bugün

eski halinden eser kalmamış online kitap satış sitesidir.
sipariş vermemin üstündnen bir hafta geçti kitaplar hala ortada yok ama mail atmışlar ve sipariş verirken stokta görünen bir kitap nasıl olduysa temin edilememiş ve diğer kitapların yarısı da hala temin sürecindeymiş.
9.sanal kitap fuarını dün itibariyle başlatmış olan site. 21 aralığa kadar sürecek fuarda yine birbirinden çılgın indirimler var.
son dönemde üst üste yaptığı hatalarla müşteri kaybeden şirket.
küstüm resmen, biliyorum, onlar da pogo pogo diye ağlıyorlar.
eski kalitesinden eser kalmayan site. en geç üç iş gününde temin edilir görünen kitaplar sekiz gün sonra gelebildi. stokta diye görünen ürünlerden bazıları havaleyi yaptıktan sonra birden yok oldu. parayı iade edecekler evet ama gereksiz yere uğraştıracaklar. neyse ki alternatifleri çoğaldı.
24/11/2009'da sipariş ettiğim kitabın parasını tıkır tıkır alıp, tarih 7/12/2009 olmasına rağmen halen bana göndermeyip beni olabildiğince mağdur etmeyi başarmış internet sitesidir.
o kadar kitap almama rağmen bir tane numune yollamayan site.
internetten kitap satan diğer siteler gibi kitapları indirimle satan, site içerisinde kitap fuarı düzenledikleri zaman indirimli kitaplara biraz daha indirim katarak keşfettiğimden beri beni senenin aynı zamanı alışverişe zorlayan ve beni bundan dolayı memnun kılan genellikle kitap,cd,dvd satan internet sitesidir. herhangi bir kitapçıya gidip kitaba dokunarak almanın zevkini vermesede kitapçıdan uygun fiyata orjinal kitap satılmaktadır. kitap fuarları takip edilmelidir kaliteyi ucuza arayanlar için...
edgar allan poe'nun bütün öykülerinin toplandığı meşhur zebellah kitabını şimdilerde 28 tl'ye indirerek zamanında aynı kitaba 70 tl bayınan fanileri ağlatmış hatta inletmiş ilim irfan yuvası.
sorunsuz dertsiz tasasız bir şekilde kitap satın aldığım sitedir üstelik bu kitaplar kitabevlerinden çok daha ucuzdur ve kitabevlerinde bulamayacağınız pek çok kitaba da ulaşabilmek gibi bir olanak da sunar.
siparişimi temin edip 2 gün içinde bana ulaştıran muhteşem site.
tanım:kitapları mağazalara nazaran çok ucuz olan site.
epeydir kitaplarımı aldığım ve çok memnun kaldığım site. hem sorunsuz elinize ulaşıyor hem ucuz daha ne olsun, tebrikler.
uyelerin dogum gunlerini "giderek gençleşiyorsunuz" başlıklı bir yazıyla kutlayan, bu sayede kendilerine bir kere daha baglamıs alısveris sitesi.
bu kadar da olmaz dedirten site.

son siparişimle birlikte kutudan çıkanlar şöyle;

1 adet nivea bayan deodarant
1 adet nivea visage q10 plus
1 adet nivea hand q10 yaşlanma karşıtı el kremi
2 adet nivea body cremelotion
3 adet nivea pearl & beauty vücut şampuanı
1 adet nivea deodarant aqua cool,
1 adet nivea for men tıraş jeli
1 adet nivea for men after shave balsam
3 adet nivea for men energy saç ve vücut şampuanı

tabi bunların hepsi numune boyutunda.
kendilerine teşekkür etmekle birlikte yeni hediyelerini beklemekteyiz. *
harika hizmet veren kitap ve kültür sitesi. piyasada bulunamayan, daha doğrusu tükenmiş olan bir kitabı bulup, 2 gün sonra elimde tutmamı sağlamış sitedir de. siparişin ne durumda olduğunu da sık aralıklarla e-postayla haber verirler.
türkiye'nin en kaliteli kitap alışveriş sitesi olduğunu bir kez daha bana kanıtlamış site.

mng adlı dünyanın en dandik kargo şirketinin evime getirdiği kitabım evde yokluğumdan dolayı bana ulaşmadı. bu şerefsizler bunun üzerine bana ne bir not bıraktılar ne de bir telefon açtılar. ulan noldu benim kitap derken ideefixe'den bir telefon aldım, "beyfendi kargonuzu alabildiniz mi" diye.

şaşırdım.. panikledim.. lan dedim burası türkiye, bu nasıl bir soru, bu nasıl hizmet.

hahaayır.. aalmmaadımm. diyebildim en başta. sonradan anlattım durumu, tamam kargo şirketine bildiriyoruz dediler.

teşekkür ettim, kapattım telefonu. kitabım şimdi elimde.
bu sayfayı okuyan herhangi bir yetkilisinin gözlerini mutluluktan yaşartacak olan site. yirmi entry ve yirmide yirmi memnuniyet.*
bazi kitaplarin, "kitabi ac" butonuna tiklanmak suretiyle ilk bi kac sayfasinin okunabilecegi alisveris sitesidir.
sipariş ettiğim dört adet, üstelik bulunması zor ürünü 60 saat gibi kısa bir sürede teslim eden ve oldukça tatmin edici sipariş takibine sahip, eşsiz alışveriş sitesi.
müşteri hizmetleri'ne hayran olduğum internet sitesi.
"şipariş ile ilgili not" bölümünde, herhangi bir şey hakkında yardım istemeniz durumunda, evinizi yada cep telefonunuzu arayarak sizi bilgilendiren online kütüphane.
sipariş iptali yada değişikliği konusunda herzaman kendinize bir muhattap bulabileceğiniz site.
turkiye'nin kutuphanesi.
filmler için fragman özelliği de eklenmiş ,tadından yenmeyen alışveriş sitesi.
şu sıralar sanal kitap fuarı olan ve %70 e varan indirimlerle çok nadide eserleri bulabileceğiniz ve kredi kartı, kargo, vs olaylarında herhangi bir yamuğu olmayan alış veriş sitesi..*
Nedense diğer e-ticaret sitelerine oranla bana daha duyarlı ve düzeyli gibi gelen site. Bu zamana kadar yapmış olduğum bir kaç alışverişten memnun olmamın yanı sıra, zaman zaman yapmış olduğum ürün araştırmalarında her türlü teknik bilgiye ulaşabileceğim bir sitedir.
3 gün teslim yazan kitapları bile yarın paketlenmiş olarak size sunan alışveriş sitesi.
bir dönem 30 liralık kitabı 5 liraya, 20 liralık kitabı 3 liraya muazzam bir indirim içerisinde aldığım site. şu zamana kadar 4 kere kitap aldım; hiçbir sorun yaşamadım; buna kargo da dahil.