bugün

yumurta kapıya dayandığından bu yeminsizliğe dayanamayıp kürsüyü alan yüce aydın, muhteşem entellektüel, kıyı şeridinin lordu, ülkenin gerçek sahiplerinden bir chp milletvekilidir.
tükürük yalanır mı lan!
tükürdüğünü yalamıştır, nerde kaldı senin sosyal demokratlığın, direnişin.
az önce dikkat ettim de "...iktidar grubunun vekilliğimi düşürmemesi iin sonlandırıyorum." dedi.
şaka mıdır nedir! iktidar ile yönetmeliğin alakası nedir merak ediyorum.
sanki yemin boykotları ortaya çıktıktan sonra yapıldı bu yönetmelik, isyanı bastırmak için.
diz çöktürecekmiş beyfendi hazretleri. kendisi hala 12 haziran daki seçim sonuçlarından habersiz sanırım. kim kime diz çöktürdü ortada.
-yemin etmeyeceğiz , akp nin oyununu bozacağız!
+etmezsen etme çokta tın. zaten çok kalmaz 2 aya tükürdüğünüzü yalarsınız.
-şlap şlap şlap (yalama efekti)

bir de gurur pozu vermiyormu? ne kadar da tatlı sanki kendisi kazanmış gibi. 10 senedir her şekilde her maçta kaybedip bir de galip pozları... çok şirin. yerim.
yalamıştır hakikatten. yakışmadı kendisine.
elinde bir demet çiçek ile meclise gelip ak parti kurmaylarının önünde paçalarını sıvayıp diz çökmüştür.
melih gökçek tarafından iyice dalga konusu yapılan chp nin zavallı miletvekili.

http://www.youtube.com/watch?v=HSqDqfOxCJk
ilginç herif. chp bile sevmiyor artık. kendini makaraya aldıran saçma kişilik. ayrıca bu chpli ise ben chpden vazgeçerim.
isa Gök haklı mı, haksız mı ?
CHP Mersin Milletvekili isa Gök, dün Mersin'de bir basın toplantısı düzenledi ve bugüne kadar Kılıçdaroğlu'na yöneltilen en sert eleştirilere imza attı:

" Kılıçdaroğlu, Genel Başkanlığa çıkarken yanındaki tek milletvekili bendim. Yaklaşık bir yıldır niye ayrıyız ? Çünkü parti AKP'lileştirildi, sağa kaydı. Dün laikliğin Anayasa'ya girişinin 75. yıl dönümüydü. CHP'den 'tık' yok ... Ben bu sebeple Kılıçdaroğlu'na karşıyım. Ben tüzük kurultayı istedim, arkadaşlarım da istedi. Bana diyorlar ki; 'sen Kılıçdaroğlu'na 'o' olduğu için karşısın.' Hayır; demokrat olmadığı için, solcu olmadığı için, sosyal demokrat görmediğim için karşıyım. "
Mersinde yaptığı basın toplantısında Kılıçdaroğlu'nun partiyi akepelileştirdiğini, partiyi sağa kaydırdığını detaylıca ifade etti. Gerek alt kadrolara gerek ise partinin en yüksek yerlerine Çiller danışmanlarını, eskiden akepe de görev yapan ekonomistleri doldurduğunu tane tane anlattı, verimli bir basın toplantısı olduğunu düşünüyorum, cehepe içindeki sol kemalist bloğun sesi olmuştur.
yuhalanmayı hakettiğini düşündüğüm milletvekili.valla biz seçmedik.
gülnarlıdır.

(bkz: gülnar)
ankara'da neredeyse her caddede ilanını gördüğümüz demokrasi şölenine girememiş kişidir.
chp'nin tek delikanlı milletvekili. 3 kuruş maaş için dönenlerce, balbay ve haberal'ı satanlarca linç edilmek istendi.
tek başına chp'nin tamamından daha başarılı bir muhalefete imza atan hukukçudur. sözde demokrasi şöleninde şekli bozuklukları dilekçesiyle yönetime iletmeye çalışırken butlandan korkan yüzlerce figüranın saldırısına uğramıştır.
Chp liler tarafından gün itibarı ile dayak yemiş chp milletvekili. Nerdeyse linç ediliyormuş. Ayrıca an itibarı ile twitterda tt olmuş ve dünya genelinde en çok konuşulan 5. isim olmuş.
chp'nin tek başına muhalefet yapan, meslektaşım milletvekilidir.
çok demokratik bir parti olacağız diye yola çıkan chp'nin kongre de muhalefet ettiği için darp edilen milletveklidir.
muharrem ince denilen laf salatası çakma muhaliften çok daha iyi ve gerçek bir muhalefet milletvekilidir. sıkıya gelince ossaat satanlardan değildir ama gel gör ki partisinden bu adama hiç destek gelmemiştir. yemin krizinde son dakikaya kadar direnen bir tek bu delikanlı abimiz oldu. biraz daha ince politika gütse çok daha iyi olurdu.

adına demokrasi şöleni denilen chp sirkinde bugün kendisine yapılanlar terbiyesizliğin daniskasıdır. "ama o da öyle yapmasaydı şöyle etmeseydi" bilmem ne. kardeşim adam chp milletvekili, delege, elbet fikrini söyleyecek, bunu kışkırtıcı bir dille de yapabilir ki tarzı öyledir, nedir yaka paça çıkarmak? sen önce kendin bi demokrat ol sonra başkalarına akıl öğretirsin.
an itibariyle kurultayda konuşmaktadır. çok akıcı bir dil ile ciddi bir konuşmacı olduğunu göstermektedir.
Mersin milletvekilidir. Seçim zamanı mahalleye konusmaya gelmişti dinlemeye gitmiştik.
chp'nin başına geçerse ilk defa bu partiye oy vericem.
benim vekilim mersinli,hem de yörüktür bu sebepten mecliste beni en çok temsil ettiğini düşündüğüm şahıs.*
lakin isa bey gelecek belediye seçimlerinde mersini elinizde tutmayı başarabilecek misiniz? macit özcan adlı sözde belediye başkanını şu şehirde seven bir kişi bulursanız gelin konuşalım.

akp mersin büyükşehir belediyeyi de alıcak millet vekili sayısını da arttıracak.peki neden?*
chp'nin demokrasi şöleninden kapı dışarı edilen milletvekili.
mahallede kimsenin oyuna almak istemediği gıcık tipler gibi. hani olayların ne şekilde geliştiğini, kimin haklı, kimin haksız olduğunu bilmiyorum, hakkını yemeyelim demek istiyorum ama bir, iki kişi değil bütün partiden dışlanmış gibi.