bugün

Amerika'ya kızıp yapılan eylem.
Amerikada atış taliminde iphone kullanan youtuberlar var.
Malliktir. Parasini odedigin coca cola'yi kanalizasyona dökmeye benzer.
bu ara çok moda.

görsel
görsel

Artık Yahudi mali yok Vestel var.
Memleketin ne kadar mal kaynadigini gosteren eylem. Vatandasi neyse de, milletvekili bile malin onde gideni.
is yerindeki garantisi biten 5s ve 6larla sirteki yapim o zaman.
Best 10’a girer.

(img:#1724336)

Dipnot: foto bana ait değildir.
yakında hurda iphone toplayıcıları anadolunun dört bir köşesinden topladıkları işe yaramaz hurda iphoneları "topukla iphone ezme şöleni" düzenleyecilerine satacaklardır.

iş bilenin kılıç kuşananındır.
Kıracağınıza şu öğrenci kardeşinize hediye etseniz daha makbule geçer.
Benim kıracak bir iphone um yok ben şimdi hain mi oluyorum.
Davarlıktır. Alınanı kırın demiyor kimse. Almayın diyorlar.

Bu boş insanlar cocacolada da aynısını yaptılar. Döktüler kolaları. Bizim insanımız vatansever ama saf. Yine de kurban olurum size.
Amariğaya ye cekilen bir resttir. Herkesi iphone alip kirmaya davet ediyorum. Evet.
Yapılan en büyük şovlardan birisidir.
aslında böyle bir organizasyon yapmak lazım. ben düzenlerim. sonra kırılan ı phoneları yedek parça olarak değerlendirir yolumu bulurum. 10000 ı phone x kırdırsam 200.000 tl karı olur bana.

güzel fikir. facebook'tan reklam verip organizasyonu duyurmaya gidiyorum ben görüşürüz.
vallahi akıl hastası işidir..

her boku yanlış anlayan milletimiz bunuda yanlış anlamış..

ulan tayyip erdoğan iphone almayın diyor
sen zaten o telefonu almışsın yani parası ödenmiş.

var olan telefonu kırın demiyor adam
yeni iphone almayın diyor..

zeka seviyemizden mi
anlamiyor muyuz anlamadim ben..
Olsa kırsak.
Yerli ve milli dayanıklılık testidir.
"eyy ameriga..."

acaba dış basının bundan haberi var mı, nereleriyle gülüyolardır.

amerika zaten ne zaman dostumuz oldu ki, ayrıca halkın almayacağı 2 3 iPhone gerçekten ne kadar etkileyecek. amerikan mallarından kaçamayız
Adam amerikayı protesto için dolar bozduruyor, bunu kaydettiği telefon ise iphone.

işte bu kadar saçma bir şey. israili protesto etmek için kasa kasa kola alıp , yola döken ülkemin cahil öğretmeni kadar absürt.
Net pişmanlıkla sonuçlanacaktir.
amerika' yı tir tir titreten eylemdir.

kırdın mesela güzel kardeşim. hangi yerli telefonunu kullanacaksın? vestel diyecekler baksın bakalım o telefonun parçaları, yazılımı nerden alınıyor? sen üretim yapmadığın, bağımlı olduğun sürece hiç bir ülkeye kafa tutamaz, rusya örneğinde gördüğümüz gibi tükürdüğünü yalarsın. bu yüzden böyle komik showlara gerek yok.
hiç niyetim yok o kadar zengin değilim 1,5 yıl önce aldım en az 3 veya 4 yıl daha kullanacağım.
artık mümkün olmayan eylem.