bugün

aynı zamanda muhteşem yüzyılda clara rolünü canlandırmıştır.
Cok guzel oyuncu.
Fettan ve çekici hatun.
sanırım twitter'ı hacklenmiş.
allah affetsin ama ağlarken çok çirkin oluyor. hani bazı kadınlar vardır, gülerken ayrı ağlarken ayrı güzeldir. o kadar güzeldir ki ağlarken bile güzeldir. işte bu abla onlardan değil. o yüzden kendisine çok güzel sıfatını pek layık göremiyorum.
Ne kadar başarılı Sen Anlat Karadeniz dizisinde bence rolünün hakkını çok iyi veriyor.
Oyunculuğunu beğenmiyorum.
sen anlat karadeniz dizisinde oynayan genc oyuncu. çok değişik bir güzelliği var, yüz sekli çok değişik ve tatli. bunu daha net anlatamam, açıp diziyi seyrederseniz anlayabilirsiniz ne demek istediğimi belki.

vücüt yapisi falan cok iyi, fit bir kız.

instagram hesabıni takip ediyordum, bir ara oyunculuğundan ve oynadigi rolden çok etkilendim, fotolarini bir inceleyeyim dedim, fakat gördüğüm kadarıyla, tanistigi her erkekle çok (hatta haddinden fazla) samimi oluyor. birkaç bizim örf ve adetlerimize ahlaki olarak uygun olmayan fotolar koymuş. Instagram'da hatta ismininin etiketi üzerinden arama yaparsanız daha açık görüntülere bile ulaşabilirsiniz.. bunları gördükten sonra takibi bıraktım... ic güzelliğini, ahlakini bilemem, gördüklerimi anlatıyorum sadece. yazık. bu popüler dünyada, türkiye'de de dahil,her güzel kız, ama özellikle bu türk oyuncu sosyetesi, maalesef milyonlarca insana örnek olmaları gerekirken ve ister istemez örnek olurken, kendilerini soyup soğana çeviriyorlar, erkeklerle ahlaka ters fotolar koyuyorlar, ulu orta başka türlü uygunsuz pozlar veriyorlar ve kendilerini harcıyorlar. çok yazik.
bir giyim markasıyla 1 trilyon 250 bin tl ye 1 yıllık reklam anlaşması imzalamış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0797648&utm_term=post
Yeni parayla mı? Dediğim durumdur. 10 yıl oldu halen alışamadınız şu paraya.
Giyim firması da leceve he. Öyle aman aman bir şey de değil. Sonra o reklam maliyetini fiyatlara ekleyip fakirleri sikecekler.
Oldukça beğendiğim, oyunculuğunun hakkını veren çok güzel bir kadındır.
Alalede bir güzelliği olmayan oyuncu. Fizik olarak da cılız. Oyunculuğunun hakkını vermek lazım ağlarken hönkürmesi dışında, evet.
Oyunculuk olarak eski rol arkadaşları (bkz: demet özdemir) (bkz: hande erçel) denen kişilerden katbekat üstündür. şimdi düşünüyorum da Hande'yi nefes olarak izlesek ne olurdu? emin olun yiğit'i oynayan çocuk bile götüyle gülerdi.

akranlarıyla karşılaştırmadan nasıl bir oyuncu diye sorsak, vasatın bir üstü diyebiliriz. ama naçizane fikrime göre partneriyle olan sahnelerde hafif sönük kalıyor.

tek bir sorun var o da gözlerini kocaman açması. her an gözlerini açıyor, açmadan duramıyor.
Mimiklerine çare bulunamayan oyuncu. Çok boş bakıyor ayrıca gülüşü inanılmaz yapmacık. Güldüğü zaman suratı gülen surat şeklinde oyulmuş portakala benziyor. Ağlarken de çok abartıyor, ağlamaya başlamadan evvelki huğğğ şeklinde ulumasını saymıyorum. iyi bir oyuncu değildir kendisi. Sadece mimik yapmadan durduğu zaman çok güzeldir. Tek numarası bu.
Oyunculuk konusunda benim de donuk bulduğum oyuncudur. Diğer oyuncuların samimi duruşu sayesinde arada kayniyor bence. Çıtı pıtı olduğundan savunmasız ama güçlü rolüne gidiyor o kadar. Ağlamaya gelince bence Türkiye'de bunu yapabilen kadın oyuncu Yok denecek kadar az zaten.

Korumacı kollamaci annelik rolüne güzel bürünüyor yalnız. En samimi sahneleri onlar.
cannes festivali'nde görümce kılıklı bir elbise giymiş oyuncu.

buyurun:

görsel

ps: ayrıca rol arkadaşı ulaş tuna astepe ile sanki nişan törenindeymiş gibi gözükmektedir.
Atv'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini köpürte köpürte oynayan güzel oyuncu. Özellikle ağlama sahneleri çok başarılı. Ciyak ciyak sesler çıkmıyor, sahte ağlamıyor, donuk bakmıyor. Oğlunu oynayan minnoş fareyle de birbirlerine çok benziyorlar. Uyumlu bir ikili olmuşlar. Geçen sezon varmış bu dizi, Altın Kelebek ödül töreninde yanındaki ultra yakışıklı çocukla en iyi çift ödülünü alınca bunlar ne ayak diye diziye başladım. Dizi gerçekten insanın psikolojisini bozuyor. izlerken oynayanlar destek alıyorlar mı diye ara ara düşünmeye başladım. Rol arkadaşı da fena değil. Kenan imirzalıoğlu'yla Karadayı'da abi kardeşi oynamışlar. Upuzun boyu var Ulaş'ın. ikisi sarılınca minicik kalıyor irem. Güzel görüntü bunlar. Benim gibi birini Türk dizisi izlemeye alıştırdınız ya tebrik ederim.
1990 doğumlu.
Tatli kadin ya, bi hafsanur sancak bi de bu.
görsel