bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başta kitap olmak üzere birçok eşyayı bünyesinde barındıran online alışveriş sitesi
    http://www.ideefixe.com
    2 ... mithy
  2. 2.
    http://www.sabitfikir.com olarak da girilebilir.
    2 ... endless
  3. 3.
    kitap satmakta usta firma. kaliteli hizmet verirler.

elektronik ürünleri konusunda bazen aşırı fiyat çaksalar da, düzgün bir hizmet verebilmeleri ile memnun bırakırlar.

bir süredir hsbc'ye taksit yapmamaları tek kötü taraflarıdır.
    2 ... bl
  4. 4.
    Verilen siparişlerin tahmininizden daha önce bulunup elinize geçtiği, bir sorununuz olduğunda anında çözmek için uğraşan müşteri hizmetlerine sahip, her ay bir sürü kitap aldığım en iyi alış veriş sitesi....
    2 ... bohemian rhapsody
  5. 5.
    başta kitap olmak üzere pek çok ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz internet sitesi, yalnız kargo ücreti devreye girince uygun fiyatlılık durumu ortadan kaybolabiliyor, aman dikkat.

bunun önüne geçmek için ise kitapları üçer beşer sipariş etme yöntemi tavsiye edilmektedir.
    1 ... reverse engineering
  6. 6.
    saat 18:00 itibari ile fuar standlarını toplamışlardır. ancak saat 20:00'ye kadar fuar fiyatlarından kitap alınabilmektedir. elimizi çabuk tutmamız gerek..
    1 ... sciende
  7. 7.
    Elektronik bölümünü kapatan site.
    ... akmai
  8. 8.
    bir dönem 30 liralık kitabı 5 liraya, 20 liralık kitabı 3 liraya muazzam bir indirim içerisinde aldığım site. şu zamana kadar 4 kere kitap aldım; hiçbir sorun yaşamadım; buna kargo da dahil.
    ... jackmartins
  9. 9.
    3 gün teslim yazan kitapları bile yarın paketlenmiş olarak size sunan alışveriş sitesi.
    1 ... bohemian rhapsody
  10. 10.
    kitap, müzik, dvd ve sibermarket bölümleri dışında diğer bölümleri kaldırılan alışveriş sitesi...

üzüldüm... çok sorun yaşadık kendileri ile ama bence en kaliteli müşteri hizmetlerine sahip alışveriş sitesi idi...

neden mi ?

çünkü sorun çözmede ve müşteri memnuniyetinde çok iyiydiler... yine öyledir...

bakın neler yaşamıştık :

örnek: (örneklerin hepsi yazışmalarımızla bende kayıtlı )

- kingston 512lik flash bellek aldım bi arkadaşa... 2 ay sonra nasıl oldu anlamadık yaktı...

bunu siteye yazdım açıklama göndermişler ula bi düşündüm disk bize 45 günde geri dönecek (teknik servis rapor mapor ) belki bi şeye yaramayacak... ama öyle olmadı adamlar bir hafta sonra yenisini gönderdi

örnek 2: tek scrollu iki tuşlu bir mouse istedim:

onlar çift scrollu 4 tuşlu mouse gönderdiler... yazdım siteye - dedim bana daha iyi bir ürün göndermişsiniz aynı zamanda daha pahalı... adamların cevabı: sipariş ettiğiniz mouse stoklarda yokmuş bizde var diye reklam yapmıştık... müşteri menuniyeti

yine aynı şey kingstonun kartını istedim... daha hızlısını gönderdiler ve türkiye de o özellikte kart yok...

fenerbahçe şapkası istedim... üç kere aradılar ya istediğiniz renk yok bekler misiniz yoksa başka renk mi gönderrelim... farketmez dedim... son aradıklarında tamam bulduk dediler...

bir ürün de hatalı açıklama yaptıklarını ürün geldikten sonra anladım... bunu da yazdım cevap: ürünün kendi açıklaması öyle ama isterseniz hemen gönderin paranızı iade edelim dediler... son anda göndermekten vazgeçtim...

kitap istedim 10 tane... 10 kitaptan sadece birinde tek sayfa ters basılmış... adamlara dedim ki bakın önemli değil ama biraz daha dikkat edin yine göndermemi istediler ve daha dikkatli olacaklarını söylediler... yok dedim bir sayfa icap ederse o sayfayı ters tutar okurum...

bir de kredi kartımla ilgili bi şey var ama bu kadar yeter *
    2 ... enemyof