bugün

(bkz: ekşi sözlük) mode on.

Edit: başlığı açan tavuk kaçtığı için başlık bana kaldı.

(bkz: Fes başıma).
--spoiler--
Bu ne amk pavyon hesabı gibi bizi mi silkiyonuz!!!
--spoiler--
zamlar böyle giderse bayağı yüksektir.
Ahiret ?
Adisyonda ne yazıyorsa o işte.

Edit: Belki küsurat için pazarlık ederiz.
kişi başı 200 liradan aşağı kalkamayız.
hayır havuç suyuna 15 lira alıyorlar amk.
Zamlardan sonra adam başı 250 tl’yi bulur.
dini sadece içki içmemek zina yapmamak olarak algılayan zihniyetin verdiği tepki budur. allah(eger gercekten varsa) içki içip kımseye zarar vermeyene sadece birazkafayı bulana zarar vermeyecektır sahsımca. yani en azından benim kafamdaki tanrı figürü bu.
Sizin ensarcılar nasıl hesap verecek.
Kul hakkı yiyene konu ne zaman gelir bu ülkede?
içki içeni bağlayan hesaptır. Bunu soran gavata şunu sormak lazım. Allah’ın soracağı hesabı sen kimsinki bana soruyorsun.
Hata bilsiginden once kendin kac . Kacilak olani bildiysen once yakinindakileri merhametle ve saygiyla haberdar et . Sonra kacmakta israrci ol insanlari korkutmak ve inatcilastirmakta degil.
Kimseyi ilgilendirmez.
Ayrıca kim kimin cehennem' de yanacağını nerden biliyor?
Kişi belki ölmeden tövbe etti ve Allah affetti nerden bileceksiniz?
Milletin içkisine bakmak yerine herkes kendi işine baksın.
Ha çevreye zarar mı veriyor ara polisi, gerekli olanı onlar yapar.
Günümüzde; Farzları umursamayan insanlar tarafından dert edinilmiltir.

(bkz: elalemin derdi seni neden gerdi)
türk içicisini ilgilendirmeyen hesaptır.
bize hesap kesilmeyecek tazminat ödenecektir.
malum biz hali hazırda %300 vergi ödeyip imam besliyoruz.
bütünlemelere hazırlandığım zamanlarda ekranın köşesinde mutlaka bir aktroll bulundururum. ne zaman dersten uzaklaşsam, hemen aktrollün yazdıklarını okuyarak kendime şunu söylerim: ''eyy il dentisto, sen daha ekrandaki aktrolle dayanamıyorsun, ileride onlarla aynı ülkede kalmaya nasıl dayanacaksın?''
ben doldurur ben içerim günah benim kime ne ?

neşet usa'dan gelsin.

https://www.youtube.com/w...eload=9&v=XYuj5di1cg8
Dedikodu yapıp, şu hayatta hiçbir işe yaramayan, insanlığa hiçbir yararı dokunmayan insandan daha azdır diye düşünüyorum.
Ben 2 şişenin hesabını veririm de, bazıları kalbinin muhasebesini nasıl hesaplayacak düşündürür.
Dingoyu dinlesen, on kere gidip gelmiş bu öteki tarafa dersin amk. Sen içki içenleri sittir et, vatanı satanlara verdiğin oyun hesabını nasıl vereceksin, onu düşün.
Ps:vatanı satsalar gene iyi.. Bunlar bedavaya veriyor suriyelilere amk. Birde üstüne para veriyorlar.
Bu dünyada ödedikleri hesaptan daha kabarık olur.
içkiye tövbe etmiş biri olarak, kul hakkı yiyerek (açmak gerekirse bireylerin paralarını, vergilerini, haklarını, arsalarını, bilimum duygularını iç ederek, sömürerek, gasp ederek kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak ve bu şahıslara dolaylı ve doğrudan yardım edildiğinde) gelecek hesap yanında simit parası olan hesap türüdür.
Sana ne ? Kime ne ? Allah ile kul arasında ki mevzu olup kimseyi ilgilendirmeyecek olan durumdur.
Bize ne içki icmekiyorsa baskalaronin hayatina karismaktan ne zaman vazgececeksiniz
zamlara bakılınca bu dünyada verecekleri hesaptan çok da farklı olmayacak gibi durandır.