Yüzleri bizim Türk erkekleri kadar maskülen değildir bence ama fizikleri harikadır. Sabah yürüyüşlerinde bir sürü ingiliz erkeğini bebek arabasıyla bile koşuda görebilirsiniz. Spor ve kişisel bakıma özen gösterirler, genellikle çeneleri hatları keskindir, bir de burunlarının ucu bi kalkıktır hep. Güzel sevişirler ama çok komik değillerdir sıkılabilirsiniz bazen, Türk erkekleri çok daha komik bence. içmeyi severler, kıskanç değillerdir. Biraz cimrilerdir, ama ingiliz beyfendiliği dedikleri şey gerçektir sadece erkekler için geçerli değil bence ingilizlerin genel olarak bir naziklik havası var sahte yada gerçek. Ha tabii bu bütün ingiliz erkekleri böyle demek değil, çirkin, kaba ingiliz erkekleri var mıdır ? Vardır ama ben çoğunluğu konuşuyorum.Türk, italyan, Fransız, Çek, Polonyalı, Brezilyalı bir sürü flörtüm oldu ama aralarında beni en mutlu eden ingilizler olmuştur.
Edit : nereden mi biliyorum ? Sevgilim ingiliz çünkü.
güzeldirler. Evet yakışıklı değil gerçekten güzeldirler. yerim.
gördüğüm kadarıyla çoğu gaydir.
Ahmet kaya'ya gore yüzde 99'u ibne olan erkeklerdir.
görsel
görsel

Çok ilginç ama Karalar yağızlar döşü kıllılar tıpkı bizim turk erkeklerine benziyorlar amerikan erkekleri gibi değiller.
Geçen hafta marmaris’te 3 gün Harika vakit geçirdiğim siyah saçlı,siyah gözlü,süt beyazı tenli muhteşem ötesi erkekler.niye gittin ki raymond.
(bkz: benedict cumberbatch)
(bkz: orlando bloom)
(bkz: joseph morgan)
(bkz: tom hiddleston).
yüzde ellisi eşcinseldir. dünyada en yoğun eşcinsel nüfusu ingiltere dedir.
Alın size beyfendi ingiliz. Karısını seks yapmak istemedi diye Thai boksuyla öldürmüş.
http://www.dailymail.co.u...eath-refused-sex-him.html
Hepsi birer çirkinlik abidesi, mandıradan yeni çıkmış delikli teneke peyniri gibi beyazlar. ama yine de bütün kızlar ölüyor onlar için. E biz de çirkiniz, niye ilgi göstermiyorsunuz?*
Sirf aksanlari icin evlenilir.
Efendim?
Gavatlari coktur. Dogging denen akima uyup karisini kiz arkadasini issiz otoparklarda parklarda geceleri hic tanimadiklari baska erkeklerle paylasma konusunda sinir tanimazlar.
Severiz kendilerini.
Domdom.
Mesela bir harry kane ya da tom hardy geliyor akıllara. Bunlar erkekse benim yolda gördüklerim ne?!
görsel
Evet evet çok çirkinler...
pek içmeyi bilmezler, alkole dayanıklılık konusunda slav ırkının erkekleri ile boy ölçüşürler ama ikinci biradan sonra genelde kafayı bulmaya başlarlar.
otellerde çalıştığım dönemde, ingiliz müşterilere rakı içirip havuza düşmelerini izlemek en büyük zevklerimizden biriydi.
espri anlayışları da bize pek uymaz, bana her zaman soğuk gelmiştir ingiliz insanı.
(bkz: Gary oldman)
Ölürüm.
Aksaniyla hayata 3-0 önde baslayan erkekler. (bkz: british accent)
Hiç bi numaraları yok. O ingiliz beyefendisi dediğimiz adamlar evet terbiyeli falan ama aşırı soğuk ve götü kalkık. Beyefendilik bu değil ak.
bir herif olarak tipleri konusunda yorum yapamam fakat karakter ve huy olarak türk erkeklerinin iki katıdırlar. öyle ingiliz beyfendisi hayaline kapılmayın, sokaktaki yurdum türk erkeğinden farksızlardır.
türk kızlarının adeta taptığı erkeklerdir. "çanakkale'yi niye savundunuz ki gelselerdi ya" diyebilecek potansiyele sahip kızlarımız var ne yazık ki.
soğuktur. italyan tercih edilmeli. Türk erkeği ise çok yoklukta kalmadıkça ya da türk gibi olmayanı bulunmadıkça asla tercih edilmemeli.
Cinsellik hakkındaki sınırları epey aşmaları ile tanınırlar.

(bkz: anne bacı hepsi bunlarda)
Gereğinden fazla bebek suratlıdırlar.
(bkz: hoş değil)