bugün

iphone 6 plus vs samsung galaxy note 4

Genellikle apple ürünlerini kullanan birisi olarak seçim yapmak zorunda olsaydım note 4'ü alırdım. Apple bu sefer hem fiyat konusunda hemde telefonun görünümü açısından resmen sıçıp batırmış. 6 plus'ın 3g'nin büyümüş halininden farkı yok. Yuvarlak köşeler çok itici duruyo, arka kapak ise tam bir felaket. Artı olarak yıllar önce yaptıkları reklam çalışmasıyla tükürdüklerini yaladılar orasıda ayrı bir mevzu.32 gb'ı yok alıcaksan 64 gb alabiliyosun buda ayrı bir kurnazlık örneği. Note 4 ise görünüm açısından gayet şık duruyo fiyat olarak dolar cinsinden geldiğini düşünürsek 2500 Tl'yi geçmez ki 32 gb model bu fiyata. 6 plus'ın 16 gb modeli 2700 Tl. Gerçi samsung bile çok pahalı. Alt tarafı facebook'a, twitter'a giricem diye bu fiyatlara telefon alınmaz ha illa alıcaksanız gidin samsung alın. Apple'da yakında nokia gibi olucak. Kayda değer hiç bir yenilik koymadan telefon çıkarmanın ne anlamı var ? A7 işlemci piyasada ki tüm oyunları ve uygulamaları sorunsuz çalıştırıyoken ben neden gidip 6 plus alıyım ? Büyük ekran isteseydim gidip android alırdım. Samsung pvc üretirken apple isterse altından yapsın telefonu eşşek gene aynı eşşek hiç bir zaman 4s'teki kaliteyi yakalayamicak gibi apple.

Edit: fanboylar gelmiş gene eksilemeye. Yapmayın olm bende sizdenim ama gerçekler acıdır. Facebook'a girmek için ve alt tarafı subway surf oynamak için bu fiyata apple alınmaz özellikle tasarım çöpken.