bugün

entry'ler (188)

istegelsin

iste gelsin benim için vazgeçilmez bir uygulama oldu. Gayet hızlı ve başarılı fiyat olarak da benzeri uygulamalardan çok daha iyi fiyatlarla karşıma çıkıyor.

evlilikten soğutan detaylar

Düşüncelerinin ve bedeninin aynı oranda sevişemediği bir insanla bir ömür aynı evi aynı yataği paylaşmak, yeter de artar bile.

beş parmak dağları

Bizim kışla ile arasında çok az mesafe bulunan sıradağlar. Evet bu manzaraya karşı nöbet tutuyoruz.
görsel

asgari ücret in fazla olduğu gerçeği

asgari ücret 550 lira olmalıdır. 550 liradan yukarısı işverenin sırtına büyük bir yük.

basketbolu sevdiren adam

zamanında trt 1'de yayınlanmış koçum benim dizisindeki koç.

ankarada yüzülebilecek yerler

kuğulu parkta yüzülebilir. çok açılmayın boğulursunuz.

sevdiğin kişinin nişanlı olması

yarrak gibi durum. sevilen kişinin geri dönmesi çok küçük bir ihtimal olsa da vardır. ve esas soru ; nişanı kim atacak ? erkek kolay kolay nişan atmaz, nadir. kızlar evleneceği adamın beğenmediği bir özelliğini veya içine sinmediği konulardan ötürü nişanı aniden atabilir. ortalık karışır.

taksidekilerin otobüstekilere bakış açısı

Genel olarak biraz acıma ve hafif alaycılık içeren bir bakış açısı diyebilirim. Tabi her taksiye binende farklı tezahürler olabilir. Bazılarının, "Sürünsün bunlar amına koyim" demesi ihtimal dahilindedir.

29 kasım 2016 öğrenci yurdunda çıkan yangın

Aladağ da çıkan yangındır. sosyal medyada bu olayı duyuran kişi olarak diyorum ki Aladağ referandum sonuçlarına göre Adana'nın yüz karasıdır.

kam otağı

Adana'da bulunan bir çay ocağı Türkçü sohbetler yapılıyor anladığım kadarıyla birazdan gidip kurultayı toplayacağım.

çalışmayan kızla evlenen statülü erkek

statü sahibi olmuş ancak sosyal zekası gelişmemiş olan erkektir, statüsü gereği kezbanlar tarafından kapılmaya müsait harcanabilir erkektir. gözünü açmadığı sürece biraz uyanık bir kezban ömür boyu bizim bu mahmut arkadaşımızı kullanabilir.

nişantaşında cafelerin yanında dolaşan bmw ler

geçenlerde arkadaşın toros'u ile gittik 91model, valeye bıraktık adam 10 lira vereyim de alın siz bırakın bakışı attı, mekanda 4bin lira harcadık, çıkarken de valeye 100 lira attık, gözlerindeki ışıltıyı görecektiniz pezevengin, aracı getirirken sanki maserrati getiriyor havasına girmişti. para köpeği insanların dolup taştığı yerdir nişantaşı unutmayın, parasını verin, her hizmeti alın. başka bir şeye gerek yok. kimseye ego mastürbasyonu yaptırmayın 3 kuruş için.

uludağ sözlüğün akp propagandası yapması

herkes istediği propogandayı yapabileceği bir platform olduğunu gösterir. ne demek xyz partisinin propogandasını yapıyor. niye yapamaz mı yapılamaz mı? insanları tek düze hale getirmek ne zamandan beri iletişimin gayesi oldu? ister x partisi olsun ister y herkes dilediğince kendi propogandasını yapabilir. bir platformda olmasını beklediğim budur. ha tutup da terör propogandası yapan olursa, bunun cezası bellidir zaten, sözlük kuralları gereği de, yasal olarak da.

urfalılar yorgansız yatar oğlansız yatmaz

urfaya herhangi bir sebeple giden her arkadaşa her tanıdığa söylenmesi gereken, urfayla ilgili sıradan hale gelmiş bir gerçektir. dikkat edilmesi gerekiyor, hele ki otele falan yerleştiğinizde, urfaya özel şeyler ister misiniz diye sorduklarında her an karşınıza bir oğlan çıkabilir. sonrasında pişmanlık yaşamamak için en sağlıklısı urfaya gitmemek, urfadan ve urfalıdan uzak durmaktır.

en profesyonel otobüs firması

kesinlikle metro turizmdir. face cumshot bile sunuyor adamlardaki hizmete bak diğerleri gibi sadece karton bardak meyve suyu ve püskevit ile geçiştirmiyorlar.

erkeklerin duygularıyla oynamanın verdiği haz

erkek yapınca şerefsizlik oluyor kadın yapınca haz. çok entersan bir durum tabi bunun sosyoloji konusu olması gerekir ve sosyolojik bir araştırma yapılması gerekir.

modlara söyledim seni silecekler

böyle bir tehdit alınması halinde, ben şaka yapmıştım abi nidalarına yer verilmeden çaylak olması silinmesi gerekir, ki geçmişte benzeri gaflet içinde yer alıp pişman olanlar mevcuttur. şakası dahi ifade özgürlüğünü baltalamaya yönelik bir tehdittir.

15 temmuz atm geyiği

at the moment geyiği yapacak kadar nitelikli insanların sokakta olduğunu bilmiyordum.

4 mart 2017 adana zirvesi

katılmayi düşündüğüm zirve. kebap, bici yer şalgam içerik. şimdi bi buçuk acılı bir Adana olsa da yesek.
yeni insanlara açık olanları bekleriz.

iyilik kaynağı mahalle bakkalı

bir zamanlar babam hep iyi ol evladım, insanlar için umut olman, iyilik aşılaman, iyiliğin kaynağı olman gerekir derdi. ne güzel söylemiş babam, gerçekten de haklıymış, hayatımıza iyilik katan şeyler o kadar az ki bulunca değeri anında anlaşılıyor. mesela evde film izlerken yediğin bol tuzlu patlamış mısırın üstüne kana kana içtiğin buz gibi sudur iyilik kaynağı.