bugün

entry'ler (757)

kendinizi 3 kelimeyle tanımlayın

çığlıklar yardım çığlıkları.

sözlük yazarlarının itirafları

Uzun zaman sonra buraya geldiysem bazı şeyler yolunda gitmiyor demektir. Gitmiyor sözlük.

sözlük yazarlarının itirafları

Hep affeden taraf olmak çok boktan, olmayın.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

Seni bırakmayacağını düşündüğün insan tarafından beklenmeyeni gerçekleştirdiğinde duyulan sızı. Nitekim ben giderim ama o gidemez diye düşünürdüm fakat o gidiyor ben duramıyorum. Düşünmemeye çalışmak ise sadece 1 saat falan sürüyor sonra bir şarkı, bir anı , bir fotoğraf, bir şekilde bir bokla yeniden hatırlarsın ve o mücadelen sil baştan döner. Kimseye bahsetmediysen eğer bahsetme boşver kimse bilmesin yaranı.

şu anda ne hissediyorsun

Uzun zaman sonra sözlüğe girmeme neden olan bir acı. O kadar dönüp dolaşan hatıralar(acılar) var ki kafamın içinde durduramıyorum. Onca sene olmasına rağmen her zamanki gibi yine ortada dimdik kalan benim. Bazı şeyler hiç değişmiyor denilen türden şeyler.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Özlem duyuyorum. Az önce tekrar 2007 tarihli bir konser videosu çıktı karşıma ulan her şey o yıl da çok güzeldi sanki ya bok mu vardı geldik buralara kadar diye düşünüyordum.

bir kitap da sen öner

Serenad- Zülfü Livaneli.
Anlatılan hikaye arasında kaybolup gidiyorsunuz. Sürükleyicilik benim için tavanďı.

bir cümle söyle çok şey anlatsın

Başlıklar arasında en saçma olmayan başlığa entry yazıyorum ne kadar acı...

kitap önerisi

Insanlara kendini anlatabilmenin bir yoludur. Anlatamıyorum sayin sozluk.

haklıyken özür dileyen insan

Özür dilenen insandan cok seviyordur.

niye iyi insanlar değiliz

iyi olmasak kaybeden biz olmazdık denilen...

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

Hic beklemediğin insanlar, hic beklemediğin şeylerin başrolünde olacaklar...

yufka ıslamak

Yufkanın yumuşamasını sağlayandır.

gece vakti sözlüğe girenler

Günümüzde insanların gözünde ne yaparsanız normal olmadığınız düşüncesini destekleyen beyan.

psikolojik rahatsızlıklar

Genellikle insanların kabullenmeyerek kendilerini daha kötüye sürüklediği durumlar.

fenerbahçe

Düşmanlarının pek iştahlı olduğu zaman dilimlerini yaşayan takım.Kendi başarılarından daha çok bu takımın başarısızlığı ile ilgilenenlerin hedef tahtası durumunda.Ne kadar büyük olursanız o kadar düşmanınız çok oluyor.
Hepsine inat, YAŞASIN FENERBAHÇE CUMHURiYETi...

bir şeyi çok istemek

Gerçekleşmeme ihtimalini arttırır.

altı çizilesi kitap cümleleri

Beklemeye devam edip duruyorsunuz.Hiçbir şey olmuyor.Bekliyorsunuz,bekliyorsunuz,bekliyorsunuz,düşünüyorsunuz,düşünüyorsunuz,düşünüyorsunuz,şakaklarınız zonklayana kadar düşünüyorsunuz.Hiçbir şey olmuyor.
Yalnızsınız,yalnız,yalnız...

Stefan ZWEIG - SATRANÇ.

phillip cocu

Fenerbahçenin iyi şeyler umduğu teknik adam.Henüz istenilen vakit olmasa da kötü gidişi sabırları zorlamakta.

özlemek

Tek taraflıysa acı veren durum.