bugün

sabah gazetesi saat 08:37' de "Son dakika iBB aracında 144 kilo uyuşturucu yakalandı!" haberini geçti.
haber de şu:
https://www.sabah.com.tr/...kilo-uyusturucu-yakalandi

gelelim haberin "doğruluğuna"...

not: yok öyle yağma... az biraz aktrollere istanbul büyükşehir belediyesine ve ekrem imamoğluna "sallama" fırsatı verelim. Verelim ki pudracı bebeler sevinsin. frank sana ve şürekalarına diyom la...
iktidar olamayınca kendilerini eroine verdi kemozencirlar.
"Adana’daki operasyonda istanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracında esrar ele geçirilmiş.
Hafife alınamaz, işgüzar bir görevlinin suçu gibi görülüp geçiştirilemez.
Bu tablo, belediyedeki sorumsuz kadrolaşmanın ve kirli siyasi ilişkilerin sonucudur.
Durum vahim.
imza: Şamil tayyar.

not: bu arkadaş gazeteci. kendisini tesbitinden dolayı kutlarım.
sabah vs a haber'in bugünkü yüzsüzlüğü.

yeni şafak grubunu friendly-fire ile vurmuş oldular böylece.
lakin yeni şafak hala ölü taklidi yapıyor.
görsel

zavallı siyasal islamcılar.
bu da olmadı be...!
bu siyasal islamcılar kadar geri zekalı, salak, ezik, aklı az çalışan, cahil bir kitle yoktur evrende...
araç albayrakların damadının çıkınca sözlükteki ak mücahit kardeşlerimizin pek ilgisini çekmemiştir. bir tane sazan atlamış arada o da fark etsin mevzuyu siler entrysini zaten.
uyuşturucu işinin altından yine akp bağlantılı birinin çıkması olayıdır.*

"Şehirlerarası taşıma için 2018 yılında ihale yapılmıştır. ihaleyi Platform Turizm Taşımacılık Şirketi kazanmıştır. Platform Turizm Taşımacılık Şirketi, iktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak'ın sahibi Albayrak ailesinin damadı Adem Altunsoy'a ait.
Albayrak ailesinden Nuri Albayrak’ın damadı olan Adem Altunsoy, AKP döneminde iBB’den 8 yılda toplam 212 ihale almasıyla gündem olmuştu."
ibb nin rahmani değil teröristlerle şeytani şiler çevirdiğini gösteren hadisedir. 3 yıldır işe teröristleri almalarından belliydi fazla detaya gerek yok.
musluklardan akıyordur yakalandı falan yanlış şeyler bunlar. Devlet izin vermiyor ama her yer esrar kaynıyor. Aynı pkk olayında olduğu gibi.

Written and Directed by Quentin tarantino.
görsel
Durum budur.
Ben anlamadım. Ne olmuş kafam almıyor. En iyisi kısa yoldan gitmek: Kahrol cuhape! Kahrol Eko! Kahrol Kırıştar!
(bkz: ibb nin torbacılığa başlaması)
Uyuşturucu gibi önemli bir konu siyasete meze yapılamaz, burada ki tartışılması gereken konu niye bu kadar yaygın olduğu. kol bacak kırma ile uyuşturucu bitmez esaslı devlet politikası gerekir.
ibb diye yüklenecekseniz...

biri kalkar size rte nin esrarla yakalanan yiğenini hatırlatır, üzülürsünüz sonra.

edit: https://www.uludagsozluk.com/e/45922764/ aha birisi hatırlattı.
Yeni Şafak Albayrak damat.
En iyi bildikleri işle masum bir belediyeyi karalıyorlar..

Rezillik...
tutuklanmış mı bilmem ama eğer tutuklanmış olsa bile "içiciyim abi" derse serbest kalır, ceza da almaz.
yok canım olmaz öyle şey demeyin, birisi 50 kilo esrar ile yakanmış ve içiciyim abi diye serbest kalmış ceza almamıştı.
pkk lı teröristler yakalanmış ibb de, şaşırmamak lazım!
hep uç boyut işler bunlar, hep uç boyut!!!
siirt kurtalanda askerdim. 2000 küsür kök mü ne kenevir bulup söküp getirmişlerdi.

- komutanım ben de yakmaya gidiiim ... dedim.

jeton bi iki saniye geç düştü

- siktir lan

dedi.

düşünsene kürek kürek ateşe atıyorsun dumanı geliyo falan. mıntıka temizliği yaptırıyodunuz ama aq... gönüllüydük işte ne var?
(bkz: içici değil taşıcıyım).