bugün

entry'ler (164)

american horror story

Telif yüzünden izleyemiyorum ben bunu.Elinde olup, benimle paylaşabilecek yüce gönüllü bir sözlük yazarı var mıdır acaba ?

gezi parkina katılmış kızla evlenmek

Bir erkeğin edinebileceği en büyük gurur kaynağıdır. Doğmamış çocukları için orada mücadele etmiş bir savaşçıdır. Evini ailesini de aynı güçle sahiplenecek kadın potansiyelidir.

sözlük yazarlarının itirafları

Sadece bu başlık ve ben bu yazıyı sana yazdım başlığı için geri döndüm sözlük. Ve bir itirafta daha bulunmaliyim ki bunu daha önce de yaptım. Hayatıma birini aldığım an sözlüğe geri döndüm. Çünkü benim cigliklarima sagirlar hep. Buraya yazdığım her harf en azından iki üç kişi tarafından okunuyor ve ben yasadigimi hatırlıyorum. iyi geliyor bana.

Çok güzel bir defter aldım. Eski bir film afişi var kapağında. Ama nasıl güzel. Kıyamıyorum yazmaya da. Ne yazmalıyım ki ?

en dokunaklı arabesk parçası

Artık ne duamsın ne de bedduamdir hiç şüphesiz.

dünyanın en uzun şiiri

sen neden böylesin hey man ?

Iyi nasıl opusulur bilmiyorum sözlük. Iyi mi öpüşüyorum kotu mu onu da bilmiyorum. Ne hoşuna gider erkeklerin o da çok karmaşık.

O kadar dengesiz ki ne yapacağımi bilmiyorum. Çözebilen de yok. Yardımci olabilecek biri olmalı sözlükte.

Gidiyorum ben sözlük. Her şey daha bi değerli oldu şu an. Intihar etmişim de ölümü bekler gibi sanki. O kısa anın tadını çıkarıyorum. Vedaları sevmem hiç ama usulen hoşçakalın.

6 şubat işçi partisi basın açıklaması

Aponun sorgu görüntüleri yayınlanmıştır.

serkan keskin ali atay osman sonant

Osman sonant için geçerli olmayan tespittir. Karşıyaka Çarşıda karşılaştığım ve kibar duruşundan çok etkilendiğim bir oyuncu kendisi. Iltifat bile edebilecek alçak gönüllülükte.

birgi

Geçen hafta buradaydım sözlük. Inan oraya ait hissettim kendimi. Nasıl güzel bir yerdi hala aklımda. Saatlerce fotoğraf çektim yine yetmedi. Gölcük ve bozdağ üzerinde bir molaydi fakat kendisine yapılacak bir yolculuğu da hakediyor.

sözlük dün geceden beri nice zahmetlerle uzattığım tırnaklarımı yedim. Çok pişmanım yazamıyorum bile resmen. Can acısı şöyle dursun

Allah kahretsin. Az sonra ise gideceğim gram uyku uyumadım. Ne varlığın uyutuyor ne yokluğun. Ve sen şu an uyuyorsun ya. Belki yanında biriyle. Bir de hesabın kaç gün önce açılmış ve mesaj atmamışsın gerçi hesaptan öncesi yok muydu sanki. Yazdıkların dalga geçer gibi zaten. Ha birde düşüneni de yazanıda siksinler di mi ?

ben bu yazıyı sana yazdım

Her zerren beni deli etmek için var. Ben kendimi senin ölümüne hazırlamıştım. Orayı burayı aramayı kestim , o kızı takibi bıraktım ve sen pat diye çıktın yine karşıma. Yoruldum çok yoruldum.Sen sen olarak yaşarken ben biz olarak yaşadım. O çoğul ekini yalnız taşımaktan yoruldum. Tam bizi parçalamışken , boğmuş ayırmışken senle beni, bizi. Yine karşımdasın. Sevgisizmişim bir de. Canımı yakıyorsun. Bunu bilinçli yapıyorsun en çok ona üzülüyorum. Hayatıma giren her erkek beni bilinçli üzdü. Fiziksel çektiğim hiç bir acı yıpratmadı beni bu kadar. Evde senin için ağlarken saçımı sen okşamadın. Sen zaten beni hiç okşamadın. Ama her eli sen gibi kabullendim ben. Daha katlanılabilir o zaman her şey. Çok kotu bir insansın sen. Adi bi pisliksin bi kere. Güvenilmezsin asla. Sıkıldın mı kendini alkol komasına rahatlar geçersin tasası bana düşer. Aldatırsın bırakırsın hatta döversin bile. Çünkü can yakmayı görev edinmişsin kendine.

Yok mu ikili ilişkilerden anlayan bir yardım sever?itiraf edeyim anlayamıyorum erkekleri. Bi yardımci olun be.

ondan nefret ettim varlığını öğrendiğimden itibaren. Kin duydum çokca. Tanımadan yaşadım onunla savaşımı. Çünkü onu bir kişi olarak değil sana sahip olabilecek her kadını temsil eden bir kadın olarak gördüm. Kıskandım delice. Onu anlattıkça sen iğrendim ondan. Yaptıklarını anlattıkça çirkinleşti gözümde. Daha sonra gördüm onu. Öyle güzeldi ki utandım yaptığım haksızlığa. Naif boynu, narin elleri. masum yüzü...O kadar güzel ve doğaldı ki kıskançlığım beni yer bitirir oldu. Yıllar alnımın ortasında endişelenince yaşanmışlıkları öne sürmek üzere beklerken onun güzel gülüşü. Çok canım yandı. Seni en çok bunun için affetmeyeceğim.

Beni bu kadar ağlatmaya hakkın yok doğukan. Bende iki kelimen kaldı hem. Canımı o kadar yaktın ki... Tekrar... Herkesi affederim belki ama seni affetmeyeceğim.

şarkı sözlerindeki mantıklı cümleler

Sanki ben hiç yaşamadım seni tanıyana dek.

intihar mektubuna yazılabilecek en saçma söz

sepet sepet yumurta sakın beni unutma.