bugün

Bu aralar %55 e varan indirimleri ile dikkatimi ceken ama icimde tabletci cocugun "guvenemiyorum da" sozcuklerinin yankilanmasina sebep olan internet alisveris sitesidir.
bu hafta sonu kitap alışverişinde kargo ücreti almayan site. 5 tlye kitap alıp kargo ücreti ödememe keyfini yaşamak da mutlu ediyormuş bazen.
Kapaklı ciltli kitapların uygun fiyata olduğunu gördüm dr da beğenmiştim ama fiyarlar fazlaydı.
ankara için sipariş verdiğim 4 adet kitap 1 adet müzik cd'sini 6 gündür temin etmeye çalışan rezalet site. d&r elinin altında zaten bir ürünü temin etmek ne kadar zor olabilir? koordinasyon sıfır kendilerinde, hala temin edilmekte olduğunu düşününce şu siparişlerim bu ayın sonuna kadar gelirse bir daha adımımı atmam sitelerine üyeliğimi de kapatır reel ortamlara yönelirim. tanım: her şeyin bokunu çıkarmış kitapçı!
Stokta var olan kitabı almaya özen gösterin. Bana herhangi bir problem çıkartmamış sitedir. Hatta sipariş ettiğim kitap listesi içinde bir kitabın pdf ini buldum diye aradım iptal edin dedim. Hemen iptali gerçekleştirip parayı 2 saat içinde geri iade ettiler. Geri kalan kitaplar da eksiksiz biçimde geldi. Öyle ulaşamama sıkıntısı filan yok. Biraz sakin ve sabırlı olun yeter. Sabit Fikir gönderir kitapların yanında. O da güzel bak.
Son altı yedi yıldır kitaplarımı hep buradan alıyorum. En gec üç günde elime ulaşıyor daima. Indirimli de olduğu için memnun olduğum site.
bazen stokta olmayan ürünleri hala var olarak gösteren firma. sipariş veriyorsunuz ve stokta yok diyorlar ama nedense hiç internet sitelerinde elleyip düzeltme gereği duymuyorlar. öyle başkalarını yanıltmaya devam ediyorlar. gene de büyük indirimleri sayesinde gönlümüzü kazanır her seferinde.
bedava vereceklerini söyledikleri 2016 resimli edebiyat takvimimi iç eden sanal kitabevi. stok sorunları nedeniyle hediyeyi veremiyorlarmış. lakin sitelerinden hala bu reklam dönüyor, aman kanmayınız.

sonra indirimleri aklıma geliyor da..
neyse canları sağ olsun.

Dipnot: eğer web sitelerinde bu reklam yarın da dönerse arkasında bir art niyet arayıp hileli satıştan dolayı maliye bakanlığına bildireceğim.

edit: takvimim geldi, yuppiii...
Neredeyse bütün kitaplarımızı aldığımız site. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadık.
Sürekli olarak kitap sipariş ettiğim ve daha halen sorun çıkarmamış olan site.

Son bebeklerimin yolda olduğunu da maille bildirdiler. Sabırsızım.
Daha önce alışveriş yapmadığım ancak şu anda 200 liralık kitap alışverişi yapacağım internet sitesidir. Bilgisi olan varsa beni yeşertmesini rica edeceğim. teşekkürler iyi günler.
Edit: ellerinde olan kitapları hemen gönderip, temin edemediklerini daha sonra gönderdiler. iki kargoya bölerek göndermiş oldular ve kargo parası almadılar. ayrıca bir dergi ve kitap göndermişler hediye olarak. ve sanırım bu hediyeleri verdiğiniz siparişle orantılı olarak okuma zevkinize göre gönderiyorlar, çok bi sevdim!
edit 2: kadıköy akmar pasajı'nı bilirsiniz. uygun fiyatlarıyla meşhurdur. idefix ondan da uygun.
Tasarımını hiç sevmedim. D&r gibi olmuş. Ne gerek varsa sanki.
bir gün kitap sipariş ettiğim için bu kadar sinirlenebileceğim aklıma gelmezdi. sipariş 6. gününde ( sözleşmeden dönme hakkım doğdu) hala nihayet paketleme evrresine geldi. iki kez e-posta üç kez telefonla ulaşmama rağmen inanılmaz bir vurdum duymazlık örneği gösterdiler. üstüne üstlük bağladıkları müşteri temsilcisi ağababalarının ağzından konuşuyor. yedikleri haltın ufacık dahi sorumluluğunu, mahcubiyetini hissetmiyorlar. böyle tüccarlık olmaz, böyle kültürel ürünler hiç satılmaz.
edit: siparişin 14.günü ve hala teslim edilmedi. ne desem boş.
edit: yurtiçi kargoyu es geçmemek lazım. şu kargoyu hiç getirmeden evde bulunamadı diyen firma.
her gün girdiğim yegane sitelerden biridir.
Büyük hizmet sunan, ucuza kitap temin etmemize olanak sağlayan site.
Asteriks'in zeki köpeği.
katılmadığım yorumdur. siparişleri 3-4 güne geliyor olan indirimli kitap sitesi. (bkz: adamına göre muamele)
giderek yavaş işleyen bir site. aslında teknoloji geliştikçe bunların hızlanması gerekirken, bu site giderek yavaşlıyor. en son siparişim üzerinden 1 yıl geçmiş, geçen yıl verdiğimde 2 günde elime ulaşmıştı kitaplarım, şimdi dün verdim, daha bugün paketlendi, kargoya verilmek üzere bekletiliyor diyor.
muhtemelen gün sonunda kargoya verilir. yarın sabaha ya da öğlene varış şubesine ulaşır. ardından zamanları yeterse, yarın öğleden sonra ya da büyük ihtimalle ertesi gün, gün içinde teslimat gerçekleşir. yani özetle 2 günden 4 güne çıkartmışlar resmen teslimat süresini. üstüne üstlük istanbuldan bodruma 2 günde giden kargo şimdi istanbuldan istanbula 4 günde geliyor olacak. tuhaftır.
2017'nin ilk saatlerinde sitesine girildiğinde "MUTLU YILLAR BiZ BiRAZ ÇALIŞALIM, SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ" yazan kitapçı.
Verdigim siparisin teslim edilmis olarak goruldugu site. Iki haftayi gecti galiba o derece ki aldigimi unutmusum. Bir an telefonda uygulamayi gorunce aklima geldi ve baktim. Meger kitaplari teslim etmisler kime verdilerse artik bana gelmedi.
Kitap fiyatları uygundur.Severim.
aksterix& oburix filmindeki oburix'in köpeğinin adıdır.
Stokta olmayan kitapları utanmadan sıkılmadan satar, sizi üç hafta bekletir, özür bile dilemez.

Biz de böyle bilmezdik kendisini ama...
Tam netten betik almaya niyetlendiğim sıra, kalitesinin yerlere düşmesiyle ilgili dedikoduların köşe bucak yayıldığı çevrimiçi betik mağazası.
'en yeni filmler' başlığı altında 2010 yapımı filmler var amk.