bugün

gloria gaynor un bir sarkisi..ajda pekkan bambaska biri diye türkçesini de yapmistir..
hermes house band in cover ı dinlenesidir . bar repertuar ı için bir-e-bir dir . çalan-dinleyen ikileminde muthis bir bag kurar. türkce sozleri ise bir tek bilet ten sonra turkceye adapte edilmiş en kotu sozlerdir zannimca.
her sevenin gay olmadigi sarki. *
bir enrique iglesias şarkısı
cake adlı grubunda yorumladıgı kafa dinlendirici bir muziktir.
Çok gaz bir şarkıdır. Bir işe başlamadan önce dinlendiği zaman feci gaz verir, kendine güven tavan yapar. Diyelim ki tuvalet temizliyceksin ve öncesinde i will survive'ı dinledin. O gazla o tuvaleti bile bir farklı temizlersin. Aynı hissi uyandıran bir de we are the champions vardır.
Sevgilisinden ayrılan kadının eski sevgilisine s.kimden aşşağa kasımpaşa dediği şarkıdır.Özellikle orjinal versiyonu dışındaki bir versiyonunda nakarat bittikten sonraki nanana nana nana nana nana diye sanki birilerinin bardığı yeri ne zaman duysam aklıma ya galatasaray gol attı veya ve uefa kupası galatasaray'ın nidaları gelir.Çünkü o şarkı benim gözümde 17 mayıs 2000 günü olarak kalmıştır ötesine gidemez....
mezuniyet törenlerinde kep atıldığı sırada fona çok yakışan, gaz şarkı. bu şarkı çalınırken yerinde durabilene aşk olsun.
bir gloriagaynor klasiğidir. yıllarca diskolarda çalınabilecek ayrıcalığı farkedilmiş olacak ki şarkının bir sürü remix formu vardır. gloria gaynor'ın diğer tüm hareketli parçalarının sonu mutlaka bu şarkıya bağlanır. ayrılık sonrası şuruptur şurup.
Gloria Gaynor'ın bir şarkısıdır.Konserinde bu şarkının sonlarına doğru Eşi de sahneye girmişti* ve birlikte dansederek şarkıyı söylemişlerdi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.