bugün

x in türkçede çözünmüş hali.
http://www.iks.com.tr
icki kadın sigara seklinde de acabiliriz.
innovative key solutions şeklinde açılımı olan, belçika'ya vize almak için başvuru yapan kişilerin tüm evrak işlemlerini yapacak ve 2 temmuzda ankara da faaliyete gececek olan firmadır.
x in okunuşudur, bilinmeyendir, sen bulsan da o yine bilinmeyen olarak kalacaktır, çaresi yoktur.
konsoloslukların vize başvurularını yürüten kabus şirket. size istenilen belgeyi söylemez, başvurunuz esnasında o belgeler yüzünden başvurunuz iptal olur, yeniden randevu almak için ararsınız, onların hatası olduğunu söylersiniz, ancak sizden yeniden randevu ücreti talep ederler. başvuru yapmadan ve randevu almadan önce istenen belgeleri öğrenmeniz için aramanız gerektiği yazılıdır başvuru formunda ve özellikle randevu almadan bu belgeleri tamamlayın ibaresi olmasına rağmen aradığınızda size randevu almadan hizmet veremeyeceklerini söylerler. kısaca çelişkilerin şirketidir. zaten zor bir süreç olan vize alma sürecini kabusa çevirirler, insanı çileden çıkarırlar.
açılımı innovative key solutions olan bir zamanlar bünyesinde çalıştığım almanya, hollanda ,belçika, lüksemburg gibi ülkelerin vize işlemlerini yapan -yapamayan- şirket.
almanya, avusturya, belçika, isviçre, hollanda, bae, lüksemburg, danimarka ve bulgaristan vize randevularının alındığı firma.

tek yapacağınız telefonda kredi kartıyla 23 tl bayılmak. gerisi yarım saat evrak geyiği...
vize işlemlerinizi randevu sistemiyle en kolay ve doğru şekilde yapmanızı sağlayan, iyi ki var olan bir şirket.
(bkz: iksv)
bünyesinde çalışan türklerin kraldan çok kralcı olan şirket.

arkadaş sanırsın ki, belçika hükümeti bunlara zorluk çıkarma konusunda her türlü yetkiyi vermiş, bunlarda bu yetkiyi sonuna kadar kullanıyor.
kardeşim sizinle muhattap olan, nijeryalı ya da ıraklı bir mülteci mi? seninle aynı dili konuşan, aynı nüfus cüzdanına sahip türkiye cumhuriyeti vatandaşları.
hee siz avrupalı olmuşsunuz çoktan, orada otura otura kendinizi avrupa birliğine sokmuşsunuz onu anladık zaten firmanızla tanıştıktan sonra.
zaten belçikanın bir öğrenciden bile istediği belgelerin çokluğunu ve b.kluğunu bir yana bırakıyorum, birde bu firmanın artisliklerine katlanmak ayrı bir sabır istiyor hakkatten.
yok neymiş, ayrı kağıtlara atılan imzalar neden farklı renkle kalemle atılmış, yok konsolosluk onaylamayabilirmiş.

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
kredi kartı ile pin kodu alarak işlem yapma düşüncesi ile aradığım ve babayı aldığım şirket. verdiğim üç kredi kartının da bakiyesinin yetersiz olduğunu iddia ettiler. iş bankasına para yatırarak (45+5 banka ücreti olmak üzere 50tl) pin kodu almam gerektiğini söylediler. acele etmem gerektiği için anında gittim parayı yatırdım. geri aradım bu sefer de "yatırdığınız para sisteme 1 gün sonra geçer. bugün geçerli olmaz. arada haftasonu var. sizin pazartesi aramanız lazım." dedi. bugün aradığımda en erken 14üne randevu verebileceğini söyledi bakalım pazartesi arayınca ne diyecek..

ekleme: pazartesi sabah aradığımda 16'sına randevu alabildim. yani cuma akşam 17.00 ila pazartesi 09.00 arasında (haftasonu hariç) o kadar başvuru olmuş ki benim randevu iki gün ileriye gitti. vay anasını arkadaş.
(bkz: ilköğretim kurum standartları)
bilinmeyen o.
güncel Önemli Başlıklar