bugün

baba akımını da ben başlatayım diyorum.
paylaştığım bütün ruh hastası fotoğrafları beğenmeye var mısınııııııııııııııızzzz!?

tanım: sosyal medya yozlaşmasını en net örneği olan akımdır. bebeğinin safran rengi kakasını paylaşan gördüm amk, oha artık.!
Bir de çocuklarından hep biz diye bahsediyor bunlar, ne hikmetse?

Gözler şunu gördü :

"Biz bugün kakamızı yaptık."
büyük çoğuluğu narsist olan sonradan görme bir kesimdir.
Çocuğunun her halini herkese sergileyen annedir. Nazarmış sapıkmış umursamadan deli gibi çocuğun peşinde telefonla dolaşan anne modeli. Fotoğraf ve video çekmekten çocuğunun büyüdüğünü göremez çok şey kaçırır.
(bkz: fitmomdays)
(bkz: çocuğu üstünden prim yapmaya çalışan ebeveyn)
instagram hesabı instamom olan annedir.
Hayatta tek başarısı doğurmak olduğu için herkese kendini kanıtlamaya giren annedir. Bunu yaratan da sosyal medya değil gelenekçiliktir. Sen kadınlar doğursun diye annalar kutsal, cennet anaların ayakları altında dersen o kadın da doğurunca kendini kutsal zanneder. Bu anneleri siz yarattınız.
bebeginin boklu bezini dahi paylasan annedir.

yapmayin instagram köpegi olmayin. yazik yani.
Ota boka laf atacağınıza hayattan biraz keyif almayı deneyin. Kendince eğlenen kadınla ne işiniz var sizin?
(bkz: pucca)
Çocuğunun çarşaf çarşaf fotolarini like uğruna paylaşan annedir.

Bugün kızına ilk defa klozet eğitimi vermiş anne gördüm kızını klozette sicarken paylasmis bu çocuk ilerde nette sicarken fotolarini görecek yazık çocuğa.
Hayatını ideallestirmeye çalışan kişidir. Kendisini çocuğu ve sunumlari uzerinden ifade eder.