entry'ler (14)

eniştecimle akşam akşam delirmeler

her türlü pozisyonda delirmişler. sanırsam kamasutra kitabının yeni edisyonu için çalışmalar yapıyorlar. apla denilen bağyan da görsel yönetmen olmuş.

satılık ekşi sözlük hesabı

çok mu matah şey şu ekşisözlük? orda yazmasan ne oluyor? dünya mı duruyor?

hdpnin mhpden fazla oy alacağı gerçeği

yok ki öyle bir şey...

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

bunu okuyacağını bildiğim için bunu buraya yazıyorum.

sözlüğü bırakmamak için 3 neden

1. gündemi takip etmek
2. insanların zihniyetlerinden haberdar olmak

eve atılan kıza yer yatağı yapmak

mantıklı: hava yatağı yaparken yerçekimiyle bayaa bi uğraşmak zorunda kalınabilir.

üretimi sıfırlayan partiye yüzde 40 oy vermek

karneyle şeker un alınan dönem, ikinci dünya savaşı esnasındaydı ve o zamanlar hemen hemen bütün dünya aynı durumdaydı.

karaborsadan bahsediyorsanız, onu zaman zaman şimdi bile yapanlar var, tabii kısa süreli.

bunun dışında gerçekten ne üretildiğini listeleyecek bilimsel bir açıklaması olan varsa konuşsun. boş lafa gerek yok!

o değil de bu saatte sözlükte takılan solcu kız

kendini cinsel uzuvdan ibaret sanan dangalak erkeklerin otu boku karıya bağlama zihniyetinin bir ürünü olan başlıktır.

solculukmuşşş... pöhhh!!!

aşık olduğun kızın resmini mause imleciyle sevmek

dokanmatik ekranda parmakla sevsen görüntünün boyutları durmadan değişir, iyi olmaz.

gazı biten çakmağı yakma yöntemleri

vallaha doğru söylüyorum: önce kibriti yakıyorum, sonra yanmayan çakmağı çakıyorum, sonra da o yanan kibrit çöpüyle çakmağı yakıyorum. işe yarıyor...

sevdiği hiçbir kızla çıkamamış erkek

çıkamadığı kızları seven erkekle aynı kişi olmasın?!..

intihar

Allah göstermesin... bu da bir cinayettir. tıpkı bir başkasını öldürmek gibidir.

kendimizi tam intihar anında şöyle bir tahayyül ettiğimizde ne kadar yanlış olduğunu kavrayabiliriz: canımız hem çok tatlı, hem de inanılmaz kutsaldır. ona kendimiz bile dokunmamalıyız.

iş için ağlayan mühendis

menfaat için alçakça yalakalık edenlerden daha makbul olması lazım. ama bizim millet aşağılıyor. yazık!..

kadınların satrançta başarılı olamamaları

bunun için yeterli istatistik var mı ki? herkes kendisinin aciz gözlemlerini böyle genel-geçer sosyal kurallarmış gibi uluorta sallarsa olmaz ki ama, di mi? bence görecelidir.