bugün

entry'ler (220)

din karşıtı olup işine gelince dini savunmak

toplumun büyük bir kesimi "din" olmasa ortalığın anasını ağlatacaklarından dolayı olabilir.

300harf

Dün akşam r10'da gördüğüm ve beğendiğim internet sitesi. Sözlük gibi ama değil gibi.
Adını duyurabilirse alır yürür bence.

edit: link vermemişim ya la
https://www.300harf.com/

otuz yaş üstü kadınlar

uludağ sözlük'te neredeyse rastlanılmayanlardır.

bakıyorum da ekseriyetle üniversiteli gençler aktif buralarda.

neden uludağ sözlük yazarısın

uludağ da kızlar teklif ediyor dedilerdi zamanında gelmiştik. meğerse öyle bir şey yokmuş.

kirve sözlük

girmem ile çıkmamın bir olduğu sözlük. şu an gözüm kanıyor amk çocukları.

evlilikteki en büyük sorun

hep aynı kişi ile sevişme zorunluluğu. gerisi bir şekilde çözülür bence.

eski sevgilinin değerini anlamak

yeni sevgilinin memelerinin küçük olması durumunda dank eden.

anın görüntüsü

can sıkıntısının fiziki varlığı olmadığı için anın görüntüsünde yer alamadığını belirtmek isterim.

görsel

marmaris

bir kaç gündür tatilde olduğum muğla'nın ilçesi.
turizm krizi, darbe girişimi v.b. durumlara rağmen yerli turistten çok yabancı turist mevcut. sayıları çok fazla değil ama durumu göz önüne alırsak gayet iyi. ilk defa geldiğim ama antalya ve bodrum'a göre daha fazla beğendiğim bir yer. denizi güzel bir kere. genel olarak esnafı turisti sikmeye çalışmıyor, fiyatlar bana bir tatil yöresine göre normal geldi. gerçi henüz bir bara/gece klübüne gitmedim. sadece nerede ne var diye keşif amaçlı yaptığım gece gezmesi sonucunda gördüm ki bir tek arena isimli gece klübünde biraz bir kalabalık varken diğer bar ve gece klüpleri sinek avlıyordu. yarın civar ilçe ve köylerini gezmeyi planlıyorum.

tanıdığım kimse olmadığı, turistlerinde kendi hallerinde olmasından dolayı muhabbet edecek kimse yok. varsa bu taraflarda olan sözlük yazarları bir araya gelelim de iki muhabbet edelim derim.

bunun dışında, gezilmesi/görülmesi gereken yerleri bilenler varsa da mesaj atarlarsa sevinirim.

sevişilen kızın vücudundan penis çıkması

bir tür anlatım bozukluğuna örnektir. çantasından çıkacak hali yok ya, yani var da o penis değil sonuçta.

sevişmek istediğinde sevişememek

bence dünyadaki bütün sorun ve sıkıntıların sebebi insanoğlunun rahatça ve tatmin olacak şekilde seks yapamamasından kaynaklıdır. nasıl oluyor da milyon yıllar sonucunda bu sorunu çözememişiz aklım almıyor.

bir kürt olarak ispanyolları destekliyorum

bir kürdün, ispanyolları demokratik ve ırkçı olmayan bir millet sanması sebebiyle yaptığı eylem. kısacası cahillik.

çünkü; sömürgeciliği icat etmiş bir milletten bahsediyoruz. dünya litaratürüne "sömürge"/"sömürgecilik" kavramını kazandıranlar ispanyollardır.

https://www.google.com.tr...i9lFA#q=konkistador+nedir

yap sen gene desteğini yap ama doğru nedenlerden yap troll kardeş.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

otttuz yaşında, akranlarının ve tanıdıklarının neredeyse hepsinin evlendiği ve hatta ikinci çocuklarını beklediği bir herif olarak benim de dahil olduğum grup.

en son ne zaman ağladığını hatırlamamak

içinde bulunduğum durum. en son ne zaman ve ne için ağladığımı hatırlamıyorum. iyi ki de hatırlamıyorum.
çocukken çok ağlardım. sebebi ise acizlikti. ne zaman aciz hissetsem, ağlardım. lise çağımdan bu yana ağladığım çok nadirdir.
sanırım ağlamak benim beynimde acizlik ile kodlandığı için ağlama eylemine yakın olduğumda acizlik hissiyatını yaşamamak için ağlamıyorum. bu güzel bir şey.

aheste aheste sevişmeyi seven kadın

sayılarının çok olmadığını düşündüğüm ama var olan kadın türü.
sevişirken içgüdüsel olarak bir an önce karşılıklı olarak zirveye çıkmaya çalışanların aksine, ağırdan alan tiplerdir bunlar.
öldü hızlı hızlı olup bitsin istemezler. uzattıkça uzatmayı severler.

sıcak

an itibariyle istanbul'da hissedilen. en sevdiğim hava türü bu.

arabada dinlenecek şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=eqyolLpjio8

ayağın istemsizce gaza gitmesine sebep oluyor.

afedersiniz ama sözlükte hiç yakışıklı erkek yok

bir herif olarak herhangi bir yakışıklılık iddiam yok.
fakat sözlükte güzel hatun da çok olmadığı için sıkıntı olmuyor.

fazla zeka yalnızlıktır

eğer ki kronik yalnızlığımın sebebi zeki olmam ise bunu kabul edebilirim.
yok orta halli olduğum halde yalnızsam, demek ki beni mallığımdır.

kız kanka

bir erkek olarak hiçbir zaman sahip olmadığım arkadaş türü. ben yürürüm arkadaşım, etrafımda fazla samimi kız olursa yürürüm. birbirimizi kandırmaya, ılık tripleri yapmaya, moderniz bir diye kasmaya gerek yok. etrafında samimi ve sevgilisi olmayan kız varsa yürürsün. bu doğanın gereğidir. o yüzden yoktur, olmamıştır, olmayacaktır.