bugün

Tekken'deki Tekvandocu tekmeci.
pek yakışıklı tekken karakteridir...
(bkz: ah keşke gerçek olsa)
(bkz: ben de kız olsam)
görsel
bacaklarını çok seri kullanması nedeniyle en sağlam dövüşen tekken karakterlerinden biri. bir diğeri için (bkz: bryan)
tekken serisindeki en sağlam karakterlerdendir. tae kwon docudur. oyunu bilen bilmeyen herkes kullanabilir fakat bilenin elinde ölümcül bir silahtır.

yazarın notu: hwoarang'la yenilmezlik rekorum vardır. tekken kariyerim boyunca hwoarang'la sadece 2 kez yenilmişimdir. onlarda da, jin'e yenildim, kıl payı, bir de king'den yedili kapma yedim. (vs. mode)

yazarın notu 2: ha bir de raven'la arkadaş dövdüydü beni... ama olsun fena oynarım hwo'yla.

yazarın notu 3: axe kick olayını bilmeyen adam hwoarangla rezil olur. tae kwon docu adam ne alttan ne üstten gelen adama acımaz. bu karaktere karşı tek üstünlük sahibi olan karakter jinpachi mishima'dır ve kendisi .rospu çocuğunun tekidir. zira ölümü bir anda geri çekilerek alev topu göndermektir, çok hızlı gerçekleşir ve kaçması neredeyse imkansızdır, arka arkaya kullanabilir ve canın %85ini götürür. kısaca .mınıza kor.
oyundaki en sağlam tekmelerin sahibi.
alçaktan yaklaşıldı mı yenilmesi kolay olan tekmeci tekken karakteri.
Tekme atar. Oyuna göre turnuvada hocasını yenmek zorunda kalır. Jin Kazama'nın rakibidir. Nedense Nina'ya yakıştırırız. (arkadaş çevresi olarak)
tekkende en çok hareketi olan karater gard almayı bilen bir insanın hwoarang'la yenemeyecegi adam yoktur kendimden biliyorum.
tekmelerini seriye bağlayarak dövemeyeceğiniz adam yoktur.

ama her ne olursa olsun en kral tekken karakteri paul phoenix'tir.
çok estetik bir tae kwon do tekniği olan, oynaması zevkli ve kolay tekken karakteri.

bu adamla ev ahalisini ipe dizmişliğim, adamları isyan ettirip joystick kırdırmışlığım vardır.
6 yıl boyunca beni sadece 2 kere yenilgiye uğratmış koreli dövüşçü.
tekme atarak sanat yapan mübarek koreli. milleti ipe dizmek çok kolaydır bununla. hele ki biliyorsanız oynamayı.
law un sikini öpsündür.
Jin ile birlikte en teknik elemandır ama law ve paul kadar etkili değillerdir.
Yıllar sonra tekken'in psp versiyonunu yükleyip tekrar oynama sebebim. Bu adam olmasaydı kimi seçerdim diye uzun-uzun düşündüğüm kızıl yekmeci
Tekken 3 de ki asaletini başka hiçbir oyunda koruyamamıştır. Tekken 3 de gerçekten acayip karizma ve yakışıklıdır.

görsel
görsel
görsel
Oynayabilenin zamanında psikoloji bozduğu (bizim arkadaş grubunda 1 kişi) tekken karakteridir ama bir yoshimitsu değildir.
taekwando cu bir tekken karakteridir ama hiçbir karakter eddy gibi güçlü değildir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar