bugün

Töre yüzünden ele ele kara toprağın altına giren sevgililer oluyor genelde.
kadının "biz neyiz şimdi" sorusuna yanıt verememiş erkekle yaşanan ilişkidir. ama kadın bunu sormakta acele davranmış da olabilir. zira ilişkiye yeni başlamışken bir adım sonrasını kestirebilmek ve ne olduğunuza ne olacağınıza karar vermek pek kolay değildir. mamafih bu aşamada erkeği köşeye kıstırmışken bu soruyu yöneltip kıvranışını izlemek pek de keyiflidir şahsım için. *

hülasa diyeceğim şudur ki isim koyacağım diye, ilişkinin ille de bir adı olsun diye debelenmeyin. bırakın içinizden geldiği gibi yaşayın, rahat olun ki kaybetme korkusu yaşamayan bir erkekse kolayca kaybedersiniz o vakit ve boşa kürek çekmemiş olursunuz. kaybetmek istemeyen erkek zaten davranışlarından belli etmeye başlar.
belkide en doğrusunu yapan sevgililerdir.adı yok ismi yok...yaşanan herşey özgün ve özgür...diğerlerine benzemeyen bir ilişki daha cazip değil mi? isim olunca ne degişiyor ki? ilişkide önemli olan ait hissetmek değilmidir? ben kendimi ona ait o kendini bana ait hissettikten sonra sevgilim olmuş dostum olmuş arkadaşım olmuş mühim değil. ..ismimizin bir önemi yok. ..Kalbimiz ve ruhumuz bir olsa bize yeter...ben isimlere takılmayalı çok uzun zaman oldu...böylesi daha özgür daha doğal...adını hiç koymamak lazım bazen...