1. 1.
    iphone 6 plus vs samsung galaxy note 4

Teknik olarak note 4 ün ezdiği karşılaşma. Ama ios android bazında kişiden kişiye değişecek versus.

http://kiyas.la/tr/cep-te...0S-vs-Apple-iPhone-6-Plus

http://www.phonearena.com...-specs-comparison_id60479
    ... orjinaldeli
  2. 2.
    KIYAS KABUL ETMEYECEK DERECEDE iphone 6 plus.
    3 -3 ... topcu er ejderya
  3. 3.
    ios osuruğunda boğar.
    4 -2 ... akrepyusuf
  4. 4.
    ikisine verecek param olmadığından beni enterese etmeyen versus.
    4 -1 ... bir adim ondeki
  5. 5.
    teknik olarak da işletim sistemi olarak da iphone 6 plus'ın önde olduğu karşılaştırma. sebebi de ios'un elindeki donanımı yüksek kapasiteyle kullanabiliyor olmasıdır. samsung'da 4k video desteği var ama hanginiz hayatında 4k video izledi gerçek anlamda? bizde de var 4k kamera ama onu kurgulayacak donanım dünyanın parası. onun yerine koy 1080p video çekme özelliğini tam randımanlı kullan. yarım yamalak 4k video çekeceğime adam akıllı hd video çekerim en iyisi.

bunun yanısıra stabillik de çok önemli bir etken. apple telefonlar muadili android cihazların yarısı kadar donanıma sahip olmasına rağmen daha hızlı ve akıcı çalışırlar bunu hepimiz biliyoruz.

google play store ve appstore kıyaslanmış ve play store'da uygulama daha çok denmiş. bu da irdelenmelidir iyice. zira play store'da çöp diyebileceğimiz işe yaramaz uygulama sayısı oldukça fazladır. oysa apple mağazaya alacağı uygulamaları daha sıkı inceler. sayı değil nitelik onemli yani.

ha gider samsung tercih edersin, apple tercih edersin buna laf eden ya da sana tercihinden dolayı salak diyen yok. ama olaydan habersiz tiplerin saçma yorumlarla insanların aklını karıştırması ayıptır günahtır.
    4 -2 ... her sabah banyo yapan erkek
  6. 6.
    Herşeyin ram veya güçlü işlemciler olmadığını kanıtlayan karşılaştırmadır. Performans olarak iphone 6 plus ın açık ara alacağı karşılaştırmadır. Bende androide geçmeyi planlıyorum çünkü biraz basit ve özelleştirilemeyen bir işletim sistemi ve belli bir süre sonra sıkılıyorsunuz. Fakat yiğidi öldürücen hakkını yemicen.
    2 -1 ... anarsik kuzu
  7. 7.
    Genellikle apple ürünlerini kullanan birisi olarak seçim yapmak zorunda olsaydım note 4'ü alırdım. Apple bu sefer hem fiyat konusunda hemde telefonun görünümü açısından resmen sıçıp batırmış. 6 plus'ın 3g'nin büyümüş halininden farkı yok. Yuvarlak köşeler çok itici duruyo, arka kapak ise tam bir felaket. Artı olarak yıllar önce yaptıkları reklam çalışmasıyla tükürdüklerini yaladılar orasıda ayrı bir mevzu.32 gb'ı yok alıcaksan 64 gb alabiliyosun buda ayrı bir kurnazlık örneği. Note 4 ise görünüm açısından gayet şık duruyo fiyat olarak dolar cinsinden geldiğini düşünürsek 2500 Tl'yi geçmez ki 32 gb model bu fiyata. 6 plus'ın 16 gb modeli 2700 Tl. Gerçi samsung bile çok pahalı. Alt tarafı facebook'a, twitter'a giricem diye bu fiyatlara telefon alınmaz ha illa alıcaksanız gidin samsung alın. Apple'da yakında nokia gibi olucak. Kayda değer hiç bir yenilik koymadan telefon çıkarmanın ne anlamı var ? A7 işlemci piyasada ki tüm oyunları ve uygulamaları sorunsuz çalıştırıyoken ben neden gidip 6 plus alıyım ? Büyük ekran isteseydim gidip android alırdım. Samsung pvc üretirken apple isterse altından yapsın telefonu eşşek gene aynı eşşek hiç bir zaman 4s'teki kaliteyi yakalayamicak gibi apple.

Edit: fanboylar gelmiş gene eksilemeye. Yapmayın olm bende sizdenim ama gerçekler acıdır. Facebook'a girmek için ve alt tarafı subway surf oynamak için bu fiyata apple alınmaz özellikle tasarım çöpken.
    1 -2 ... tanrinin adami
  8. 8.
    iPhone iyidir ya.
    ... zeytinyaglipirasa
  9. 9.
    hammaddesi pvc olan boktan android işletim sistemli telefonlara 2000 tl veren enayilerin mallıklarını gizlemek adına samsung diye savunmaya geçtiği versus. bir de fanboy demişler. fandroid ezikleri sizi. çöp işletim sistemi anasını satayım 10 gb ram koysan kaç yazar? androidi kuşa yüklesen kuş ters uçar. belli ki fandroidlerin beyni de bu sistemle çalışıyor.
    -7 ... motor
  10. 10.
    Note 3 bile siker.
    1 ... vigilante8