(bkz: Vatan haini)
akpartiyi destekleyen yazar.
iplerini kimin oynattığı belli olan kukla.
saatlerce dövülecek yazarımsı. akla mantığa sığmayacak saçmalıkta başlıklar açıp entryler giren yazar. acıyorum ...
iplerini hala koparamamış kukla.
klavye üzerinde fethullah gülen cemaatinin yaldakçılığını yapmaya çalışan yazarımsı.
kukla demişken, yalama esnasında en geniş çaplı dil darbelerini akp üzerinde gerçekleştirmekte. neticede akp de gülen cemaatinin kuklası. kukla dediğin kuklayı yalar.***
bugün yaşanılan terör saldırılarının sebebini cumhuriyetin ilk yıllarına bağlayarak beni benden alan yazar.

anasına babasına yazık. kaynar dağıttılar belki de bunun için.
Aklının iplerini salmış, kafayı Tayyip ve cemaat yalakalığı ile bozmuş, saçma ve provakasyon amacı taşıyan başlıklar açan kişi.
(bkz: her önüne gelene klavye verirsen böyle zırvalar)
(bkz: amerika nın sözünü dinlemekten vazgeçen başbakan)
şehit konusunda trollük yapmaması gerektiğini düşündüğüm kişi zira bunun sonu hoş olmayacaktır.
"kukla mukla dinlemem sikerim" diyeceğim ama demiyorum.
doğmasına izin verilmeden embriyo halinde çin'lilere satılması gereken yazarmış. artık çok geç, sözlükte yazıyor ve durduramıyoruz.
sözlüğün endoğru yazan bir kaç yazarından biridir.
tebrik ederim. böyle devam...
seviyesiz provakatör.
dikkat etmeli öyle biri çıkarki şehitler hakkında konuşmaları yüzünden çıktığı yere kadar kovalar.
hatırlıyorumda bir entry'sine istinaden ipini koparan köpek şeklinde hitapta bulunmuştum. hiç pişman değilim.
TC nin en kısa zamanda yapması gereken hareket. (bkz: T C ABD nin kuklası olmasın)
çelik halatlardan sonra iplere ihtiyacı kalmayan kukla. sonuçta hala kukla. geçen burnu odamın camına çarptı.
Teröre siyaseti alet etmeyin deyip de "teröre lanet ak partiye destek kampanyası"nı başlatan, bir entry dolusu küfür ettiğim ama hala rahatlayamadığım yazar... "Elime geçse ettiğim küfürleri hayata geçireceğim" diye düşünmuyor da değilim...
her yandaş gibi kukladır. nick'i çok uygun olmuş o yüzden.
her aklı başında yazar gibi ayarmatiktir. ayarın kralını verir , sinir bozar.
(bkz: #13445415)
feci korkutur birilerini.
20 günlük çaylaklık denen asimilasyon sürecine teslim olmadı kukla. kukla bağımsız, kukla özgür.
kukla tüm iplerinden kurtulup, düşünce, ideoloji, felsefe, ve fikirler demetine bağlı kalmaktan kendini men etti. hayat ve cilvesi tutsak etmekte kuklayı. özgürlük uğruna gemileri yaktıkça yüreğinden bir parça bıraktı, hem de en derin sevgilerini birer birer tüketti. kukla yorgun, kukla bugün fazlasıyla hüzünlü.
(bkz: havadandır o)
mustafa kemal atatürk e saldırmayı bir halt sanan, kişiliği gelişmemiş bir yazar daha.