bugün

Dün bir çeyizcide 64 gb olanını 24 ay taksitle 6100 TL'ye sattıklarını gördüğüm telefon. Bu nedir yahu, 6 bine telefon mu olur?
planlanmasından itibaren gereksiz olduğunu düşündüğüm telefon modeli. şimdi apple'ın büyük ekranlı gereksiz telefon üretme tufanına katılıyor olduğunu görmek üzüyor beni.
Erkekler için kullanımı pek rahat olmayan ama gerçekten günümüzün en iyi cep telefonudur.
Örnekle açıklamak gerekirse; plus modellerin tek elle kullanılmasının neredeyse imkansız olduğu aşikar ve erkeklerin de araba sürmek, alışverişte çanta/poşet taşımak, evliyse kucağında çocuğunun olması gibi eylemleri yaparken tek eliyle kullanabileceği bir telefon alması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden erkekler için en iyi cep telefonu iphone 6sdir. Eğer yurtdışından alırsanız Türkiyedeki fiyatına göre 1000 lira civarında daha ucuza geliyor. Samsungculara lafım yok ama ben apple kullanmayı seviyorum.
gereksiz yere pahalı bir telefon.
yazık bu ülkenin paralarına diye insan üzülüyor.
6 bin olduğunu yeni öğrendim. Çok para lan. Morgıçla falan mı alıyoruz bunu?
takozdur.
evet, ağır ve büyük.
bariz derecede ağır.
iphone 6 dan daha ağır, şimdi iphone 7 yi çıkardıklarında da hafiflettik diyecekler fanboylar gene atlayacak, lan zaten iphone 6 hafifti.
O kadar para verince benim yerime tuvalete gitmesini , sarjinin bitmemesini isterim bide benim yerime ölebilir mi ?
asus zenfone 6'nın sikeceği telefon.

6000tl vs 800tl.
Paraya degmez telefondur amk paraya bak
..
ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum. 6s e göre şarj süresi açısından inanılmaz bir avantaja sahip. Ekran boyutu vs vs gayet iyi ama benim gibi sık mail atıyorsanız kesinlikle Samsung tercih etmelisiniz.
Deneyimlediğim kadarıyla Apple yine 6 plus'ı şişirip s plus diye yedirtmiş. O kadar büyük ekrana oransal olarak daha büyük kasa tabak gibi bir görünüm verirken aynı zamanda vasat bir kamerası var. Bir de çözünürlük olayı maalesef o büyüklükte ekran için iyi değil. Oldukça iyi pil süresine sahip, uygulama konusunda çok sıkı bir kullanıcısı değilseniz bu telefon 1800 lira falan eder. Gidin note 5 alın, hem arayüz özellikleri daha güçlü işlemcisi ile daha çok mest eder sizi. Kamera ve ekran karşılaştırılamayacak derece güzel.

not: eski bir iphone 5 kullanıcısı ayrıca macbook air.
okey masası gibi telefon.
yeni edindiğim ilk apple cihazı uzun soluklu bir android macerasının üstüne facebooka girmek bile güzel geldi kullandığınız her program yağ gibi akıyor ve kız tavlayan mükemmel selfieler çekiyorsunuz mühendis beyinli androidden mükemmel bir telefon deneyimine geçiyorsunuz görüntüsü için almadım zaten düz beyaz rengi en az dikkat çeken versiyonu. tamam biraz pahalı hemde tahahütle alınca dahada tuzluya geldi ama olsun gayette güzel telefon
Dahi fikrim sayesinde ortaya çıkmıştır.
her seri iphone kullandıktan sonra 6s mi 6s plus mı sorusunun cevabını bir bulsam almak istediğim cihaz.
Bir iphone 7 pro değildir. Az bekleyin eylül'de çıkaracam.
64 gb kullandığım telefon. Iphone kullanmak bana kalsa ayrılacalık gibi bir şey. Cunku uygulama olsun en önce Apple Store geliyor. Android daha sonradan geliyor. Ve virüs bulaşmıyor olması. Samsung zaten bir süre sorma inan kafayı yiyor. Tanıdığımda vardı note 3 edge olması lazım. Yanlış olmasın suan kullanan kişi sinir hastası oldu ve dedi ki bende apple kullanıcam. 6s plus bence en güzel özelliği Şarj çok güzel dayanması.
Para yok lan göt mü verecez sloganının söyleyeceği marka ve modeldir.
Gold rose kullanıyorum. Şarj konusunda mükemmel........
6 plus'i olan insanlarin 6s plus almaya karar verdiklerini gordugum ve kendimi cok fakir hissettigim baslik. 6 yeni ciktiginda gidip 5s almistim. Aceydim gollarimi iphone6 alaydiim sarilaydim koklayaydiiiiim!
iriliği hiç bir zaman ayfona yakışmamıştır.
iphone'nun en kötü tasarımlı telefonu. 5 se nin üretim sebebi de bu.
telefonu bir haftadır kullanıyorum ve size söyleyeceğim ilk ve en önemli özelliği şarjının deli gibi gitmesi.

eğer gün içinde sürekli elinizde telefon sevgiliniz ile whatsapp tan mesajlaşıyor twitter falan kullanıyor iseniz sabah 7 de şarjdan aldığınız telefon size rahatlıkla gece 12 ye kadar yetecektir. Tecrübeyle sabit bir durum.

Şimdi burda yok iphone stabilitesi falan demeyeceğim ama ciddi anlamda elinizde verdiğiniz paranın karşılığı olan kaliteyi tuttuğunuzu hissediyorsunuz.
Bunu mu yoksa 6s mi alsam arasında kararsız kaldım. Kullanan, bilgisi olan yazarlar beni aydınlatırsa sevinirim.
ikinci el alınmaması gereken telefon.

özellikle fiyatı uygun olanlar. zira çoğu bylock kullanmış kişler ve program silinse de tespit edilebiliyor. derdinizi anlatana kadar 1 sene yatarsınız içeride.

arkadaşlar; telefoncular yeni model telefonları fahiş fiyata görünce satandan kimlik dahi istemiyor. siz o cihaza bylock yükleyip kullanıp satan kişiyi tespit ettirene kadar hukuka uygunluk karinesi gereği sorumlu olursunuz. o yüzden her telefon için 2. el e dikkat edin özellikle bu sıralar uzak durun.