adam yazıyor...
#10309607 alnından öptüm yazar arkadaşım.
(#10396791)
(#10396749)
(#10396704)
(#10396655)
(#10396624)

zalldan sıpoylır var burada:

biten cümle sonuna nokta veya gerekli noktalama işareti konur. noktadan veya virgülden sonra bir adet boşluk bırakılmalıdır.

zalldan sıpoylır bitti.

kıymetli yazar, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakınız lütfen. gammazlıyoruz, rötüşe düşüyor kimse de siklemiyor. felç oluyoruz okumaya çalışırken.

not: bu entry, yazar noktalama işaretinden sonra boşluk bırakmayı alışkanlık haline getirdiğinde kendi kendini imha edecektir.
kendini bir b.k zanneden yazar.
katranı kaynat olmaz ki şeker, entrysini ... entrye çeker.
küçükken altına işemişte ondan ıslak guru.. la bi yürüyün hele la. çişimi tutmayı 2-3 yaşımdan beri beceriyorum hamd olsun.
kıymetli yazarımız. arada sözlükten kaçmanın ruha şifa bedene afiyet olduğunu kabul ederek, yokluğunda keyifle okuması için murat menteş'in dublörün dilemması isimli eserini ikram ederiz.

(bkz: ejderham in ikramları)
(#12823543) bo'lu entrysi ile cesaret örneği sergilemiştir. tebessüm ettirmiştir.
isimdeyim gucumdeyim. kipss
manifesto sever yazar.
tespit sıçan bir yazar.
beni özel mesaj yoluyla tehdit eden yazar. korkuyorum.
hoby jöle şarkısını mırıldanmaya sebep yazar. ıslak kuru, nemli sulu, hiç farketmez. hoby jööööle kontrol seeeendeeee *.
Arkadaşımın sevgilisi olan şahs-ı muhterem.
metalci sever.*

edit: arabesk fantazi yapanları sevmiyorum artık aga.