bugün

insanın uzaklara bakarak dalmasına neden olan, "acaba bunun hangi akrabasına daha kallavi sövsem" diye derin düşüncelere gark eden, işin kolayına kaçan insanlardır.

edit: baya bi arkadaşımız bankacılık uygulamalarının fotodan iban algıladığını yazmış... biz bilmiyoruz a.ına koyim bunu tövbe tövbe...mesele iban istediğiniz birinin size bunu fotoğraf olarak gondermesi ve dışardayken/yalnızkan cep telefonuyla işlem yapmanız gereken durumlar...maalesef bu durumlar alternatifsiz.
Aman sinirlenme ali riza bey.sjskkks.

Evet
Abi sen iste ben fotoğrafları normal yazıya çeviririm, fotoğraf başı 10 ₺'de anlaşalım.
Bunlar değil insan, arap bile olamaz..
Yatacak yerleri yoktur.
sırf bu insanlar yüzünden mobil uygulamalara fotoğraftan ibanı okuma özelliği geldi.
sorun degildir, cogu banka aplikasyonu fotograftan iban okuyabilir.
Küfrü sonuna kadar hak eden insandır. Yapmayın.. yaptırmayın..
yazışmalarda ya da maillerde biraz arasa bulabileceği ibanı, uğraşmamak için benden istiyorsa o zaman fotoğraf atıyorum. Sonra da "aa bende vardı bir bakayım"diyor.
ben senin asistanın mıyım geri zekalı?
siz bayagi teknoloji cahilisiniz galiba.
cotodales yazmis iste. mal gibi fotografa bakip girmeyin. teknoloji var, kullanin amk.
parayı göndermeyerek çözülebilecek sorundur. iban gönderdiğine göre alacaklı bu adam dimi lan ? sizde ona onun size ibanın fotoğrafını attığı gibi paranın fotoğrafını çekip gönderin bu ne diye sorarsa eşeğin zki dersiniz. anlarsa anlar yazıp gönderir anlamazsa para mara yok.
hem para göndereceksin hep pösteki sayacaksın.
Herkes teknoloji gurusu değildir arkadaşlar, normal bir durumdur.
görsel
bir de bunların iban ile isim soyismi aynı mesajda yazanları vardır. ulan çok mu zor trsini silip sadece ibanı atmak sonrasında isim soyismi atmak? ince düşünen insan azizim zor bulunur oldu.
ekran görüntüsünü de seçip devam edilebiliyor uygulamalarda ama ben bi' defa denedim hata verdi, kullananı vardır illaki. güzel bi' şe.
Küfür işitmek istemektedir.
Şükür ki bankanın uygulamasında iban için fotoğraf yükleyebiliyoruz. Uygulama geliştiricileri. Ibana fotoğrafla atan gaddardan haberdar.
Bu ülkede hala banka sıra nosunu alamayan özellikle orta yaş üstü vatandaşlarımız var, insanları hor görmeyin, hatta benim gibi yardımcı olun.
iban atmayı öğrenemeyen insandır. belki de ben olmuşumdur
iban yazma kısmında fotoğraftan seç yada direk kameradan okut seçeneği de var.
oradan yapabilirsiniz.