bugün

bu aralar ciddi ciddi düşündüğüm eylem kendime 20 gün süre verdim bir değişiklik olmazsa en acısız bir yöntemle uygulayacağım.
görsel
Bu kadar şanssızlıkla ve olumsuzluklara içten içten ona doğru geliyorum.Bir insanın işi hiç mi rast gitmez her zaman mi bir olumsuzluk doğar? Madem bu intihar olayı çok günah o zaman allahımız neden türlü olumsuzlukları ve adaletsizliği bizim başımıza getiriyor? Bilmiyorum belki de kafam karışık. Kısacası intihar insanı boşluğa sürükleyen eylem.
"ebru ile bir yazı arası."........."unutulmasın
gerçeklikte, gemiler terketmektedir fareleri."
Kaçış niyetine yeni bir maceraya yelken açmaktır.

Rulet masasında elindeki tüm pulları yeşile koymakla, intihar etmek hemen hemen aynı şeydir.
intihar etmek dinimiz islamca mekruhdur ve hatta günahdır.Allahın insana verdiği canı koruması gerekirken kendine kıyması bir vahşettir.Ne yazıkki böyle bir şeyi yapmış olanlar ne cehennemi ne de cenneti görebileceklerdir.
Benim için iç rahatlatıcı bir seçenek güzel bir kaçış be zaman işlerin kötüye gittiğini fark etsem en kötü ihtimalle bu şekilde kacabilecegim gelir aklima ve kendi kendimi teselli ederim.
acaba olmasaydi nasil bir hayatim olurdu diye merak ettigim kavram. dunyamizda intihar kavrami hic bulunmasaydi, insanlarin kendi istegiyle kendini oldurebilmesi gibi bir olgu hic olmamis olsaydi, nasil olurdu ?
(bkz: beni öldürene yüz bin lira veriyorum)
her zaman bir adım ötede duran ihtimal. bazen o kadar çekici kadar tatlı geliyor ki zor tutuyorum kendimi.
(bkz: bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin) şuan kan gövdeyi götürüyor.
cehenneme kestirmeden gitme şeklidir.
cesaretin olup olmadığını öğrenmenin tek yolu var. sonrası sonsuz boşluk.
intihar, ölüm sonucunu doğuracağını bilerek bir canlının kendisinin yaptığı eylem.
düşüncelerimi şu sıralar didim didim didikleyen bir eylem biçimi.
Allah göstermesin... bu da bir cinayettir. tıpkı bir başkasını öldürmek gibidir.

kendimizi tam intihar anında şöyle bir tahayyül ettiğimizde ne kadar yanlış olduğunu kavrayabiliriz: canımız hem çok tatlı, hem de inanılmaz kutsaldır. ona kendimiz bile dokunmamalıyız.
gereksiz bir eylem.
Bi güç ver bana bu berbat hayatı sonlandirabilmem için. kime diyorum?
Bazen gerekiyor.
Örneğin: Adolf Hitler. Ne yapabilirdi ki başka ?
Beni son anda Eniştem kurtardı.
Yaşayıp ne yapacaksam.
Yapılan en ahmakça şey.
dönüp, içeriye dogru yürümek...

"Azizim, güzel atlar güzel şiirler gibidirler
Öldükten sonra da tersine yarışırlar, vesselam...!"
günde defalarca düşündüğüm, planladığım eylem. uzun zaman sonucunda yapabileceğim en acısız türün bir kutu cipralexle olabileceğine kanaat getirdim. bir çeşit a planı gibi.
Salakça bir şey zaman seni yavaş yavaş öldürüyor beklersin eşref saatini.
Bir çok insanın özellikle ergenlik döneminde yaptığı bi hatadır.
güncel Önemli Başlıklar