bugün

23.dönem mersin milletvekili.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)
chp içindeki gerçek sosyal demokratlardan biri. konuşma yeteneği de üst düzeyde.
umarız gelecekte parti içinde daha önemli görevlerde bulunur.
chp'li meclis üyesine ait fabrikada çalışırken sendikalı olmak istedikleri için işten çıkarılan işçileri 'bedelini ödersiniz' diyerek tehdit eden vekil.
http://www.haberfabrikasi...edildi-982483-450x250.jpg
içi boş muhalefet örneği insan , "unutmayın mustafa kemal'in kemiklerini sızlatan ama bu dünyada ama öbür dünyada, faturasını ödeyecektir'' demiş kendisi, herhalde bu tarz bir lafı kendisinden hiç hazzetmediğim bülent arınç söylese 1 ay adamın dotunden kan alırdık.
sonra devam etmiş
- konuşma ordan konuşmaee ordan
- konuşma çocuk (çocuk kısmı Atatürkten çalıntı)

amacı kavga çıkarmak olduğu belli.
lisedeki veletler gibi dikkat çekmeye çalışan milletvekili.
(bkz: yeni bir kemal mi doğuyor)
kıblesi pensilvanya olanlara gereken ayarları vermiş milletvekili.
konuşmasıyla mecliste büyük tartışma yaratmış chp mersin milletvekili...

http://www.focushaber.com...lar-hesap-verecek--v-2225
kıblesi olmayandır.
saçma sapan bir konuşma yaparak gündeme oturmuş milletvekilidir.
Bir muharrem ince değil.
muhtemelen önemli bir falsosu veya açığı olan vatandaştır.bu falsosu parti içinde ortaya çıkmadan önce cemaate laf atayım da,falsom ortaya çıkınca cemaat yaptı veya cemaate çakınca başıma bunlar geldi demeye hazırlandığı izlenimini fena halde vermektedir.bir insan durduk yere bu kadar kin nefret kusamaz yoksa.
islami jargondan uzak ama islam hakkında en çok atıp tutan cahillere de çok fena halde benziyor.küfür ile iman arasındaki ince çizgiyi bilmeden birilerini topyekün kafir ilan etmek olan kıbleniz değişmiş iftirasını atmaktadır.
merakla takip ediyoruz filmin sonunu.
son yaşanan olaylar doğrultusunda son derece doğru bir konuşmadır.
Danıştay üyesi levent artuk ile konuşması dinlemeye takılan chp milletvekili.

http://www.dailymotion.com/video/xgw8q8_ses-kaydi-ysa-gok-chp-danyytay-uyesi_news
türk milletine çok olan adam. ilk defa akp nin karşı tarafından olan biri 2 kelimeyi bir araya getirip düzgün düzgün konuşmuştur, akp nin yaptıklarını evirip çevirmeyerek direk halkın anlayabileceği bir dilden anlatmıştır. ayrıca çok sakin ve oturaklı lafları vardır.
chp'nin kürsüde halkı uyutanlara cevap verebilecek kalibredeki vekillerinden biri.
acınılası insan. harbiden acıyorum bu adama. en büyük tükürük yalayıcısı bu adamdır.
yakın bir zamanda diz çökecek olan chp mersin milletvekilidir. chp diz çökmeden önce "akp kuzu kuzu diz çökecek" diyen gök, dün yemin etmedi ve gerekçesini bugün açıklayacağını söyledi. eğer yürekliyse yemin etmez. en azından diz çökmemiş olur.
chp'deki tek adam gibi adamdır.

(bkz: diren ve efsane ol isa)
şehitlikte şehitlere rahmet duası okunurken neden atatürk'e de okumadınız diye tepki gösteren sığ insan. siz bu gösteriş kemalizminden vazgeçmedikçe halkın gözünde değeriniz olmayacak.
değersiz bulduğum siyasetçi. eğer genç yaşta ölürse yemin ediyorum yolda gördüğüm ilk dilenci, fakir birini mağazaya götürüp üstüne başına elbise alacağım ve karnını doyuracağım. misal önümüzdeki ilk 3 yıl içinde ölürse çok şükela olur.
yarın başlayacak yeni yasama yılında meclis'te yemin etmeyeceğini söylemiş chp mersin milletvekili.
aklı sıra tavır yapan troll.
atatürkçü değildir, marksisttir.
chp'de işi yoktur.
bdp'ye daha çok yakışır.
bu hafta yemin edecek chp milletvekili.
"hiç kimse, hele bir genel başkan "chp'nin ideolojisi yok" diyemez. bu partinin ideolojisi vardır. mustafa kemal'den gelen fikri mücadelesi vardır."

"ideoloji olarak da yapı olarak da yönetim tarzı olarak da Akp'lileşmeye hayır diyorum ve reddediyorum."

basına yansıdığı kadarı ile chp'nin Abant toplantısında başta kılıçdaroğlu olmak üzere parti yönetimine sert eleştirilerde bulunmuş.