bugün

internetten kitap satan diğer siteler gibi kitapları indirimle satan, site içerisinde kitap fuarı düzenledikleri zaman indirimli kitaplara biraz daha indirim katarak keşfettiğimden beri beni senenin aynı zamanı alışverişe zorlayan ve beni bundan dolayı memnun kılan genellikle kitap,cd,dvd satan internet sitesidir. herhangi bir kitapçıya gidip kitaba dokunarak almanın zevkini vermesede kitapçıdan uygun fiyata orjinal kitap satılmaktadır. kitap fuarları takip edilmelidir kaliteyi ucuza arayanlar için...
o kadar kitap almama rağmen bir tane numune yollamayan site.
24/11/2009'da sipariş ettiğim kitabın parasını tıkır tıkır alıp, tarih 7/12/2009 olmasına rağmen halen bana göndermeyip beni olabildiğince mağdur etmeyi başarmış internet sitesidir.
eski kalitesinden eser kalmayan site. en geç üç iş gününde temin edilir görünen kitaplar sekiz gün sonra gelebildi. stokta diye görünen ürünlerden bazıları havaleyi yaptıktan sonra birden yok oldu. parayı iade edecekler evet ama gereksiz yere uğraştıracaklar. neyse ki alternatifleri çoğaldı.
son dönemde üst üste yaptığı hatalarla müşteri kaybeden şirket.
küstüm resmen, biliyorum, onlar da pogo pogo diye ağlıyorlar.
9.sanal kitap fuarını dün itibariyle başlatmış olan site. 21 aralığa kadar sürecek fuarda yine birbirinden çılgın indirimler var.
eski halinden eser kalmamış online kitap satış sitesidir.
sipariş vermemin üstündnen bir hafta geçti kitaplar hala ortada yok ama mail atmışlar ve sipariş verirken stokta görünen bir kitap nasıl olduysa temin edilememiş ve diğer kitapların yarısı da hala temin sürecindeymiş.