bugün

9. nesil yazar. hoşgelmiş.
ileride sağda nın kardeşi olmqa ihtimali vardır.
pkk lilar hakkindaki düsüncelerini dogru buldugum, hos gelmis yazar.
CÜMLE KURMAYI BiLMEYEN YAZAR. HOŞGELMiŞ. FiKiR MÜHENDiSi FiKRi YE SÜREKLi AYAR VERMEYE ÇALIŞIYORMUŞ AYRICA.
Silinmesi gereken yazar. Cümle kurmayı bilmiyor zannımca.
otobüsten inmek için dünya'da sadece kıbrıs'ta şoföre söyleyebileceğiniz kelime. peşinen söylüyorum, ısrarla söylüyorum. evet kıbrıs'ta. çünkü kıbrıs'ta direksiyon sağda, trafik soldan ilerliyor. eğer ki siz ingiltere'de de böyle lan diye mesaj atarsanız, türkçe mi konuşuluyor ingiltere'de kardeşim? diye tepki alırsınız. kendi kendime yazdım kendi kendime sinirlendim, kendi kendime, ayar verip, kendi kendime ayarı götüme soktum. niye yaptım bunu?
gelirken sağda giderken solda.
entry'leri ile güneş gibi parlayan arif ve alim insan. okumadan güne başlayasdasdasdahaha...
hoşgelmiş yazardır.
yanlış bir mesaj neticesiyle kendisini fazlasıyla korkuttuğum hatta bana ''seni modlara şikayet ederim'' diyen yazar. neyse ki yanlış anlaşılma düzelmiş. özrünü kabul etmişimdir. *
kendi halinde takılan yazardır. nitekim çok eksi oy vermişimdir. neden; çünkü suya sabuna dokunmayan, sözde liberalleri sevmem. aslında çok iyi 'sakinim' taklidi yapıyor orası ayrı tabi...
dokuzuncu nesil olduğunu tee öteden belli ediyor. olum zeka seviyenizi bu kadar belli etmeyin utanıyorum lan.

(#17451224)
çok severek takip ettiğim naif yazar.
dönerken sağdaysa sıkıntı yoktur.
(bkz: dokuzuncu nesil silik)