bugün

''sabaholmuşofffgenegeçkalmışımnasılyetişicemşimdiyokyokkahvaltıyapmayımniyetaksiyokburdanasıldaaçımbisagarayakayımgenegeçkalmışımnezamanakşamolacakohbeesaat5oldudurikibiraalayımsigaradabitmişzeytinekmekyeterzatenbanaahzalimkadınnedenterkettinbeniçokuykumgeldilan..''
Hızlı yaşayanın önündeki dingil bir fren yaparsa var ya kol/bacak kopmalı ölüm olur. Yok genç öl cesedin yakışıklı olsun falan.
çabuk yaşlanmaya sebep olur. hem fiziken, hem de ruhen. ama asla ölmeye değil.
sürat felakettir. yaşamda keskin virajlar vardır ve o virAjlara hızlı girip taklaya gelebilirsiniz.

bazılarının hayatları gözyaşı ile doludur ve hayatları ıslaktır. bunlar hızlı olan çocukların hayatlarıdır.

denemeyin.
(bkz: hayat kısa hızlı yaşa) herşeyi yaşama, tatma, ve tecrübe etme isteği uyandıran yaşam tarzı dır.
Hayattan hemen bıkmanızı saglar . hızlı yasayan insanların ilişkisinde kisa sürer. Hizli yasayan insan olgun olur ama bu bir dezavantaj oolabilir. Yaslı hissedersin
Düşünmeyi engeller.hayatın ritmine fazla dalınca kendini düşünmeyi bırakırsın. Bir yandan iyidir, depresyon olasılığın azalır. Ama yavaş yavaş kendinden koparır bu sürat seni, yabancı olursun kendine. Makineleşirsin.
Artıları az, eksikleri fazla olan durumdur kısaca.
Aklına gelen herşeyi yapmaktır.
(bkz: genç ölmek)
Genç yaşta ölmektir. http://www.bursahakimiyet...unc-kaza2-olu-149494.html
kimilerinin we are young eşliğinde sırf genç oldukları için şimdi değilde ne zaman vs. şeklinde, aklına gelen her şeyi yapmalarıdır. ve kimileri de bu şekilde cool göründüklerini sanır. gülünçtür aslında. yazıktır.
genç biri olmama rağmen çok kısa süre içerisinde gereğinden fazla görmüş geçirmiş bir kişi olarak artık yavaşlamam gerektiğini düşündüğüm için vazgeçtiğim hayat tarzıdır.
felsefe hocama göre aslında hiçbir şeyi tam olarak yaşayamamaktır. katılıyor muyum? hayır.
azer bülbülün de dediği gibi erken gördüm hayatı hızlı yaşadım, hızlı yoruldum
Genç öldürür.
17-25 yaş arası inanılmaz hızlı yaşadım... 28'de evlendim..30'da baba oldum, 35 den beri de "bekar baba" statüsünde hayata devam...
aceleci olunmamalı.
Hızlı yaşayan erken ölür derler.
Hızlı çökmek ile paralel çizgide ilerler.
Neye göre, kime göre hızlı? Referans olarak kimi alarak belirliyoruz bu hızı? Yardım please.
annemin de bir zamanlar için kendini dahil ettiği yaşam şekli.
16 yaşında çalışmaya başlamış, çok gezmiş, çok para harcamış, biraz olsun biriktirebilmiş.
fakat ruhu çökertmese de bedeni yorduğuna ve daha erken çökerttiğine inanıyorum.
eğlenceye aşırı düşkün olarak yaşamak anlamına gelir. Mutlu mutlu yaşama şeklidir. Eğlenmek güzeldir.
yemeği ekmeksiz ve max 10 dakikada yiyen ben örnek gösterilebilir.
Tükenmişlik sendromuna erken kavuşmayla son bulur.
Olabildiğince hızlı yaşamaya gayret gösteriyorum.
Evimde oturmak yerine Her şeyi tatmak istiyorum ölmeden..