irem helvacıoğlu

sen anlat karadeniz dizisinde oynayan genc oyuncu. çok değişik bir güzelliği var, yüz sekli çok değişik ve tatli. bunu daha net anlatamam, açıp diziyi seyrederseniz anlayabilirsiniz ne demek istediğimi belki.

vücüt yapisi falan cok iyi, fit bir kız.

instagram hesabıni takip ediyordum, bir ara oyunculuğundan ve oynadigi rolden çok etkilendim, fotolarini bir inceleyeyim dedim, fakat gördüğüm kadarıyla, tanistigi her erkekle çok (hatta haddinden fazla) samimi oluyor. birkaç bizim örf ve adetlerimize ahlaki olarak uygun olmayan fotolar koymuş. Instagram'da hatta ismininin etiketi üzerinden arama yaparsanız daha açık görüntülere bile ulaşabilirsiniz.. bunları gördükten sonra takibi bıraktım... ic güzelliğini, ahlakini bilemem, gördüklerimi anlatıyorum sadece. yazık. bu popüler dünyada, türkiye'de de dahil,her güzel kız, ama özellikle bu türk oyuncu sosyetesi, maalesef milyonlarca insana örnek olmaları gerekirken ve ister istemez örnek olurken, kendilerini soyup soğana çeviriyorlar, erkeklerle ahlaka ters fotolar koyuyorlar, ulu orta başka türlü uygunsuz pozlar veriyorlar ve kendilerini harcıyorlar. çok yazik.